Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műkörmös tanfolyam kismamaként fórum

Műkörmös tanfolyam kismamaként (beszélgetős fórum)


jún. 4. 09:50
Azért is szeretném, hogy ha esetleg úgy alakul,legyen a kezemben plusz egy szakma, és még erdekel is,az sem hátrány.
jún. 4. 09:48

Akkor szerettem volna elkezdeni körmözni amikor már a gyerekem bölcsis vagy ovis lesz. A tanfolyamot szerettem volna megcsinálni,hogy meg legyen. Azért írt ki az orvos mert meg volt az oka rá, nagyon régóta vágytunk rá,plusz sokat görcsöltem, nőgyógyászati "dolog" miatt is,és plusz a munkaköröm miatt is jobbnak látta. Elso gyerekemmel 7 hónapos voltam amikor letettem a munkát, akkor máshol dolgoztam.

Köszönöm szépen a válaszokat.

9. Gyuri87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 19:16

Szia!

Esetleg ha tudsz kérlek írj rám privatba ezzel kapcsolatban!Köszi előre is!

8. gabbbicica (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
jún. 3. 18:01

Igen, csak arra irtam; h erdemes fontolora venni a dolgot; foleg ha még 1 gyereke sincs.


H a vendegek szempontjabol nem olyan egyszeru az, h "ugyis otthon van a gyerekkel es mellette körmözik"


Hanem jellemzoen a vendegek nem 8-16ig ernek rá, illetve ha kifizetnek 5-10 ezret egy körömért, akkor nem azt várják el, hogy kozben mondjuk megeteti vagy altatja a gyereket.

7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
jún. 3. 17:23
szerintem még nem szült meg, terhessége alatt kell pihenjen, azért írta ki az orvos.:))
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 16:01
Én is veszélyeztetett terhes voltam, 5 hónap fekvés Klinikán. Ha téged nem tartanak bent, nem volt kisebb beavatkozás, az a minimum, hogy otthon pihensz.
jún. 3. 15:15

Járhatsz szerintem ha kifizeted illetve ha a hasznalt anyagok nem veszelyesek. kérdés hogy van-e ugymond ertelme.


A legtobb ember a sajat munkaideje utan tud körmöshöz menni. Ki vigyaz addig a te gyerekedre?


Mert sajnos ha mar egy vagyont ott hagyok vhol, akkor ne szaladgaljon ott egy kisgyerek. (Nekem is van pedig)

4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 14:55
Vagy is bocs, saját kontora járhatsz, most bennem a munkaügyi által finanszírozott képzés járt.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 14:54
Sztem mivel veszélyeztetett terhes vagy így nem járhatsz. Mert ha dolgozni nem tudsz eljárni, akkor tanfolyamra sem.
jún. 3. 13:54

"mivel kismama vagyok így nem dolgozom orvos javaslatára"

Mi a konkrét oka, veszélyeztetett terhes vagy? Veszélyes munkakörben dolgozol?


[link]

jún. 3. 13:24
Sziasztok! 3 hónapos kismama vagyok. Mostanában sokat gondolkodtam azon hogy szerzek egy szakmát, amivel esetleg vállalkozást tudnék nyitni itthon. A körmözés nagyon érdekel, most időm is lenne rá elvégezni a tanfolyamot. Kismamaként lehet járni ilyen tanfolyamra? Jelenleg van bejelentett munkám, de mivel kismama vagyok így nem dolgozom orvos javaslatára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook