Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » El vagyok keseredve. Minden nap fáj valamim és/vagy rossz a... fórum

El vagyok keseredve. Minden nap fáj valamim és/vagy rossz a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55Judit)
aug. 29. 11:12
Köszönöm hogy leírtad,hát igen ki hogy tud hozzáállni a dolgokhoz. Örülök hogy le tudtad tenni a botot. Nekem sajnos pszichés betegségem is van,amikre szedek gyógyszert és ha csak egy reggel mondjuk kimaradna elvonási tüneteim lennének mert kb 30 éve azokon élek sajnos :( Hát,én remélem hogy van/lesz következő életünk és abban egészségesebb leszek.. ez ad erőt a mostani nehézségekhez...
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 29. 08:02

Sajnálom hogy így vagy. Engem meg a szerény nyugdíj gátol sok mindenben. Mivel ez van, de olyan vagyok mint a keljfeljancsi, kerestem olyan módszereket - és a mai napig keresek - amivel sok nyavaján javítottam már. Így tettem le a botot is és már gyorsan gyalogolni, sőt kocogni is tudok. (70 évesen.) Emésztőrendszeri panaszokra is lehet találni, szív és érrendszerre is, és sorolhatnám.


Megértem hogy lehangolnak a műtétek, engem is megviseltek nem csak fizikailag, lelkileg is.

Erősnek kell lennünk! Kis lépésekkel haladva is sokat tehetünk magunkért.

Az elkeseredésből talán könnyebb kijönni, ha nem a mások életét figyeljük, hanem a sajátunkra összpontosítunk. Így a megoldásokat is könnyebben meglátjuk. Most magamról beszéltem, mert én így élek.

aug. 29. 07:50
Szedek néha. Ha tehetem megyek itthonról.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - L’Engel)
aug. 29. 07:49
Köszönöm. Sajnos sok betegség,gyógyszerek míg élek..
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ervina)
aug. 29. 07:48
Szia. Sajnos többféle betegségem is van. Mind szinten tartható gyógyszerekkel. Nem futja nyaralásra. 2 éve strandra se jutottam el,mert nemrég lettem túl a második nagy hasi műtétemen :( Talán már majd jövőre...
aug. 28. 10:21
C-vitamin, minimum 1000mg naponta. Hidd el, segít. És sétálj sokat a levegőn, legyél emberek között.
3. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 10:06

Sajnálom!


Beteg vagy, vagy mi a gond?

aug. 28. 09:58

Mi fáj? Lehet rajta segíteni? Ha igen, tettél már érte, hogy elmúljon?

Te miért nem élvezed a nyarat? A rossz közérzetre talán a nyaralás is megoldás lehet. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook