Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nincs az a pénz, hogy matekból én még egyszer érettségizzek.... fórum

Nincs az a pénz, hogy matekból én még egyszer érettségizzek.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

máj. 15. 05:11

Rendszeresen rémálmodom,hogy matekból kell újra érettségiznem. Álmomba ülök a feladatok felett és ver a víz rendesen. De mindig tisztába vagyok vele,hogy ez csak álom és felébredek.

Életem legnagyobb kűzdelme az érettségi volt. Főleg a matek, melyből sosem voltam jó, mindenféle erőfeszítés ellenére sem ment. Kegyelem kettest kaptam.

13. hottie (válaszként erre: 11. - Amaunet)
máj. 11. 15:11

Nálunk az írásbelik:

magyar, fizika, belgyógyászat

A szóbelik:

magyar, történelem, belgyógyászat

+szakmai gyakorlati érettségi

Jó régen volt, 1990-ben.

máj. 11. 14:39
Ne tedd.
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Hottie)
máj. 11. 14:23
Nálunk a matek, magyar, történelem kötelező volt. Ehhez lehetett kettőt szabadon választani.
máj. 11. 12:25
Nekem katonás jegyeim voltak matekból. Egy, kettő, egy, kettő...:D
9. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 11. 08:41
Hú, nem matekból, hanem fizikából érettségiztem, nem volt gond. De azért jobban ment a történelem és a magyar.:)
máj. 11. 02:24

Szerintem a matematika szépségére, "kiszámíthatóságára", örökérvényűségére vagy ráébred valaki kisiskolás korában a 2x2-nél vagy örökös mumus lesz számára.

A matek egy nenzetközi nyelv, amit nem írhatnak át, mint a történelmet vagy nem értékelhetnek át, mint egy művészeti alkotót.

Szintiszta és egyszerű logika.

7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 10. 22:03
Nekem a töri és magyar inkább rénálom volt. A matek nem volt akkora para, felvételiztem is belőle.
máj. 10. 21:58
Én is így vagyok vele, de másból sem..:
máj. 10. 21:31

Én sem szeretnék, már harminc éve nem tanultam matekot.

De egyébként annak idején nem volt rettenetes az érettségi matekból sem.

4. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 10. 20:33
Meg tudlak érteni, én is pont így érzek…..😱
máj. 10. 20:08
Amikor álmomban matek érettségiznék, rájövök,hogy álmodom, és így megkönnyebbülök.Tudom álmomban,hogy fő8skolai végzettségem van, tehát már érettségiztem.
máj. 10. 19:36
Nekem még évekkel utána is rossz álmaim voltak tőle 😄 (éppen nem buktam meg mert ritka jófej volt a tanárnő)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook