Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Döntenem kell... fórum

Döntenem kell... (beszélgetős fórum)


11. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 18:17

Én is ugy gondolom ahogy msotanság olvatam egy topikot,m hogy rendszergazda vagy jelenleg

Tévgetem

Ha nem, akkor tessék további IT képzésre járni és nem edzősködni

Jóbarátom elvégzett anno egy nehézipari technikumot. Én mondztam hogy a számitástechnikáé a jövő

Gábor Dénes főiskola informatika, azon belül szakirány + középfok angol

Össze járta a világot, évtizedek óta vállalati luxusautó alatta, telefont a cég fizeti


Te meg bekerülsz valahová 110adik fullajtárnak pár évre

Igaz , kimehetsz luxus hajóra személyi edzőnek napi 12 óra, pár hónap munka pár pihenés, aztán vagy hivnak újból vagy nem

A kutya vacsorája biztossabb

10. globus (válaszként erre: 7. - Amaunet)
szept. 5. 17:21
Dehogynem tudjuk. Gyógytornász vagy személyi edző :)
9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 19:47
Az álmodat munka mellett nem tudod csinálni/építeni? Ha pedig nem, akkor mit jelent az, hogy sülhet el úgy, hogy bele kell tenned a pénzedet? Ha nem jó irányba halad, akkor azt úgyis látod, tehát mielőtt beletennéd, még mehetsz más irányba, akár új munkahelyre.
8. SRK
szept. 4. 18:04

Bihari Viktória bloggernek vannak jó és érthető bejegyzései és videói, hogy hogyan lehet túlélni/kezelni a bántalmazó, romboló embereket.

Ha még van erőd, próbálj meg kitartani és közben belevágni az újba.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 17:56
Mivel nem tudjuk mi az álmod, így azt gondolnám, hogy előbb a munkahely témát rendezd le és az álmod még akkor is megvalósulhat (ahogy írtad) egy éven belül.
szept. 4. 17:31
Dönts okosan! K&H 😄
szept. 4. 17:04

A mostani helyzetedben, csak vegetálsz. Ennél rosszabb, már nem lehet. Mindenhez kell egy kis szerencse, de ha nem lépsz, a szerencse nem fog megtalálni. Elé kell menni... vagy ahogy mondják: nagyot kell álmodni.


Persze, maradhat minden úgy ahogy van. Csak akkor az lesz a baj, hogy meg sem próbáltad. A választás a tiéd.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 16:33

Ez elég keszekuszára sikeredett. Ha ez az álmod, miért ne vágnál bele? Főleg ha utálod a jelenlegi munkád...

Én nem értem ezt a kiírást...

szept. 4. 16:20

Ha jól értem, az álmodba nem kell azonnal belevágnod? Munkahelyváltas most, álom később? Ez a munkahely úgy hangzik hogy egy perccel sem kellene tovább maradnod, ha véletlen nem jön össze az álmod és maradni kényszerülsz, akkor erre még az egészséged is rámegy előbb-utóbb.


Nem tudjuk milyen területen dolgozol, milyen végzettséggel, hogy nagy eséllyel fordulhat-e elő hogy kitesznek a próbaidő alatt és utána sokáig nem találsz mást?


Van-e bármilyen támogató háttered, ha minden kötél szakad, párod, szüleid, bárki kisegít-e ha valami/minden elcsesződik??

2. Trixi' (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 15:40
Ha konkrétumot írnál, érdekes lehet a sztori és lenne mihez hozzászólni.
szept. 4. 14:47

Van egy nagyon régi álmom, ami sosem jött össze. Már szinte feladtam, de kaptam rá egy utolsó esélyt, amivel kb egy évig élhetek.


Van egy munkahelyem, amit nem szeretek. Nagyon nem. Péntek estétől vasárnap estig élek, a többi napot csak túlélem. Hol sírva, hol depressziósan, hol idegbajosan.


Ha belevágok az álmomba, sülhet el úgy, hogy bele kell tennem a tartalék pénzemet.


Ha munkahelyet váltok, lehet nem jön be az új hely, próbaidő alatt kitesznek, és a megélhetésba bele kell tennem a tartalék pénzemet, amíg lesz másik.


Csak egyikre elég a tartalék pénzem.


Választanom kell.


A logikus döntés az lenne, hogy előbb az álom, utána a váltás, így a végén mindkettő meglesz.


De idegileg, mentálisan egyre kevésbé bírom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook