Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dolgoznom kellene itthon, de képtelen vagyok, 29 fok van a... fórum

Dolgoznom kellene itthon, de képtelen vagyok, 29 fok van a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. globus (válaszként erre: 24. - Zena01)
júl. 17. 11:46

Attól nem izzadsz jobban? Csak a párás söröspohárra gondolván, elvileg kellene.

Bár engem a meleg levestől is kiver a víz...

25. Csillagszem38 (válaszként erre: 22. - Léna123)
júl. 17. 11:40
Jézusom. :/ Nekem is ez az első klímás munkahelyem, tizen x évig a 34 fokban dolgoztam :) ...erre csak kétszer kell bemennem és ülhetek itthon 30 fokban home office :DD
24. zena01 (válaszként erre: 10. - Perzsacica)
júl. 17. 09:34
Én is ezzel a módszerrel igyekszem túlélni. Viszont jéghideg vizet iszom és sokat. Nekem torokgyulladásra is csak a hideg használ.
23. zena01
júl. 17. 09:31
32 fok van a munkahelyemen. Eddig sem szerettem a nyarat, de most már gyűlölöm. Szenvedés az egész, csak az tartja bennem a lelket, hogy egyszer vége lesz.
júl. 16. 22:53
Nálunk nincs klíma az irodában, a napokban már bevittem egy hőmérőt. 34 fok van bent reggelente, amit miután kitárom az ablakot és beindítom a ventilátort 31-ig sikerül levinni, majd délutánra ismét 33 fokra melegszik. Jól bírom a meleget, de borzasztóan utálom már. Délután már semmihez nincs kedvem.
júl. 16. 21:22

Nálunk az irodában volt a múltkor 28, ma nem vittem hőmérőt.

Négyre teljesen kiég az agyam.

júl. 16. 16:02
Én is csak úgy bírom, ha meg se mozdulok meló közben és jön rám a ventillátor.
júl. 16. 15:35
Nincs légkondim - majd jövőre. 5-kor kelek. Kinyitok minden ajtót, ablakot és 100%-on mennek a ventilátorok, míg odakint locsolok. Aztán lehúzok minden redőnyt és a ventilátorokkal elviselhető. Délután kis szunyóka, mert igazából csak hajnalban tudnék aludni, de akkor öntöznöm kell.
18. Görögtánc (válaszként erre: 16. - Niit)
júl. 16. 13:41
Ventilátorral egész jól bírom. Itt a kutya fekszik. 🙈🐶
17. Mizantróp (válaszként erre: 14. - Gurzau.maria)
júl. 16. 13:29
Mermér?🤣
16. niit (válaszként erre: 8. - Görögtánc)
júl. 16. 13:26
Kitartás. Elvileg holnaptól picit jobb lesz. Én is a venti előtt ülök, a nagyobbik cicánk előtte fekszik, hanyatt. :D
15. gurzau.maria (válaszként erre: 13. - Semleges)
júl. 16. 13:18
Nekem a szemem kínlódik tőle. Beindítom, majd 1 óra múlva lekapcsolom, s ha újra elviselhetetlen a hőség, megint járatom valamennyit.
14. gurzau.maria (válaszként erre: 9. - Mizantróp)
júl. 16. 13:16
Látom, neked is megártott a hőség!
júl. 16. 11:58
Nekem a klímától már fáj a torkom, de ha kikapcsolom 10-15 perc múlva ismét meleg van.
12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 16. 11:37

Kitartás:)

Hűtsd magad ahogy lehet,,ilyenkor a vizes haj,,egy hűs törcsi a nyakadba,karod lábad bevizezve, van egy spricnim hurcolom magammal .

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
júl. 16. 11:32
Késő este csináltam a határidős munkát, most felmosok meg a virágokat fujkáltam, minden jó amivel vizeskedni lehet :))
júl. 16. 11:12

A munkahelyemen sincs mindenütt klíma ezért a hagyományos módszereket is használtuk eddig. Ventilátor, hideg vizes ruha a nyakba, /időnként friss hideg vízzel átmosva/, 2 db másfél literes vizes palack a mélyhűtőbe , ezek 1-2 óránkénti cseréje és törülközőbe téve priznicként használva.

Hideg vizet nem iszunk, mert az = torokfájás.

9. Mizantróp (válaszként erre: 2. - Gurzau.maria)
júl. 16. 10:27
Milyen nyomorék légkondi az?
júl. 16. 10:24
Mindig irányítsd magadhoz. Engem csak úgy hűt, ha direktbe fúj, de úgy nagyon.
júl. 16. 10:04
Szellemi, irodai munka sem megy úgy.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Manó2000)
júl. 16. 10:02
Á 3 napja nem alszunk, éjjel alig jobb, hiába kitárva minden.
júl. 16. 09:52
Segít, az biztos, de nem lehet egyfolytában járatni azt sem.
júl. 16. 09:49
Nem csodálom, én aludni is alig tudtam. Nehezebb koncentrálni is.
júl. 16. 09:47
Az jó, itt nincs klíma. Az oszlopventilátor megy egész nap de nem hűvösebb, csak elviselhetőbb.
júl. 16. 09:34
Detto! Egy órája kapcsoltam be a légkondit, így már "csak" 27,4°C. Nem hívnak semminek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook