Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakásváltoztatás:) fórum

Lakásváltoztatás:) (beszélgetős fórum)


12. hajnallányka (válaszként erre: 9. - Channa*)
aug. 21. 15:57
Itt nem lehet a hàz előtt megàllni,mert kerékpàr út van ezen az oldalon.A kocsibejàró van amin két aútó fér/férne el.Elég kellemetlen mikor valaki jön és nem tud ide àllni.
11. hajnallányka (válaszként erre: 10. - Asztanaviszta)
aug. 21. 15:49
Ez igaz,de ez a bejàró,ami dupla. Középre àllt a kettő közé,hogy másik aútó ne férjen el.Amikor kértem,hogy egy helyet foglaljon el,még ő volt megsértődve.Itt ahol lakom ugyvan megegyezve hogy ami előttem van az szabadon van hagyva nekem.
10. asztanaviszta (válaszként erre: 8. - Hajnallányka)
aug. 21. 07:00
Amennyiben közterület, és nem tilos ott a megállás, akkor bárki parkolhat ott.
9. Channa* (válaszként erre: 8. - Hajnallányka)
aug. 20. 23:11
A házunk előtt 3 autónak van parkolási lehetősége+az autó beállónk. Szembe velünk gumis, mellettünk autókereskedés. Mindenki előttünk parkol, így amikor úgy van/siekrül, akkor 2 helyet lefoglalunk a 2 autónkkal, a vendégeink a kocsi beállónkra szoktak parkolni, mert az általában szabad;)
aug. 20. 17:48
A szomszéd folyton elém áll aútóval,az elbérlői is ezt tették,nem igazán kompromisszum képes egyén.Belváros+ autószervíz van a szomszédban így hétköznap ha valaki jön hozzám annak problémás a parkolás. Ettől függetlenül jó kis hely,szeretek itt lakni.
7. hajnallányka (válaszként erre: 6. - Olajbogyo)
aug. 20. 17:41
Ezért szólhatsz a szomszédnak,én meg tettem. Azóta elviselhető a kutya ugatás.
aug. 20. 16:25
A szomszéd kertben élő, idegtépő hangon ugató kutyát eltávolítanám.
5. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 14:57
Semmit.
4. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 14:23
Szomszédokat! 😅
aug. 20. 14:03
Csak az ittlakóknak engedném meg, hogy autóval behajthassanak az utca ezen kicsi szakaszára. Kivéve persze: kukásautó, mentő, tűzoltóautó, családtagok. Egyes autósok száguldoznak, így még a 30-as tábla sem segítene.
2. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 13:58
Semmit. Csodálatos helyen élünk. ❤️
aug. 20. 13:52
Ha tehetnéd, ha lehetne, mit változtatnál meg a lakóhelyeden és/vagy környékén?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook