Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok kötődni hozzá? fórum

Miért nem tudok kötődni hozzá? (beszélgetős fórum)


9. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 18:09

Normális.

Ne aggódj emiatt.

Tudsz majd kötődni, hiszen már most is különleges a számodra. Az, hogy óvatos vagy, még jó is.

Élvezd az együtt töltött perceket!😊

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 17:37
Ne problémázz. Érezd jól magad, aztán valamerre alakul. Tudod, a hídon akkor kell átmenni, amikor odaérünk.
7. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 17:33

Nem vagy jégszívű! Sőt...teljesen normális vagy. Ha független a pasi(se gyerektartás, se válófélben, sem az anyukájánál lakik, mert olcsóbb), akkor hagyd magad..

..mert a napok peregnek..


sok sikert, csapj bele!

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 09:54

Kissé megtévesztő a címed, azt feltételezi, hogy már tudod, hogy nem tudsz kötődni.

Mondjuk én nem értem az egészet, mert a kötődéshez pont nem kell, hogy a másik magabiztos legyen. Legalábbis a kezdeti lila ködben.

1-2 randi után minek a "mi lesz, ha..." eseten gondolkodni?

Bőven elég, ha jól érzi magát az ember és majd lesz, ahogy lesz...

Bár lehet az bunkó válasz....

5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
máj. 12. 09:54
Sok esetben nem tudatosul az emberben hogy miért mindig az alkeszek akaszkodnak rájuk, vagy miért verik a gyerekeiket, bár utólag van hogy megbánják. Mégis ismétlik. Nagy részüket verték kiskorában, és többnyire az választ alkesz férjet akinek az apja ivott. nem tudatos, de sok ilyen történik.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 09:50

"Ő előtte volt pár alakulóm, de egyikük sem volt magabiztos, mindenkinél nekem kellett szinte kezdeményeznem és ebbe bele untam."

ha észrevetted hogy mindig ilyeneket vonzol be, első lépésnek már jó. A második lépés az hogy elgondolkozol, mi lehet a te részed ebben. Amíg nem jössz rá, könnyen kimondod hogy semmi. Amikor mégis rájössz, akkor már csak változtatnod kell azt a dolgot magadban, ami őket vonzza.


A hibát addig ismételjük amíg fel nem ismerjük és nem változtatunk rajta. Tévedés hogy mindig másokban kell a hibát keresnünk. nem azt mondom hogy csak bennünk van, de a sajátunkat a mi feladunk felismerni és megváltoztatni.

3. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 12. 09:40
Megértem, hogy felmerültek benned ezek a kérdések, normálisak az érzéseid, de hitelbe ne aggódj!☺️ Ismerd meg jobban, légy nyitott, közben figyelj arra mit súgnak a megérzéseid, aztán majd jönnek a válaszok a “mi van ha” kérdéseidre.
máj. 12. 09:08
Sztem ne stresszelj ezen, inkább csak éld meg, legyél boldog, és élvezd amíg tart 🤷‍♀️😘
máj. 12. 08:54

Sziasztok!


Nemrégiben megismertem egy srácot, szemezgettünk, én a szívem mélyén reméltem, hogy odajön hozzám, és így is lett, megszólított és elkezdtünk beszélni. Volt már 1-2 randink, nagyon aranyos, kedves fiú, udvarias és vicces. Jól érzem magam vele, folyton nevetünk és mellette gyorsan telik az idő, a telefonomra sem akarok ránézni mikor vele vagyok, mégis úgy érzem és attól félek, hogy mi van ha nem tudok kötődni hozzá? Mi van ha összejövünk akkor nem is lesz jó a kapcsolat? Mi van ha nekem kell "irányítani nőként a kapcsolatot"?

Ő előtte volt pár alakulóm, de egyikük sem volt magabiztos, mindenkinél nekem kellett szinte kezdeményeznem és ebbe bele untam.


Kicsit régebben volt egy mérgező, toxikus kapcsolatom, ahol nagyon kötődtem, de csúnyán végződött a szerelem. Létezik, hogy emiatt vagyok óvatosabb, emiatt ne tudnék kötődni máshoz? "Jégszívű lennék"?


Szeretném, hogy ezzel a fiúval működjön ugyanis úgy bánik velem, mint eddig velem senki más. Figyel rám, tisztel engem. De mégis van bennem egy gátlás, hogy mi van ha nem tudok úgy kötődni hozzá? Normális ahogyan érzek?


Kérlek a bunkó válaszokat mellőzzétek, köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook