Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megszokhatatlan korai kelés-és csak 30 percről van szó? Oka? fórum

Megszokhatatlan korai kelés-és csak 30 percről van szó? Oka? (beszélgetős fórum)


7. libikóka (válaszként erre: 6. - LBO)
aug. 6. 16:31
Nekem nem kell percezni,,de az tény hogy ha hamarabb kelek,,tehát nem alszom pl. nyolcig,(függetlenül az elalvás időpontjától) sokkal frissebb vagyok.
6. LBO (válaszként erre: 5. - Libikóka)
aug. 6. 13:07
Olvastam erről én is, és azóta 10 perccel korábban kelek. Jóval kipihentebb vagyok.
aug. 6. 10:02

Olvastam már hogy a jó, vagy rossz ébredést már 15 perc eltérés is tudja befolyásolni.

Ettől függetlenül szerintem most csak simán utálsz bejárni,, tehát nem ez a 30 perc az oka.

aug. 6. 09:55

Kinek hogy. Nekem a 30 perc is sok, ha arról van szó, hogy ennyivel előbb kell felkelnem.

De ha ezt a melóhelyedet "rühelled", akkor is nehezen kelnél, ha 30 perccel később kellene.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 6. 09:22
Semmi köze ennek a korai keléshez, ha eddig 8-kor keltél volna, most meg 5, akkor igen, de a 30 perc az pont semmi...
aug. 6. 09:22

Én fordítva vagyok. Már nem kellene korán kelnem, de mivel hosszú évekig 6-kor kellett, most is felébredek magamtól. Hiába akarok visszaaludni, nagyon ritkán sikerül.

Az ember nem gép. Át kell állnia a szervezetednek.

aug. 6. 09:14

Miért van az hogy nagyon megterhelőnek érzem az új munkahelyen (1 éves) a korai kelést, noha korábban 15 évet dolgoztam egy másik helyen és ott sose éreztem megterhelőnek, pedig csak 30 perccel később keltem?


Egyszerűen nem bírom megszokni az "új" éves helyen a korai kelést, noha 30 perccel korábbi mint 15 évig a másik helyen?

És úgy vagyok hogy ott fogom hagyni az egészet.,


Vajon ez a korai kelés és a 30 perc miatt lenne mindössze vagy inkább arról van szó hogy a régi helyet szerettem az újat meg rühellem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook