Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mai olasz autókról is negatív hír járja, hogy megbízhatatlanok, mint a 80-as évekbeli olasz modellek? Vagy jóval megbízhatóbbak a maiak? fórum

Mai olasz autókról is negatív hír járja, hogy megbízhatatlanok, mint a 80-as évekbeli olasz modellek? Vagy jóval megbízhatóbbak a maiak? (beszélgetős fórum)


11. lolita2112 (válaszként erre: 10. - Σενεκάς)
jún. 20. 00:22
te tudod!jo jargany az biztos!
10. Σενεκάς (válaszként erre: 9. - Lolita2112)
jún. 19. 03:57
Tudom, de egy Alfa Romeo sokkal izgalmasabb. 😉
9. lolita2112 (válaszként erre: 8. - Σενεκάς)
jún. 19. 02:40
a japan autok is nagyon jok.
8. Σενεκάς (válaszként erre: 7. - Lolita2112)
jún. 17. 16:20
Nekem is tetszik az Alfa. Nagy dilemma, hogy a jövőben egy japán autót vegyek, vagy egy Alfát.
7. lolita2112 (válaszként erre: 5. - Σενεκάς)
jún. 14. 12:04
igen a maserati sokba kerul mindenhol.az alfa romeok jo autok.
jún. 12. 15:18
Az összes koreai és japán sorozatban a gazdag antagonisták Maseratival járnak. Nem hinném, hogy azért, mert kifejezetten xart szeretnének.
jún. 12. 14:42
Maseratit nagyon drága szervizelni, arra számíts. Luxusautó.
jún. 12. 13:28

Megbizható igen,

a Ducati is ugyan úgy, mint pl, a 4 Nagy Legendás Japán Motorgyártó!

jún. 12. 13:20

Nem tudom mennyire érdemes egy Maseratit meg egy Ivecot egy lapon említeni. Csak az, hogy olasz, szerintem kevés.

Tapasztalatom Ivecoval van, mégpedig az, hogy bár maga a teherautó elég szar, de a bő 20 évesek még mindig jobbak, mint az újak.

jún. 12. 12:33

Nekem volt Lancia Y-om a hétezres évek elején. Igazi szerelemautó volt, soha semmi bajom nem volt vele. Illetve egyszer betörték az egyik ablakot, a pótlása bele telt két hétbe, mert Olaszországból kellett hozni...... 🫣


Egy barátom Alfa Romeo 156-osának az Erzsébet híd közepén tört ki az egyik kereke, szintén kb ezer éve.


A barátnőm két éve adta el a közel húszéves Alfáját, azzal se volt soha semmilyen komoly baj.

jún. 12. 00:20

Maserati Quattroporte, Levante


Alfa Romeo Giulia, 159, Stelvio


Lancia Thesis


Iveco Daily


(Illetve álljon itt motorgyártó is: Ducati.)


Mind (öt-tíz éves korukra) éppen olyan megbízhatatlanok lesznek, vagyis gyakran hagynak cserben az út szélén (rövid utak, vagy hosszú utazások során, mindegy mikor), mint a nyolcvanas évekbeli testvéreik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook