Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen ájulás érzés? fórum

Hirtelen ájulás érzés? (beszélgetős fórum)


29. Trish57 (válaszként erre: 28. - Srcrss)
tegnap 00:43
Nem tudom..
28. srcrss (válaszként erre: 26. - Trish57)
tegnapelőtt 20:35
Alig eszel... Mi az oka?
27. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - Trish57)
tegnapelőtt 20:10
Alig eszel... Hát ezt nem tudtam! Tessék többet enni és inni! Örülök, hogy nincs komolyabb baj!
26. Trish57 (válaszként erre: 25. - 80ASIQ)
tegnapelőtt 16:53

Nos a vercukor miatt volt és most megint attól van, 3.3

Ez pedig lehet azért mert alig eszek ...

25. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Trish57)
tegnapelőtt 09:02
Akkor a "semmi komoly" verzió van. Bármi lehet, amit a többi hozzászóló ír. Gondolom.
24. andi6020 (válaszként erre: 10. - Lady Lavender)
tegnapelőtt 09:00
Rendszeresen ennyi a vérnyomásmom. Nem kellett még újraéleszteni.
tegnapelőtt 08:45
Ájultam már el iskolai ünnepélyen, buszra várva, fogorvosnál, stb. Nem találtak semmit. Állás, izgalom, bármi kiválthatja.
22. Alnisa (válaszként erre: 1. - Trish57)
tegnapelőtt 08:14

Mondjuk pánik? Izgultál és ettől lettél rosszul.

Én is szoktam így járni, mert annyira izgulok, hogy rosszul leszek.

Régen ha pl beteg voltam és menni kellett a háziorvoshoz, akkor is képes voltam rosszul lenni. Ne is beszéljünk pl egy vérvételről.

De pl felelésnél is így voltam. Ha állni kellett, akkor elájultam, ha ülhettem nem volt gond.

Utoljára akkor lettem rosszul, maikor a lányomat vittem fogorvoshoz. Érdekes, mert előtte alkalommal nem volt gond, de utoljára le kellett ülnöm, mert majdnem elájultam.

Ez van.

21. Bichi (válaszként erre: 18. - Trish57)
tegnapelőtt 00:08
Ha másnak volt is ilyen, az nem jelenti azt, hogy neked is attól volt, amitől neki. Szóval teljesen felesleges találgatni egy olyan esetben, ami végzetes is lehet, ez nem a fáj a fogam kategória...
20. Trish57 (válaszként erre: 19. - Loch ness)
szept. 16. 23:57
Volt már rajtam 0-24 meros ekg meg vérnyomás mérő is, gondolom ha lett volna bármi akkor azt ott mondják... Vagy nem tudom.. de háziorvost megkérem csináljon ekgt holnap meg egy laborvizsgálatot vashianyra meg ilyenek..
szept. 16. 23:53

Nekem alacsony vérnyomástól volt olyan nem is egyszer, hogy elsötétült minden előttem, és azt hittem, elájulok. Mondjuk ha a csokitól lettél jobban, az is lehet, hogy a vércukrod esett le.

Mindenesetre én sem diagnosztizálni szeretnék, mert nem vagyok orvos. Tényleg jó, ha elmész a háziorvoshoz, és mindent elmondasz neki, amit itt leírtál. Mert az a mellkasi nyomás lehet, hogy fontos, de nem biztos, majd ő megmondja. Ha magas is volt a vérnyomásod és alacsony is, akkor arra is oda kellene figyelni, nehogy az derüljön ki, hogy ugrál, mert az is veszélyes.

18. Trish57 (válaszként erre: 17. - Trish57)
szept. 16. 22:51
Persze megyek mindenképpen háziorvos de hogy gondoltam aki járt már így annak mitől lehetett esetleg leírja.
17. Trish57 (válaszként erre: 15. - Bichi)
szept. 16. 22:50
De nem is ez a lényeg, ha nem hogy mitől volt ez az érzésem a mai nap folyamán, ez az ami aggaszt mert azóta nem igazán vagyok jól.
16. Trish57 (válaszként erre: 15. - Bichi)
szept. 16. 22:49

Nos tavaly októberben kezdődött nálam 5 hónapon keresztül magas vérnyomás a semmitől. Amit nagyon meg éreztem magas pulzussal. Ez miatt.

De nem találtak semmit viszont azóta nem magas, ha nem alacsony.

15. Bichi (válaszként erre: 6. - Trish57)
szept. 16. 22:31
És miért vizsgáltattad a szíved eddig? Ezek szerint ez nem egyedi eset nálad, lévén egy 25 éves nem vizsgáltatja a szívét ok nélkül
14. Bichi (válaszként erre: 10. - Lady Lavender)
szept. 16. 22:30

Nekem is ennyi a normál, sosem estem még össze, vagyi emiatt. Maximum megszédül az ember felállásnál.

Ez az ennyivel újra akarnak éleszteni, az marhaság...

13. Trish57 (válaszként erre: 12. - Holurt Waxhton)
szept. 16. 21:59
Voltam már, nem találtak ott se semmit
szept. 16. 21:52
Menj el terheléses EKG vizsgálatra (ragaszkodj hozzá), sokszor egy sima EKG nem mutat problémát.
11. Trish57 (válaszként erre: 10. - Lady Lavender)
szept. 16. 21:37

Hát nekem olyasmi szokott lenni

Sőt alvasnal még alacsonyabb nagyon durván

10. Lady Lavender (válaszként erre: 2. - Andi6020)
szept. 16. 21:34

90/60 alatt összeesel a legjobb szándékkal is.

Majdnem újra akartak éleszteni. Egy tünder mondta, hogy nem.

9. Lady Lavender (válaszként erre: 7. - Trish57)
szept. 16. 21:30

Nekem is 90/60 a vérnyomásom.


Vagy felmegy normalisig, ha baromi mérges vagyok.

8. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Trish57)
szept. 16. 21:28

Nekem is volt ilyen. De én össze is estem. Indokolatlanul leesett a vércukor szintem.

Kivizsgálták a cukorbajra, de szerencsére negatív.

A legutóbbi vizsgálatnál azt mondták, hogy talán stresszhelyzetnél gyorsabbra kapcsolok szenhidràt zabàlàsra. És alapvevően zoldégeket meg hút, tojást eszek, és ezen kellene vàltoztatnom.

És mióta tésztát, meg kenyeret is eszek, nem árulok el, mint az a furcsa kecske.

7. Trish57 (válaszként erre: 6. - Trish57)
szept. 16. 20:46
Csak hogy alacsony a vérnyomásom
6. Trish57 (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
szept. 16. 20:45
Rengetegszer mentem szívem kivizsgáltatni soha nem találtak semmit.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Trish57)
szept. 16. 20:40
Nem vagyok orvos. De ha az is lennék, táv nem gyógyítanék, és nem is diagnosztizálnék.
4. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Trish57)
szept. 16. 20:20
A nyomásérzés zavar engem. Én ezt megbeszélném az orvossal. Lehet, hogy semmi komoly, de nem hagynám annyiban.
3. Trish57 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
szept. 16. 20:17
És az mitől?
szept. 16. 20:11
Például leeshetett a vérnyomásod.
szept. 16. 19:47

Elmentünk elvinni kis kutyámat orvoshoz beoltatni, és azt éreztem már egy tíz perce álltunk ott hogy ha én most nem ülök le de rögtön akkor elfogok ájulni, jött ilyen fura rossz érzés a testembe és elkezdtek picit elfeketulni a dolgok előttem, bal oldal mellkasom is pici nyomás érzés volt benne illetve a fejem nyom azóta is. Meg olyan gyengének érzem magam.


De amint leültem kaptam Dokitol pohár vizet meg egy kis csokit jobban lettem. De még nem az igazi, mitől lehet ez? 25 éves nő vagyok . Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook