Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hisztek a tenyérelemzésben ? (nem jóslásban) fórum

Hisztek a tenyérelemzésben ? (nem jóslásban) (beszélgetős fórum)


20. Channa* (válaszként erre: 9. - Enissa)
ma 07:12

Nem lehet megnyitni...


Házasságvonal?

19. Regin_a (válaszként erre: 18. - LillaW)
tegnapelőtt 20:15

És mi van a hüvelyk ujjal? Annak csak 2perce van és azh a leghosszabb

Itt mérem az ujjaimat subler/tolómérővel :)

Tehát műszaki vénám van mint írói Virág elvtársnak

18. LillaW (válaszként erre: 17. - Regin_a)
tegnapelőtt 19:54
Ahogy jobban megnéztem ,most látom, hogy a kisujjamnál a felső ujjperc a leghosszabb. Minden ujjon meg kell nézni külön-külön.
17. Regin_a (válaszként erre: 13. - LillaW)
tegnapelőtt 19:32

Vagy én nem értem mi micsoda vagy..

Mivel az ujjak sem egyforma hosszúak ezért percek sem. A középső ujj,a gyűrüs ujj melletti, a leghosszabb

16. LillaW (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
tegnapelőtt 19:30
Akkor lehet, hogy ez az ujjperces dolog is ugyanolyan hülyeség, mint a rövid életvonal rövid élet ,hosszú életvonal hosszú élet elmélet.
15. fincsi5 (válaszként erre: 5. - LillaW)
tegnapelőtt 19:17

Ez nagyon nem igaz, nekem az ujjvégiek a hosszabbak, és minden művészethez hülye vagyok.


Bár ha a könnyűzenét is belevennénk, akkor nem.


De van olyan festményünk, amit utálok, mindig el akarom adni, de olyan sokat mondtak rájuk, hogy visszahőköltem.

14. LillaW
tegnapelőtt 19:14
A rövid fejvonal utalhat az intellektuális képességek gyengeségére, de akár fejfájósságra is. Egyszer egy doktornőnek láttam rövid fejvonalat, gondolom nála nem az intelligencia gyengeségét mutatta.
13. LillaW (válaszként erre: 12. - Regin_a)
tegnapelőtt 19:08
Nekem mindegyiken egyformán a középső ujjpercek a leghosszabbak. De lehet ,hogy van olyan, akinek nem egyformák. Ott gondolom az a jellemző, amelyikből a legtöbb van.
12. Regin_a (válaszként erre: 5. - LillaW)
tegnapelőtt 18:47

alsó ujjperce a leghosszabb "

Minden ujjamnak van alsó ujjperce! Akkormost?

11. LillaW (válaszként erre: 7. - Globus)
tegnapelőtt 18:40
Mindkettőn nézd meg, aztán gondolom amelyikből a legtöbb van.
10. apeeng (válaszként erre: 2. - Hansika)
tegnapelőtt 18:21
Ez jóóóó...a kézmosás a lényeg...az mindennek alapja.
9. Enissa (válaszként erre: 7. - Globus)
tegnapelőtt 15:47

Most találtam. www.arcanum.com/hu/online-kiadvanyok/Krudy-krudy-gyula-munkai-1/almoskonyv-tenyerjoslatok-konyve


Nekem nincs is házasságvonalam, a leírtak alapján nem találom.

tegnapelőtt 15:11
Nincs tapasztalatom.
7. globus (válaszként erre: 5. - LillaW)
tegnapelőtt 15:01
Melyik kézen? Nagyon különbözőek.
6. LillaW (válaszként erre: 5. - LillaW)
tegnapelőtt 13:55
A tenyér felől nézve.
5. LillaW (válaszként erre: 3. - Globus)
tegnapelőtt 13:53
Az ujjaknál pl, akinek az alsó ujjperce a leghosszabb az gyakorlatias alkat, akinek a középső az intellektuális, akinek az ujjvégi a leghosszabb az művész alkat.
tegnapelőtt 13:53
Nem hiszek benne, nekem olyan mint a hókusz-pókusz.
tegnapelőtt 13:07
Fogalmam sincs, mit kell vizslatni melyik kézen, szerintem kamus...:)
tegnapelőtt 12:45

Nem ertek hozzä....

Regi vägäsu ember vagyok, en a kezmosäsban hiszek..-))

tegnapelőtt 12:37

Sziasztok ! Sokan megijednek, ha pl. rövid az életvonaluk, pedig az életvonal nem az élet hosszát mutatja, hanem az egyén vitalitására utal. Fontos vonalak még a szívvonal, fejvonal, sorsvonal. Kinek ,milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban.

Nekem hosszú az életvonalam ,de úgy a feléig szőrszerű mintákból áll, utána mély és erős a végéig. És valóban vannak gondok az egészségemmel, olykor a vitalitásommal is. A szívvonalam szigetes és szőrös és valóban sok bánat ért. A fejvonalam hosszú,főiskolát végeztem, vannak nyelvvizsgáim. A sorsvonalam sok apró vonallal van átszőve, és tényleg rengetek költözés és változás volt az életemben. Nektek milyen tapasztalatotok van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook