Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy bírod ezt a kánikulát? fórum

Hogy bírod ezt a kánikulát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. tumbo2
aug. 17. 11:55
pár csepp esett,messziről dörög,de nem lesz itt nagy eső.
76. globus
aug. 17. 10:26
Nem csalingálok feleslegesen odakint...
75. Plútó00777 (válaszként erre: 64. - LBO)
aug. 17. 10:22
🤝👋🏻
74. tumbo2
aug. 17. 09:25
már nehezen.borzasztó fülledt van.
aug. 17. 09:22
Szeretem a nyarat, de ez most már túlzás!
aug. 17. 05:46
csak a légkondi alatt
71. semleges (válaszként erre: 64. - LBO)
aug. 17. 05:32
Én is.
70. semleges (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
aug. 17. 05:31
Oké, köszönöm.
69. globus (válaszként erre: 66. - Tumbo2)
aug. 16. 09:59
Jól tetted. Bújjatok el a hűvösön. Bepótolhatod bőven máskor.
68. tumbo2 (válaszként erre: 55. - Birebora)
aug. 16. 09:59
én fél tizenegykor kaptam napszúrást.de szerintem most már előbb kapnék.
67. tumbo2 (válaszként erre: 55. - Birebora)
aug. 16. 09:56
9 órakor jöttem haza,a postán el lehetett ájulni a hőségtől.gyorsan lekapkodtam a lányoméknak a paradicsomot,őszibarackot,én aztán ki nem megyek.
66. tumbo2 (válaszként erre: 57. - Globus)
aug. 16. 09:53
semmi pénzért nem kéne.a munkahelyemen a fejem fölé tették. hogy mit szenvedtem.alányom mondta,holnap ne is főzzek,majd hoznak hekket.sütit meg vettem a boltban.
65. michelle.r (válaszként erre: 54. - Semleges)
aug. 16. 09:52

Arra figyelj, hogy tiszta, azaz terápiás minőségű legyen, mert a bőrödön át beszivárog, ha az italodba is belerakod, pláne! Én a Panarom-ot veszem, az üzletekben is kapható, pl. a Müllerben vagy a Feller Adrienne márkaboltban.


De jó még az Oshadi, a Pranarom - nem elírás, nagyon hasonló. Biztosan van még, de én ezeket ismerem.

64. LBO
aug. 16. 09:48
Nem szeretem. Sosem szerettem. Gyerekkoromban sem. Az ősztől tavaszig időt szeretem.
63. Borian
aug. 16. 09:34

Én szeretem a meleget, de mindig alkalmazkodom a helyzethez.

Pl. ilyenkor nem futok, nem tornázom, hanem csak úszom. (Télen meg kevesebbet úszom, mert nehezen beszélem rá magam a hidegben.) A napot igyekszem úgy szervezni, hogy a jövős-menős tennivalók inkább reggelre-délelőttre essenek, délutánra marad a szellemi munka.

Egyébként vannak helyek, ahol jól bírom a meleget, de Maon sajnos kevés az árnyék, és én inkább a tűző napra vagyok érzékeny (akár 20-25 fokban is), ezért arra vigyázok, hogy amikor legerősebb a nap, kicsit elbújjak.

62. Holurt Waxhton (válaszként erre: 61. - 55Judit)
aug. 16. 09:25
Hogy a témánál maradjunk :-) , a bőrnek sem tesz jót ez a mostani napsugárzás, egyre több a bőrprobléma. Vékonyodik a sztratoszféra, egyre szélesebb spektrumú sugárzás éri el a földet.
61. 55Judit (válaszként erre: 59. - Holurt Waxhton)
aug. 16. 08:57

Én is komposztálok. Még az utcáról is behordom az óriás juhar levelét. Soha nem vitetem el a zöldhulladékossal.

Kis veteményesem van és gyümölcsös, elég sokat adnak. A mostani nyár viszont sok kárt tesz sajnos.

A kánikulában ez az amit nehezen viselek, hogy a témánál maradjunk.

60. Holurt Waxhton (válaszként erre: 46. - Tien)
aug. 16. 08:48
Semmi baj, talán én fogalmaztam rosszul.
59. Holurt Waxhton (válaszként erre: 45. - Amaunet)
aug. 16. 08:47
Az igaz, hogy sokkal több munka van vele, mintha megvennéd a TESCO-ban. De ha egy kicsit nagyobb léptékben nézzük a dolgot, ez fokozza a függést. Pedig ahogy látom a világ dolgait, az önállósodás vagy a kis közösségek (cserekereskedelem) az egyetlen járható út hosszú távon. Egyébként mi is komposztálunk mindent, nagyon jót tesz a földnek.
aug. 16. 08:44
Sehogy!Szédülés,hányinger,ájulás érzés vérnyomás ingadozás...
57. globus
aug. 16. 07:21
Itthon nem klímázunk, sajnos mindketten rosszul toleráljuk. De ventillátor mindenütt van, alapjáraton kellemes. Főzés minimális, sütés semmi.
56. kerjan
aug. 16. 07:17
Egész nap megy a klíma,24 fokon.
55. birebora (válaszként erre: 4. - Libikóka)
aug. 16. 06:39
Ha van klima akkor tűrhető lakásban is házban is. Én már kb. 11 után nem tudok kimenni a kertbe.
54. semleges (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
aug. 16. 06:20
Melyiket ajánlod? Mindegy melyik?
aug. 16. 06:10
nehezen
aug. 16. 05:54
Egész jól.
51. tien (válaszként erre: 49. - Timycat)
aug. 15. 23:06

Te jó ég !

Miből van vasból?


Azért fogd vissza,ne vitézkedjen ennyire.

50. tien (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
aug. 15. 23:02
Köszönöm 🥰
49. timycat (válaszként erre: 42. - Tien)
aug. 15. 23:00

Fuuu ne is mondd, nálunk dőlt meg valamelyik nap a melegrekord.


Az én vén férjem meg délelőtt a nyaralónál kavar, délutánonként kint napozik, hever, holnap marhapörköltet főz, szintén kint. Szerintem nem kerek, nem is értem hogy bírja 🤷‍♀️

48. michelle.r (válaszként erre: 34. - Tien)
aug. 15. 22:55
Írtam már többször, több fórumba, talán még nem láttad. Vegyél egy üveg borsmenta olajat, az ivóvízbe csöppents egy-két cseppet fél literhez, vagy ahogy ízlik. Hideg vízbe szintén néhány csepp, márts bele egy törülközőt, tekerd a nyakatok köré kifacsarva. Vagy tedd egy spray-s flakonba, és néha fújd magatokra. Tényleg sokat segít. Továbbá egy-egy csepp a tarkóra, fülek mögé, csukló, boka belső felére, gerincre.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook