Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meleg van, ráadásul párás meleg, de ez nem jogosít fel egy... fórum

Meleg van, ráadásul párás meleg, de ez nem jogosít fel egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Enissa)
júl. 4. 15:58
Nem is arra reagáltam. Csak arra, hogy ez nem csak régen volt így.
19. Enissa (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
júl. 4. 15:24
De nem mindenki dolgozik gyárban, pl. építkezéseken nem biztosított a zuhanyozás, átöltözés.
júl. 4. 15:18
Most megszűnt, de éjjel izzadok. Büdös az ágyam, ezért mosom.
júl. 4. 15:15
Arra gondoltál már, hogy valaki nem a bosszantásodból izzad?és jól esne, de nem lehet zuhanyozni 7-szer.
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 06:57
Folyamatosan hanyinger szagok vannak a bkv-n, en heti ketszer ulok rajta, de a hanyinger kerulget allandoan.
15. Görögtánc (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 3. 06:54
Fú, nem tudom. Én érzem magamon ha büdös vagyok. Szar leírni, de a kerti munka után megesik. 😄
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Levarosbukta)
júl. 2. 14:03
Aki abban "érlelődik" egész nap, szerintem nem érzi a saját szagát. Tegnap fél percet beszéltem a szomszéd pasival, úgy, nyitva volt a bejárati ajtó. Vagy 5 percet szellőztettem a lakást, pedig be sem jött (szerencsére). Nem fizikai munkás, irodai dolgozó. Sajnálom a munkatársait...
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Regin_a)
júl. 2. 13:03
Nem csak rég volt így. Nálunk most is van öltöző zuhanyzóval. Sőt, minden gyárban és üzemben van, ahol csak jártam.
júl. 2. 12:35

Többen a melóst úgy képzelik hogy ing/hosszú/rövidnadrág és a melóhelyen öltözik át netán zuhanyozik

Egy víz/gáz/villanyszerelő segitői vajon hol tegyék mindezt

A főnök nem viszi haza őket és reggel sem hozza munkába

Rég volt az hogy gyári öltöző, ruhacsere és zuhany lehetőség

11. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 2. 12:22
Nekem volt egy munkatársam aki fürdött ugyan mindennap, de egy hétig járt ugyanabban az ingbe, gatyába. Gondolhatod péntekre milyen szaga volt. Sosem értettem, hogy hogy nem érzik ezek a szagukat. Bröáff
10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Etr4)
júl. 2. 09:15

én is igy gondolom

akiről annyira durva "illatok" terjengenek az sosem az aznapi leizzadástól lesz.Aki naponta min 1x,de inkabb többször letusol ebben a hőségben,az nem "dögbüdös".Akar fizikai munkás,akár nem.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
júl. 2. 08:47

Pont azok mellett elhaladva van a legnagyobb büdös, akik rövidnadrágban - papucsban utaznak vagy láthatóan nem fizikai munkások. Némelyik felveszi a versenyt a hajléktalanokkal, valószínűleg nem fürdik rendszeresen, azt hiszi, hogy a dezodor elfedi a szagokat de téved.

A nők között is van aki bűzlik (pláne ha hanyagolja a fürdést) de nem úgy és nem annyira mint egy férfi.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Tunde44)
júl. 2. 08:43
Hosszú nadrágban dolgozik, de ez nem jelenti azt, hogy abban is kell utaznia. Elég, ha a munkahelyén átveszi.
7. Tunde44 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
júl. 2. 08:18
Ez így igaz,páromék is hosszú nadrágba meg bakancsba dolgoznak...
6. etr4 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
júl. 2. 08:06
Ezek a dolgok felesleges megmagyarázása, nem 5 perc alatt lesz valaki büdös. Amúgy de megteheti, hogy abba menjen dolgozni, nem mindenki fizikai munkás, aki férfi és tömegközlekedik, és alapvetően nem a rövidnadrág hiányától lesz valaki büdös, hanem a mosdás teljes hiányától.
júl. 2. 07:46

Senkinek sincs rózsa illata párás 40 fokban - még fi.-nak sem.

Sok férfi pedig nem teheti meg, hogy munkahelyre rövid nadrágban, papucsban menjen be.

4. birebora (válaszként erre: 3. - Supin)
júl. 2. 05:35

Erről eszembe jutott egy vicc:


A tanár beir az ellenőrzőbe: gyereket mosdatni, büdös!


Mire a szülő visszair:


Gyereket tanitani, nem szagolni.


De megértem a FI.-t.

júl. 2. 05:17
Nem szagolgatni.
júl. 1. 21:40
én is így jártam ma 🤢🤢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook