Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit érdemes inkább? fórum

Mit érdemes inkább? (beszélgetős fórum)


10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 11:37
Szívesen, örülök neki, hogy ilyen gyorsan megoldódott!
tegnapelőtt 11:15
Megoldódott Köszönöm a válaszokat!
tegnapelőtt 06:51
De az, mert így nem lehet érteni, amit kérdezel. Miért baj hogy végig kellene menned minden osztályon? Én sem értem, hogy tulajdonképpen mire vársz választ. Mindenesetre a tanulást szerintem se hagyd abba az első nehézség miatt.
tegnapelőtt 06:01

Jól értelmeztem, hogy kell pénz, de nem vesznek fel oda gyakorlatra, ahova menni szeretnél, ezért inkább elmész tanulás helyett gyári melóra?

Ha ez a sztori, ne tedd. Tanulj inkább.

6. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 00:29
Hát mondjuk de, mert tényleg teljesen értelmetlen kuszaság, amit írsz. Igaz lehet találgatni, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy értjük, amit kérdezel...
5. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 2. 23:10
Próbáld meg a jót meglátni benne és csináld végig. Minek kellene rád figyelni, elmondják mit csinálj, csináld meg, légy önálló 🤷‍♀️
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 2. 21:07
Nem értem a problémát. Gyakorlaton dolgozni kell, bizony előfordul, hogy nem tetszik a meló, éles munkaviszonyban méginkább. Tekintsd alapozásnak, tapasztalatszerzésnek. Mit jelent, hogy nem tudnak rád figyelni, mit szeretnél?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
júl. 2. 20:39
Most nem az a lényeg!
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 2. 19:38
Tragédia az írásod! Csak a fele sztorit értem. Használd már a rohadt írásjeleket legközelebb és olvasd el kiküldés előtt a pötyögésedet!
júl. 2. 19:24
Gyári meló vagy kereskedelmi suli,jelenleg kereskedelmi suliban vagyok,de a gyakszi nem akar összejönni egy raktár áruházról lenne szó,mivel hogy elég nagy nem tudnak rám figyelni. Beszéltem velük hogy tegyenek már olyan helyre ahol nem annyira nehéz de sajnos ilyen az élet mint minden más multinál nem fogadják el és végig kellene mennem minden osztályon. Viszont ha kilépek megszűnik a jogviszony,tehát az év kuka,max estire tudok átmenni de az ér valamit? Mit érdemes tényleg nem tudom mi legyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook