Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes jogorvoslatot benyújtani a hiánypótlás lehetőségének hiánya miatt? fórum

Érdemes jogorvoslatot benyújtani a hiánypótlás lehetőségének hiánya miatt? (beszélgetős fórum)


tegnap 16:54
Köszii!
5. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 16:36

Élj a próbálkozással, ha meg sem próbálod, esélyed sem lehet.

Kérj méltányosságot, indokold meg, elfogadható érvvel, miért nem tudtad időben leadni.

tegnap 16:34

Egy próbát megér, ha van ilyen lehetőség. De ha a saját hibád, vagyis nem az van, hogy a hatóság mondjuk kizárólag szeptember 20. után adja ki az igazolást, az egyetem meg 21-éig fogadta el a kérvényt, vagy nem tudtad beszerezni mert fekvőgipszben voltál, akkor valószínű nem fogják elfogadni.


Egyébként nem kötelező hiánypótlási lehetőséget adniuk egy sima neptun kérvényhez. A határidő betartása pedig a saját érdeked.

3. birebora (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
tegnap 16:29

Azért olyan van, hogy az ember önhibáján kivül nem tudja a határidőt tartani. Normális, rugalmas helyeken ezt belátják és adnak lehetőséget.


Kedves FI!


Próbáld meg. Mit veszithetsz?!

tegnap 16:26
Miért is kellene adni hiánypótlási lehetőséget, amikor meg volt hogy hányadikára kell leadni az igazolást? Időben kellett volna lépni. Ennyi!
tegnap 16:06
Az egyetemen a rendszeres szociális ösztöndíjhoz szükséges igazolások beszerzése során nem tudtam beszerezni a családi pótlékról szóló hatósági bizonyítványt, mivel nem volt elég időm rá, és az egyetem nem biztosított hiánypótlási lehetőséget. Attól tartok, hogy emiatt problémát fognak emelni, mert csatolni kellett volna a családi pótlék igazolását. Szerintetek érdemes lenne a Neptun rendszeren keresztül jogorvoslatot kérni arra hivatkozva, hogy nem kaptam lehetőséget a hiánypótlásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook