Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha egy új munkahely kapcsán mindennel kapcsolatban erős ellenérzésem van, érdemes egyáltalán oda menni? fórum

Ha egy új munkahely kapcsán mindennel kapcsolatban erős ellenérzésem van, érdemes egyáltalán oda menni? (beszélgetős fórum)


júl. 30. 10:59

Szia!


Lehet, hogy egyedül leszek ezzel a véleménnyel... Mivel a körülményeidet nem ismerjük, szóval én lehet, hogy tennék egy próbát. Gondolom a szerződésedben szerepel 3 hónap próbaidő is. Szóval elkezdeném és meglátnám, hogy tényleg minden olyan vacak-e, ahogy elsőre éreztem. Ha nem boldogulsz a helyzettel, akkor bármelyik nap indoklás nélkül felmondhatsz ez alatt az időszak alatt! Aztán az is lehet, hogy megtetszik a hely és a munka vagy találsz közben máshol jobbat, innen meg jön egy kis pénz addig.

júl. 30. 10:35
inkább nem
12. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 10:10

Gondolom, ha lenne más alternatívád, akkor nem itt kerdeznéd.

Ha teheted keress jobbat, ha nem amíg más mincs fogadd el ezt, közben keress másikat.

Sok sikert!

11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 21:20
Azért van ott az ellenérzés mert már előre érzed, de az emberek még az érzéseikre se mernek hallgatni, amikor az már ordít!
10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 20:50
Ha meg tudsz élni munka nélkül is, akkor nem, ha kell a pénz, és nincs alternatíva, akkor más lehetőséged nem nagyon van, mint mész és csinálod a dolgod...
júl. 29. 20:21
Semmiképpen!
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 20:10
nem
júl. 29. 20:10

Inkább nem...

Ezt pontosan fogják érezni ők is - Te meg még jobban!

júl. 29. 19:18
Ha muszáj, akkor muszáj, legalább amíg találsz jobbat.
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Libikóka)
júl. 29. 19:13
,,, különben,,
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 29. 19:12

Csak ha nagyon muszáj lenne.

Kis pénzre is szükség lehet,,külömben nem.

júl. 29. 19:06

ja és persze "azonnal" kell nekik az új ember, mert az előd khm lelépett... na vajon miért, már van egy (több) sejtésem.

gondolom nem bírta hova tenni a fizetését annyit kapott.

júl. 29. 19:02
Nem.
júl. 29. 19:02

AZt mondják a megérzésekre hallgatni kell. Na nekem az új munkahely kapcsán semmi se tetszik,noha még csak egy állásinterjún és egy körbevezetésen voltam.

Nem szimpi sem a hely, sem az épület sem a munkakör, sem az iroda, sem a kollegák, a főnök maga egy hárpiának tűnik, életemben kevés ennél ellenszenvesebb embert láttam.

És akkor még jön a bér, bruttó 300. Igazi „kompetitív“ bérezés.


Menjek? felvennének, a hátam közepére se kívánom, na de van más? Nincs.

Persze kereshetek tovább hátha lesz (egy még ennél is szarabb.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook