Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányok, hölgyek! Hány szál hajatok hullik ki egy nap? fórum

Lányok, hölgyek! Hány szál hajatok hullik ki egy nap? (beszélgetős fórum)


1 2
33. Ágio8405 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 22:41
Akkor nem szakembernél jártál. Akiket írtam trichológusok. Labor értéket is megnézik ha viszel, ajánlanak még kiviszgàlásokat ha kell.
32. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 15:39

Szia!

Nem számolom😃

De,természetes a napi 80/100 szál kihullása.

31. fincsi5 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 14:41
Barátnőm sem bírja, max. 1 órát. De neki kopasz a fejtető, gondolom ezért irritálja. Te meg nem tudod elfogadni, van ilyen. Én nagyon örülök, hogy léptem, nincs több fodrászat! Gyógyászati segédeszközök boltban veszem, imádom.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Fincsi5)
jún. 2. 13:38

Rühelltem. Úgy éreztem magam, mint más a tolószékkel vagy a mankóval.

Egy szükséges rossz volt.

Úgy éreztem, hogy mindenki látja, hogy paróka.

Hihetetlenül boldog voltam, amikor letehettem.

29. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 12:20
Ha jól áll a paróka, ne is törődj vele! Én két és fél éve azt használok, 47 évig jártam fodrászhoz, sok hajam van, csak vékonyszálú, nem tart 1 napnál tovább. Ráadásul évtizedek óta melíroztattam, meguntam. Van 1 itthoni és 1 amiben "megjelenek". az itthoni is jó, csak napközben elfeledkezek róla, és lefeszek benne, no meg a takarítást is abban szoktam.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Bichi)
jún. 2. 12:14
100 darabot tudtam összeszámolni a fésülködésekkor.
27. Bichi (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 10:26
Honnan tudod, hogy 100 szál volt? Ezt csak úgy tudná bárki is, ha 24 órát egy hajhálóban lenne, és utána valami csoda útján eltávolítaná a hálóból és a hajszálai közül is az elhaltakat. De kizárt, hogy ezt itt bárki, akár te is megcsináltad volna...
jún. 2. 10:01

Sosem számoltam még meg és nem is fogom.

Rövid hajam van, így azt szoktam mondani, hogy nem igen hullik a hajam, bár azért találok itt-ott hajszálat a fürdőben és a párnámon.


Amikor hosszú a hajam, akkor kétségbeejtőnek élem meg, mert mindenhol látom a hajam és rengetegnek tűnik.


A hosszú hajszálok sokkal látványosabbak és többnek tűnik, mint a rövid.


FI, milyen hosszú a hajad? A hajhullásod érzékelhető a hajtömegeden? Én azt gondolom, hogy a hajhullás akkor gon, ha az látszik a fejünkön is, azaz ha foltokban hullik vagy tényleg látszik, hogy megritkult. Ha bármennyi kihullik, de a hajad hasonló mennyiségű a megszokotthoz, akkor nem hiszem, hogy probléma.

jún. 2. 09:38
Nekem is annyi hajam van, hogy ha 100 szál kihullana naponta, 2 hónap alatt kb. kopasz lennék 😪 Pár éve volt ilyen mértékű hajhullásom, nagyon gázul nézett ki a hajam a végére. Én elhiszem, hogy akinek nagyon dús haja van, annak elbír napi 100-at is huzamosabb ideig, de én már szedem a tápkiegeket meg megyek vérképet nézetni ha hajmosáskor 10-15 a kezemben marad. 😂 Szerintem ez a 100 onnan jön, hogy a szerencsés átlagnak azért van olyan dús a haja, és egy 2-3 hónapos átmeneti telogen effluviumot a legtöbben szinte észre sem vesznek.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
jún. 2. 09:07

Napi 100 szàllal parókám volt.

Egy idő bőrgyógyász ismerősöm is azt mondta, hogy az a beteg "levakarása."

Ő 40 szál körülit mondott.

Csak kíváncsi voltam, hogy egy hétköznapi embernek, aki egészséges mennyi szokott kijönni körülbelül. És nem egy tankönyvnek. 😹

jún. 2. 09:05
Voltam. Egy parasztvakítás. Vegyek egy drága terméket. Lényegében ebből állt az egész.
22. Hansika (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
jún. 2. 08:48
:-DD
21. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 08:34
Hajgyógyásznál voltál már? Én oway termékekkel dolgozó szakembert ismerkek Székesfehérváron és Budapesten. Olvass utána. De persze az első hogy a belső ok megoldódjon. Mi miatt szokott hullani?
jún. 2. 08:31
Azt mondják a kb napi 100 szál normális. Ha felmerül benned hogy hullik akkor valószínűleg úgy is van. Alapból ez a kb 100 szál nem feltűnő és főleg fésülködés közben jön ki a nagyja.
jún. 2. 08:29

Azért kérdezem, mert egészségügyi problémák miatt hullani szokott.

Mondogatják a fodraszok és a bőrgyógyászok ezt a napi 100 szálat, de én annyival már majdnem teljesen kopasz voltam, és parókát hordtam.

Előtte meg nem foglalkoztam vele.

Csak kíváncsi voltam, hogy egy hús-vér egészséges embernek mennyi haja jön ki egy nap, ami még nem gond.

Engem ez a dolog elégg3 frusztrál, és úgy tűnik, hogy megint parókám lesz.

Aki meg trollkodik, az örüljön neki, hogy egészséges.

jún. 2. 08:05
1
17. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 08:05
Nem számolom, de rengeteg. 16 éve vashiányos vagyok. Amikor vállig ért a hajam, hajmosásnál eldugult a lefolyó a kihullott hajtól. Azóta inkább rövidre vágatom. :/
16. Lady Lavender (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
jún. 2. 07:56
Egy kifejezetten hajhullással foglalkozó csoportban nyilván más az aràny.
15. Lady Lavender (válaszként erre: 9. - Globus)
jún. 2. 07:56
Attól még, hogy nem veszed észre, biztos hullik több.
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 07:52
Ősszel, tavasszal több, egyébként talán 50-70 szál naponta. De anno nagyon hullott a hajam és akkor mondták, hogy tavasszal, akár a napi 200 hajszál is kihullhat és nem számít kórosnak.
jún. 2. 07:37
Ha lesz időm megszámolom!
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Lady Lavender)
jún. 2. 07:34

Fu amúgy rengetegen, redditen szoktam nézni a hajhullásos csoportokat, mert időnként magam is küszködöm vele, van, aki az egész hetit összegyűjti és minden nap lefotózza a leszámolt kupacokat. Én is eléggé kivagyok amikor hullik a hajam, szóval valahol megértem, másrészről meg wtf??


Hogy FI-nak is válaszoljak, kb. olyan 20-30 szálat hagyok el egy nap normális esetben.

11. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 06:58
Hajszál pontosan 367.
jún. 2. 06:55

Nyilván nem konkrét szám érdekli.

Nekem ősszel és tavasszal több szokott, mint máskor. Ha úgy érzed, több hullik, mint általában, akkor töltsd fel a vitamin-háztartásod és csináltass egy hormonális vérképet.

És főleg ne fesülgesd többet, mint szükséges!

jún. 2. 05:05

Én tudok válaszolni. Fésülködéskor néhány.

Egyéb esetben semennyi, még ha huzigálom sem.

jún. 2. 01:37
gozom nincs!te szamolod?
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 00:55
Legközelebb megszámolom. 😄
6. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 1. 23:17
Szerintem tegyél fel értelmes kérdést, és akkor olyan választ is kapsz...
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 1. 22:59

Parókakészítő, hajnövesztő, hajhullásgátló, hajbeültetés

Melyikben utazol?

jún. 1. 22:33
És szerinted hányan gyűjtik össze az összes elhullajtott szálat és számolják meg naponta?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook