Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nárcisztikus kapcsolat után visszatalálni önmagamhoz? fórum

Nárcisztikus kapcsolat után visszatalálni önmagamhoz? (beszélgetős fórum)


22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Srcrss)
aug. 31. 23:26
Akarhanyszor kerdezek barmirol mindig az esetek 70% ban felkapja a vizet …. Viszont az elozmenye ennek furcsa mert o kb soha nem mutatja ki a szeretetet nem mondja stb … es tegnap mikor ez megtortent kb 10 x elmondta h szeret es hosszasan megolelt es puszilgatott. Aztan elment dolgozni estere es munkabol kozolte h szakit mert megkerdeztem a bulis esterol. Szoval a bulis este utan nagyon maskepp viselkedett. En a megcsalasra gondolok vagy drogozasra …. Lehet h drogozott es azert volt ennyire szeretetteljes majd estere mar elfaradt es ki ment a szervezetebol es idegbeteg lett. De amugy foggalmam sincs.
21. srcrss (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 22:18
Talán most lett elege, nem? Vagy megcsalt, és azért hisztizett? A legjobb védekezés a támadás. Máskor kaptál választ?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Amaunet)
aug. 31. 22:14
Szerintem meg azert igy szakitott mert mas az oka amiert szakit es nem mer a szemembe nezni.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Srcrss)
aug. 31. 22:14
Elkezdett nagyon durvan kiakadni a kerdesen es hogy o most feladja! Es szakitott velem…. Valaszt nem kaptam barmit mondtam neki utanna ot nem erdekli semmi o szakit velem. Tuti mas az ok csak erre fogja. De ma mar atjott hozzam mert mondtam h hozza vissza a dolgaimat…. Reggelig dolgozott reggel bejott hozzam es annyit mondott jajj ne sirj ket nap es jobban leszel. Majd du elhizta a dolgaimat de meg maradt itt par dolga kimentem a kocsijahiz bedobtam az ablakon a maradek cuccat es ott hagytam. Majd elment es 10 percee ra hivott h na lasd kivel van dolgod meghiv ebedelni es mondjam el neki hogy be tudom e fejezni ezt a szamon kerest vagy nem.
18. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 19:28
Valóban nem így kéne/kellett volna szakítania, de szerintem tartott a konfliktustól. Tartott tóle, hogy hogyan fogsz reagálni.
17. srcrss (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 18:31
Mit válaszolt?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Amaunet)
aug. 31. 18:18
Nem ez ugy tortent hogy kerdeztem tole hogy tortent valami az este? Es hogy mit csinaltak. Igen magamra kene fokuszalni teljesen. Igazatok van koszonom csak nehez mert beleszerettem es ha szakit is akkor sem igy kene szakitania!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
aug. 31. 18:17
Igen az elozo volt narcisztikus…. Olelgetett amit eddig soha szoritott magahoz mondogatta h mennyire szerelmes amit eddig szinten soha.
14. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 18:01

"hol volt egesz este mikor a spanjaval pialtak"


Bichi-nek igaza van. Ha ezt a kérdést így tetted fel, az bizony számonkérés.

És Pötibaba-nak is abban, hogy az önbizalmad és az ŐNÁLLÓ életed újraépítésében nem segít az, ha újabb pasikkal jössz össze.

Próbálj meg egy évig pasik/viszonyok/kapcsolatok nélkül élni!

13. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 16:39

De ezek szerint nem ez volt nárcisztikus, hanem az előző?

Szerintem a legnagyobb hiba, amikor a múlt tapasztalatait vetítjük ki a jelenre/jövőre... És hát tényleg lehet úgy kérdezni, hogy az számonkérésnek tűnik... Ölelgetett reggel? Hát ez olyan, mint a búcsúszex...

12. pötibaba (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 15:08

Pont ezért kell most pasimentes időszak! Ne befolyásoljon senki.

Önmagadért élj és ne másért!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csemár)
aug. 31. 14:14
Igen csak mar annyira szet vagyok manipulalva es meg vagyok torve hogy nem emlekszem hogy ki voltam regen… testverem segit felidezni higy milyen is voltam … hogy miket szerettem csinalni, mi volt a kedvenc kajam szinem stb . Teljesen elveszitettem onmagam. De ez jo otlet csak nehez.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pötibaba)
aug. 31. 14:13
Koszonom igazad van. Sajnos nagyon is ra koncentraltam mert annyira vagytam mar egy normalis emberre . Es en hulye megint elhittem …. Beleszerettem… o meg meg delutan szerelmes bolt estere szakitott. Vicc
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
aug. 31. 14:09
De de en vagyok az Sziaa. Megismertem a neved. A mostani kapcsolatomba minden nagyooon jo volt tenyleg a tenyeren hordozott de nem bizok benne mar mert egy narcisztikus kapcsolat utan ismet o is elb*szta a bizalmam es nemtudok bizni de meg lehetett volna oldani. Es barmit kerdezek o ugy gondolja hogy szamonkerem es ezt nem csinalja. Tegnao delelott meg nagyon szeretett de mar akkor is furcsan viselkedett olelgetett szeretgetett pedig nem szokott mert o nem nagyon mutatja ki a szeretetet erre elment dolgozni munkabol telon szakitott.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Semleges)
aug. 31. 14:06
Koszonom.
7. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 09:05

Nem lehetetlen, sőt!

Vegyél egy mély lélegzetet, és döntsd el: itt a pont!

És ettől kezdve próbálj meg az emlékeidtől, a rossz tapasztalataidtól függetlenül viselkedni, élni.

Az, aki korábban voltál, az vagy Te most is!

6. pötibaba (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 09:03

Szerintem az új párkapcsolat várhat. Önmagaddal foglalkozz most inkább, ne más vigye el a fókuszt.

Jó ötlet a munkafrontra koncentrálni, ott sikerélményeket, önbizalmat szerezni, önmagadat építgetni.

Pasikra majd akkor gondolj, ha már elég erős leszel ahhoz, hogy magadat tedd az első helyre és TE tudj nemet mondani, ha nem felel meg, ne ő szakítson veled...

aug. 31. 08:43
Új munka van már? Az lenne most a legfontosabb elsőre aztán szépen lépésenként újra építeni. Ha van rá keret, kérj segítséget szakembertől. De biztos sok ingyenes tipp, tanács, ötlet van a neten is a témában. Egyébként ha csak ennyit csináltál a paródiák amit írtál, akkor ugye tudod hogy nem ő volt számodra a megfelelő. Ennyiért nem szakít az ember azzal akit szeret. Nem te vagy akit az anyja anyagilag kihasznált?
aug. 31. 08:16

Sosem voltam ilyen helyzetben. Nem az vagyok akit hülyére lehet venni vagy el lehet nyomni.


Az a baj, hogy "elvesztetted önmagad". Ez legyen az első és utolsó. Legyen tartásod és büszkeséged. Állj ki magadért. Ha csak a gyanú árnyéka felmerül még egy "bántalmazó" megalázó kapcsolatnak vagy, hogy nem vagytok egyenlő felek, azonnal lépj. Én csak ezt tudom tanácsolni.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
aug. 30. 23:04
Pont most szakitott velem a mostani parom mert nem bizok benne persze o is elb*szta a bizalmam de szte tulzasokba esek mert megkerdeztem h hol volt egesz este mikor a spanjaval pialtak es hogy mirol beszelgettek. Lehet hogy van benne igazsag de nem tudok mar benne sem bizni pedig o aztan tenyleg nagyon jo volt hozzam. Most megint osszetortek a szivem.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 22:12

Szerintem most egy gyászfolyamatot élsz meg azzal, hogy elvesztettek a kapcsolatod, a barátnőid és a munkád.

Az, hogy látod a problémákat már jó irányba mutat. Ki fogsz ebből jönni, csak ne légy türelmetlen.

Elsőként koncentrálj a munkahelyre!

Új munkahely, új ismeretségek, esetleg barátok.

Gondolj úgy a munkahelyre, mint egy dobbantóra, ami kihoz majd az érzelmi gödörből.

Fontos, hogy a korábbi sérüléseidet ne vetítsd ki az új ismerőseidre! Ne zárkózz be! Légy bizalommal az emberek iránt!

aug. 30. 21:57
Sziasztok. 5 honapja hogy 6 ev utan vegre vege lett a kapcsolatom egy narcisztikussal. Viszont akkor abban a honapban elvesztettem a munkamat is es a ket legjobb baratnomet is. Aki mar tapasztalta a narcisztikus embereket tudjak hogy mennyi mindent kiolnek beloled. Nem talalok vissza onmagamhoz. Nincs celom. Nincs motivaciom. Erzelmileg nagyon ures vagyok. Vannak jobb napok vannak rosszabbak. Kiegtem . Nemtudom hogy hogyan tudnam magam visszarazni az eletbe. Ha van tapasztalatotok kerlek osszatok meg velem mert mar nagyon rosszul erzem magam. El vagyok keseredve. Koszonom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook