Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apás szülés után .... fórum

Apás szülés után .... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
100. Ágio8405 (válaszként erre: 84. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:07
Sokkal jobbat érdemelnél mint ez a fajankó. Sajnos nagyon hülyének néz téged. 😞
tegnap 14:47
Mondta hogy ne fogjak mindent a hormonokra mert nem hiszi hogy ettől lennék másabb mint régen. Mikor a tejcsi elapadt akkor kezdődtek a gondok mert a hormonok elkezdtek visszarendeződni. A nőgyógyász is mondta legyünk türelmesek.
tegnap 14:39
Csak nem értem ezt a 180fokos fordulatot nálla. :( a szülés után minden rendben volt és 3 hónapos volt a picúr azután kezdett fura lenni.
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Cippora)
tegnap 14:36
Még sosem csalt meg engem. Azt mondta öszinte és nem akar titkolózni amiatt mondta el nekem ezeket a dolgokat mert már gyomoridege volt ettől :(
tegnap 13:52
Valahol azt érzem hogy azokkal a nőkkel akivel beszélgetett telebeszélték a fejét hülyeségekkel és emiatt ilyen.
tegnap 13:51
És a férjemet is borzasztóan szeretem még így is hogy így viselkedik mostanában.
tegnap 13:50

Mindig azt mondta nagyon nagy szívem van és jó ember vagyok ezt nagyon szereti bennem. Gondolom tudja hogy nem vagyok az aki meg fogja csalni őt mert szereti nagyon.


Csak nekem az a bajom hogy engem gyerekként nem szerettek. Nem éreztem soha se puszi se ölelés se semmi. :(

Egyszer akartam.megölelni az apámat és eltolt magától, hogy ne még puszit se! Pedig Karácsony volt. Anyám meg sokszor megvert. Hát ő biztos így mutatta ki hogy szeret. Én meg csak egy boldog családra vágytam. :(

Néha nekem is nehéz kimutatni hogy szeretem Őt mert én sem kaptam meg gyerekként. De sokat fejlődtem azóta :)

Mondtam mindig magamnak ha babám lesz nagyon fogom szeretni mert én lehet hogy nem kaptam szeretetet de ő mindent kapjon meg mert megérdemli, hiszen engem választott anyukájának.

tegnap 13:39
Én sosem voltam egy nagy lepedőakrobata. :( nem volt elötte sok kapcsolatom de neki sok barátnője volt elöttem, nagyobb bolt az igénye a szexre. De velem nem tudja úgy élvezni a szexet mert rám néz és nem vagyok az a k@rvás típus akit jól meg kell b....ni.
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Ruslan)
tegnap 13:25
Meg baba elött is volt műtétem, az elött pedig anyósom halála így valahogy annyit nem szexeltünk akkoriban. De nem is tudtam volna erre ráhangolódni. Mert én sem dolgoztam még fel a halálát. :(
tegnap 13:24

Áh menekülj!

Szanaszét csal és hülyének néz!

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Ruslan)
tegnap 13:22
Tudod akkor miért nem mondtad figyu nem szeretnék bent lenni megértettem volna. Nem vagyok buta.
tegnap 13:21
Én nagyon szeretném ha olyan lenne köztünk minden mint régen. Ezt mondtam neki és azt mondta ő is ezt szeretné de legyek kedves megint és akkor visszatalál hozzám. Mondjuk aki szülés utáni depiben szenved mint szerintem én is annak nagyon nehéz kibogózni a lelke összecsomózott darabjait. De próbálok megnyugodni relaxálni. Meditálni még nem tudtam pedig nagyon jó érzés :)
tegnap 13:17
Aztán jött a covid vírus mindannyian lebetegedtünk anyósom kórházba került nem tudtunk elbúcsúzni és ott szerintem megreccsent valami. Ő nem dolgozta fel, de volt családállitáson. Azt mondta nem kellett volna mert azóta sokkal rosszabb. Meg a z ő apukája is megcsalta az anyukáját mikor a férjem még kicsi gyerek volt. Erre is azt mondta lehet hogy olyan leszek mint apám és én is a pokolra jutok.
tegnap 13:14
De ez kell neki mert mellette férfi lehet és nagyon jól érzi magát vele és akkor felszabadult és saját maga lehet. Hát köszi. Mellettem meg mát nem tudja elengedni magát mint régen. Pedig mi ketten annyit ökörködtük nevettünk hogy hogy a könnyen potyogtak a nevetéstől.
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Ágio8405)
tegnap 13:12
Ezt is mondta nekem már de én mondtam neki hogy nem szeretném. Mert nem azért mentem hozzá feleségül hogy legyen 3ik.
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Cippora)
tegnap 13:05
Mondta nekem hogy tudjak róla nehogy a haverjaitol vagy barátaitól tudjam meg ha mással mászkál a városban. Nem akarja hogy rosszat gondoljak.
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Birebora)
tegnap 13:03

Valakivel beszélgetett azon az oldalon akivel tartja a kapcsolatot és beszélgetnek. De csak baráti szinten. Azt mondta az a nő hogy csak kisérőt keres akivel ha utaznia kell akkor ne egyedül menjen. Semmi egyéb. Amikor ezt mondta nagyon kiakadtam de higgadtan kezeltem a dolgot. Mert ha ordítok azzal nem fogok előbbre jutni. Na erre a nőre konkrétan féltékeny vagyok. Mert nállam 20 évvel idősebb. Ő mindig is az idősebb nőkre bukott. De én meg a férjemnél 10 évvel fiatalabb vagyok. Mondtam neki miért nem vett el egy idősebb kiélt fejü nőt mert ez jön be neki de csak arra... másra nem. Mert az nem feleségnek való ennyit mondott. Egyszer mérgemben mondtam neki ha nagyon akar utazni akkor menjen. De nem gondoltam komolyan. :(

Azóta már találkoztak. 1szer. A legjobb barátjával is találkozott volna a aznap amikor a nővel de a barátja nem tudott elmenni. Ezt megéreztem. Mert rá is kérdeztem. Mikor másnap jött haza. A telefont sem akarta felvenni nekem a nő mondta neki hogy hívják telón. Írtam is neki viberen de nem nagyon válaszolt csak keveset. Ettől nagyon kivoltam. Nem tudtam.merre van hol van semmit. Valami állófogadasra vitte el. Meg egész nap együtt voltak. Ez volt áprilisban. Gondolom azóta beszélgetnek. Azóta eljár ide oda ha úgy van a haverokkal. Mondta ne legyek ideges. Mert nincs köztük semmi. De októberben kimennek Egyitpomba ketten mert a nőnek van valami dolga kint. Mivel politikában van benne. A férjem szülinapja után. Ott is ünnepelni fog . :( Azóta gyomrom ki van. Két napja már nagyon normális nem tudom mi van most. Mondta jobban érzi magát most már.

83. Ágio8405 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 12:50
Te pedig egy céges buli után minden voltál….. ez a kapcsolat nagyon nem ok. Végülis burkoltan azt mondta neked, hogy nyitott kapcsolatot akar, ezzel remélem tisztában vagy…..
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Ágio8405)
tegnap 12:47
:(
81. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 12:43

Utánanéztem, mert nekem gyanús volt miért éppen azóta hanyagolt, hogy szültél. Itt van két link. Lehet igazak rá!


[link]


[link]

tegnap 12:40

Azt mondta csak körbenézett az oldalon és beszélgetett pár nővel de aki közeledett volna felé azt visszautasitotta mert szeret és nem akart ezzel fájdalmat okozni nekem.

Felnyitották a szemét most már. Mert eddig úgy élt hogy csak nézte az életét kívülről. De most utazni szeretne mert meg van már a Babánk ami úgy hiányzott az életéből. És azt is mondta hogy itthon ő családapa, de máshol férfi. Mivel úgy akar élni hogy az egyikben mi benne vagyunk a másikban meg nem csak a haverok. Ezt így nem tudom hova tenni. Eddig is voltak barátai haverjai de nem mondott ilyeneket. Mondta hogy miattam nem járt el velük pedig én nem tiltottam semmit azt tette eddig is amit akart sosem szóltam érte. A kezdet kezdetén sem. Sosem veszekedtem vele hogy nem mehetsz el stb. Pedig vannak nő barátai is akikkel jóban van de nem találkozott velük nehogy féltékeny legyek. Nem vagyok egy féltékeny típus. De ha úgy érzem hogy valaki nem olyan azt mondtam neki. De 1-2 ember volt és nagyon régen.

tegnap 12:28
Fizikailag igen rendben vagyok de lelkileg nem igazán.
tegnapelőtt 15:34
Szerintem is van valakije... mellébeszél,és hazudik. Nekem ez jön le! Normális, ép elméjű férfit azért nem borít meg egy hüvelyi szülés.
77. srcrss
tegnapelőtt 10:38
Szerintem van valakije.
tegnapelőtt 10:23

Nem engedtem, hogy a fèrjem bejöjjön a szülèsre.

Jó helyen volt itt kint.

Viszont nálatok sem itt a gond!

Vègigolvastam,ès előre elnézést kérek!

A drága fèrjed egy elmebeteg!

Megcsókolnád erre elhúzódik majd benyög valami baromságot?

Állj a sarkadra!

Közöld vele,hogy nem vagy a játèkszere! Gondolkodjon el hogy mit akar,mert elèg volt a f.szságaiból!

Egy hèten belül kèrnèm a válaszát,aztán ahhoz tartsa magát!

jún. 28. 16:18
Biztos nincs a tátótérben másik nő akire van "gusztusa"?
jún. 28. 15:12
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy és ilyen egyedül, mert sajnos ahogy ő bánik veled nagyon nem ok és itt a szex nélküliség a legkevesebb. 🙁 Viszont ebből igy nagyon nehéz kijönni. Sajnos rengeteg nő kényszerből benne marad egy alárendelt kapcsolatban mert nincs mögötte támogató közeg. Ráadásul pont az amúgyis sérült emberek vannak újra bántalmazó, elnyomó kapcsolatban és szülnek gyereket.
jún. 28. 14:11

Ez egyre rosszabb :(

Ő csajozni akar, de téged kontrollál...

jún. 28. 14:10
Értem, akkor érthető, hogy féltett, de most már nem kellene, hogy ez gond legyen. Hiszen fizikailag rendben vagy.
jún. 28. 13:29
Ne haragudjatok de ezt most jól esett leírni ide.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook