Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elkezdem! Mikor lesz fűtés? Fázok! fórum

Elkezdem! Mikor lesz fűtés? Fázok! (beszélgetős fórum)


30. Jagoda (válaszként erre: 29. - Regin_a)
szept. 15. 22:32

Én is tudnék mesélni, tűzifáról, emberekről. Kaptunk egy új szomszédot még tavasszal. Nagy a kertünk, nem lehet belátni az egészet. A "kedves" szomszéd kibontotta a drótkerítést, ott, ahova már nem látunk oda, kivágott pár fát, a nagyját elvitte, az apraját otthagyta, hadd botladozzunk benne. Legalább lett volna benne annyi becsület, hogy az aprófát is ellopja.


Mi is szoktunk kivágatni a kertből olyan fát, ami nem kell, de veszünk is fát, mert nem elég amit kivágatunk. Meg persze termő gyümölcsfát nem is vágatunk ki.

29. Regin_a (válaszként erre: 25. - Jagoda)
szept. 15. 22:18

de még tűzifát sem vettünk."

Valami nyavaja megette a fáimat, kérgük lehámlott egy cseresznyefám majdnem teljesen kidőlt

Nagy ágakat levágta a haverom, maradékot felapritottam és a kapu elé kiraktam 3 fát meg egy A4 papirt hogy a kertben összeszedve van még egy utánfutóra való kandallóméretű fa

3 Fa eltünt a kertben maradt a felapritott fa

Akinek fafűtése van és lusta, fizesse meg ha ingyen nem kell vagy fagyjom meg

28. Jagoda (válaszként erre: 26. - Ghost👻)
szept. 15. 22:04

Én mindig azt nézem idebent mennyire van hideg. Nekem a 19 fok még nem hideg. 15 fokig akkor se gyújtanék be, ha lenne mivel.

Egyébként nem kritika volt, amit írtam. Az emberek nem egyformán bírják, tűrik, szeretik a hideget. Mindenkinek más a hideg.

szept. 15. 20:34
Fűtök mert hideg van.
26. Ghost👻 (válaszként erre: 25. - Jagoda)
szept. 15. 20:11
Nálam az èjszakai 8 fok a nappali 11 fokkal igenis hideg.
25. Jagoda
szept. 15. 20:09
Mi még nagyon sokára fogunk befűteni. Nincs is hideg, de még tűzifát sem vettünk.
szept. 15. 16:27

Mi pèntek dèlután bekapcsoltuk a gázkazánt. Aznap talán egyszer ment.

Èjjel viszont amilyen szèlvihar volt nagyon sokszor ment,ahogy ma nappal is. Pedig 22,5-re van állítva a termosztát.

szept. 15. 07:24
:(
szept. 14. 22:21
Itt most hirtelen esett le a hőmérséklet, és fàztam. De a 16 környéke szokott lenni. Jobban felöltözök.
szept. 14. 21:14
Nálunk még 23-24 fok van, a fűtésről meg az a kütyü a falon dönt nem mi. Azt mondta az ember ne nyúljunk hozzá, ne piszkáljuk, mert el.asszuk csak. Egyelőre kellemes a hőmérséklet bent, de lehet ebben már van némi fűtés 🤷‍♀️
szept. 14. 20:55

10-fok volt kint.

Egésznap esett.

A ruhák nem száradnak.

Egy kicsit ment a gàzkazán.

Attól a 1m3-töl csak nem megyek csődbe.

19. srcrss
szept. 14. 20:29
Most én is. Napközben meleg volt.
18. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 12:24
Most kapcsoltam be a fűtést, ha lesz még meleg kint, kikapcsolom. Most azért nem fagyoskodok, mert majd valamikor még lesz meleg.
17. Loretta16 (válaszként erre: 16. - Loretta16)
szept. 14. 11:25
Bocsánaz, 20-21 fok :)
szept. 14. 11:25
Én tegnap este bekapcsoltam a kazánt. Nappal kibírható még a benti 20-211 fok, de este biztos hogy fűteni fogok.
15. Titkoskert (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 11:24
Ha neked jó, kezdj neki virnyákolni, de jobban járnál, ha beszereznél egy elektromos radiátort és befűtenél.
szept. 14. 11:19
Egész télen nem fűtünk. Csak akkor kapcsoljuk be a radiátort ha a kicsi itt van. Alaphangon 22-24 fok van a lakásban.
13. simple
szept. 14. 10:52
24 fok van még bent, én fűteni ebben a hónapban még biztos nem fogok, majd csak októbertől. Annyit érzek, hogy már nem alszom nyitott ablaknál, és így is fázom hajnalban, de eddig csak huzattal takaróztam, így ma felhúztam a paplant. Egyébként még nem fázok.
12. Borian (válaszként erre: 11. - ,zumba)
szept. 14. 10:43
Nálunk nincs klíma, szeretjük a meleget. Most 22 fok van, ennyire van állítva a termosztát, télen ennyire fűtünk. Még pár nap hideg nap nélkül és elindul a kazán, de tényleg nem baj, nekem is jó lenne a nem szárítható ruhákat feldobni a raditárokra.
11. ,zumba
szept. 14. 10:20
23'C van bent. Ki hogy érzi, csak aztán meg baj lesz: sok a fűtésszámla. A klímákkal annyi fokra hűtöttek sokan, mint amennyi most sok helyen a lakások, házak benti hőmérséklete. De már megfagyunk. (kivéve: betegek, gyerekek)
10. tien
szept. 14. 09:13

Esetleg a klímát.

22 fok van a házban.


A konyhában van egy infra panel ,még talán azt is.

9. Myra
szept. 14. 09:09
én is fázok, gondolkodok a fűtésen
8. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 08:33
Nálunk 22 fok van a lakásban. Ma délután kicsit befűtünk a kandallóba, de csak hogy a gyerekek heti szennyesét mosás után tudjam szárítani. Ennyi ruhát már a szárítógép sem bír.
szept. 14. 08:29
Én fűtök. 14 fok volt tegnap a szobámban. Kint 9.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 08:06
Öltözz fel!
szept. 14. 07:36
Mi bekapcsoltuk a fűtést
szept. 14. 07:33
3 nap múlva, keddtől 20+ fokokat mutat az előrejelzés.
3. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 05:58
Amikor a termosztát bekapcsol. Lehet, hogy a napoban ez megtörténik, ahogy nézem.
szept. 14. 02:39

Na ne hülyéskedj.

2 napja van hűvösebb. Lesz még kellemes vénasszonyok nyara. Addig öltözz fel és csukd be az ablakot.

szept. 14. 02:39
"Elkezdem! Mikor lesz fűtés? Fázok!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook