Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyik két szakot lenne a legokosabb párosítani a tanárképzésen? fórum

Milyik két szakot lenne a legokosabb párosítani a tanárképzésen? (beszélgetős fórum)


aug. 27. 10:03

Az angol mellé inkább a történelem az én véleményem szerint . Egyrészt a korrepetálási lehetőségek miatt másrészt idegenvezetés is lehet belőle.

De a választás rajtad áll, hogy melyik az a tárgy, amivel szabadidődben is szívesen foglalkozol. Mert eljöhet az az idő, amikor túlórában kell dolgozni és az csak akkor működik ha nagyon szereted.

aug. 27. 09:51
Az lemaradt,hogy pasi vagyok. Ne haragudjatok:)
aug. 27. 09:49
Ennyi erővel bármit kitalálhatsz, megcsinálsz egy körmös tanfolyamot és mellette körmözöl, vagy gyógymasszőrt és félállásban masszírozol. :-)
7. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 09:33
Milyen edzést?
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 27. 09:02

Ez szerintem nem annyira biztos alap,,bár lehetőség.

Az angolt mindenképp beletenném.

aug. 27. 09:01
Nálam a nyelvtanulás lenne a prioritás, azzal NEM tanárként is lehet kezdeni valamit.
aug. 27. 08:45
Esetleg egy edző képzéssel edzéseket tartani?
aug. 27. 08:43

Angol-Történelem.


Magán angol tanárból sosem lesz elég mert mindneki aki kicsit is igényes és fiatal, kell neki a jobb munka bizonyos szinten akar tudni angolul. Mert az manapság már követelmény. Ilyenkor választják a tanárt, nyelvvizsga is sok helyre kell, szintén nyelvtanárhoz mennek.


A történelemből is sokan emelt érettségiznek pl jogász képzés miatt, abból is szoktak korrepetálásra járni.


Igazából a testnevelés az, amivel szerintem nem tudnál magánban mit kezdeni.

aug. 27. 08:28
Matek, fizika, kémia, biológia népszerű korrepetálós tárgyak, emelt érettségi felkészítés esetleg plusz bevételi forrás lehet.
aug. 27. 08:15

Tulajdonképp négy olyan tantárgy van ami érdekel,amit szívesen tanítanék, de igyekszem arra is gondolni,hogy a nagyon kiemelkedő tanári fizetés mellett melyikkel tudnék mellékállásban korrepetálni,esetleg máshol még bedolgozni plusz pénzért.


Szerintetek mit mivel kombináljak?


Angol

Történelem

Földrajz

Testnevelés


Illetve spanyolul is beszélek,bár nem felsőfokon mint az angolnál. Esetleg erre is lehetne építeni.

Tudom gazdag ember sehogy sem leszek,bár valami mintha kezdene elindulni a szektorban.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook