Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Azt mondják, sosem késő elkezdeni tornázni,sportolni.Ha... fórum

Azt mondják, sosem késő elkezdeni tornázni,sportolni.Ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

aug. 19. 13:41
Én csak a sosemig jutok el mindig 😂
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Anyagi)
aug. 19. 12:41
Ez a baj, hogy elég türelmetlen vagyok, de most komolyan elhatároztam, ha keveset is, de mozogni fogok mindennap.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
aug. 19. 12:39

Az évek során sokféle nyűg, baj előjött. Itt fáj, ott fáj, műtétek. Köszönöm a biztatást.

A rákbetegségből igen nehéz lehetett kigyógyulni. Valószínű, hogy eleinte csak kar és láb mozgatás lesz, aztán eldől hogyan tovább.

6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Anyagi)
aug. 19. 11:45
Jól mondod! Kis lépésekben kell haladni.
aug. 19. 11:26

Hajrá!!!


Először ne tervezz be nagy célokat, de csináld! Minden nap!!!


Aztán magad is meglepődsz majd, hogy egyre könnyebben és tovább megy! :)

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 10:56

Én is a te korodban kezdtem el szépen lassan szintén betegség után. Hát nem az lett hogy puff, vége a betegségnek és megy a torna ezerrel, mert attól hogy a rákból kijöttem nagy energiaveszteséggel, még a gerincproblémáim megmaradtak. Na meg apró-cseprő ez-az. De még 70 évesen is azon vagyok hogy minél tovább megőrizzem mozgásképességemet, és erősítsem magamat.


Ügyes vagy, mozogni kell! Mindenkinek állapota és képessége szerint, semmit nem erőltetve. Menni fog! Bár a betegséged nem ismerem de úgy gondolom, és nálam tapasztaltabbak szerint is, nincs az az állapot, amiben ne lehetne néhány kar vagy láb mozdulatot tenni tornaképpen. Aztán napról napra kicsivel többet, jobban.

3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Globus)
aug. 19. 10:44
Jaj te!😀
aug. 19. 10:31
Ha nem késő, akkor ráérek. Megvárom a csípőprotkót.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook