Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A napokban olvastam egy "mély" gondolatot: "Azért a kis... fórum

A napokban olvastam egy "mély" gondolatot: "Azért a kis... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. globus
aug. 11. 08:24

"Azért a kis kolbászért nem kell az egész disznó".

Ha semmi más nem kell, csak a kolbász, nincs vele probléma.

aug. 11. 08:13
Aki ezt állítja, és komolyan is gondolja, az nem kötöttségek nélkül él, hanem érzelmek nélkül. Az, hogy van egy párom, akivel szeretjük egymást és a dugáson kívül mást is csinálunk, nem kötöttség. Ha van egy idióta párom, aki nem szeret, ezért csak idegesít, mégis kényszerből jelen van, az már kötöttség. De arra a kolbászra meg amúgy sem tartok igényt.
aug. 7. 17:43
Sztem nincs ezzel baj, teljesen jó mondás, akárcsak a tehénről 🤭 sokx igen, egyszerűbn kötöttségek nélkül....
17. tien
aug. 7. 12:24

Az én lusta angyalomat nem adnám a világ minden kincséért sem.


Miatta megtanultam főzni ,sütni, pénzzel bánni stb.

Tanultam tőle még emberséget,szeretet , empátiát.


Nem egy kapkodó idegbeteg.

Ha ő lenne a halál,mind itt maradnánk a Föld tetején,mert lusta lenne begyűjteni minket.

16. 6b12a4f57f (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 10:18
Főz, mos a férjére... Sok férfi tud főzni, mosógépet elindítani, porszívózni stb. Nem nagyanyám idejében vagyunk.
15. Nikice (válaszként erre: 14. - Nikice)
aug. 7. 07:21
* néha nap
14. Nikice (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 07:20

De ki kap többet?

A férjem most főzi le a kávét, és minden reggel így tesz… azt állítja, szép vagyok (reggel… kizárt!!!!) Elég vacak napjaim vannak, és a legnagyobb támasz a világon.


Persze ebben benne van, hogy maga nap nekem kell annak lennem.


De értem, amit kiírtál, a megfogalmazás pedig nem a tied, csak elgondolkodtatott.


Ha valaki nem is szeretne kötődni, neki valóban ez a deal… a biológiai szükséglete megvan, a többi részét intézi magának. Szerintem önmagában ezzel nincs baj, ha valóban ez a belső szükséglete, és amúgy nem kolbász-tulajdonosnak titulálja a másikat.

Valahogy a degradáló kifejezést hallva nekem dac, sértettség jut eszembe… Tudod kinek kell férj?! Azzal a hangsúllyal… a válasz dekódolható: “valójában szeretném, ha valakinek én lennék a minden”


De simán benne van, hogy valaki úgy érzi, jobb neki egyedül, viszont szexre szüksége van. Nem bánt vele senkit, akkor neki így a jobb.

aug. 7. 05:56
Hülyeség.
12. timycat (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 7. 00:05
Annak aki úgy megy férjhez, hogy mindezekkel nem kell csak magát terhelni, akár dolgozni sem és férjjel még szórakozni is lehet. Van ilyen is, nem is egy.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Xochipilly)
aug. 6. 17:57
Én is úgy gondolom, hogy aki így nyilvánult meg, az nem ok nélkül tette...
aug. 6. 17:56
Valóban közönséges, de ha a megfogalmazástól eltekintünk: Kinek van egyszerűbb dolga? Annak, aki főz, mos, vasal stb. a férjére vagy annak, aki csak alkalmanként szórakozik egyet vele?
9. xochipilly (válaszként erre: 7. - Timycat)
aug. 6. 15:11
Gondolom valakinek elege lett az "egy liter tejért nem tartunk tehenet" megnyilvánulásból és megalkotta a "férfiakra optimalizált" változatot. Nincs ebben semmi elítélendő szerintem. Amilyen az adjonisten...
8. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 6. 12:04

Ennèl undorítóbb nem nagyon van!

Tipikus szex központú baromság!

Semmièrt ès senkièrt sem adnám a fèrjem!

Nagybetűs ember!!

7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 6. 11:53

Ideig-óráig egyszerűbb. Azért nem olyan rossz ha lefutnak a csúcsévek és ott lesz az ember mellett egy "disznó" akire mindig, mindenben lehet számítani.


Kb hasonlóan színvonalas mondat az "Egy kis tejért nem kell egy egész tehenet tartani" bölcsesség.

aug. 6. 11:27
A magam részéről nagyon közönségesnek tartom az ilyen megnyilvánulást.
aug. 6. 10:53
Ekkora taplóságot!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 6. 10:13
Nem látod "mélységét". Ez nem a költségekről szól.
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
aug. 6. 09:27

Sosem adnám a férjemet egy ilyen hülye mondásért.

Csak sajnálom azokat, akiknek egy férfi csak ennyit nyújt, és nem találkozott az emberrel, akihez öröm hazajönni, vagy akinek örülünk ha végre hazaér :D

aug. 6. 09:06

Ez a mondat éppen olyan visszataszító, mint a nőket csak pnának degradáló hülyeségek.


A férfi sem csak kolbász, hanem egy ember. Nagyon sokat tud adni egy nőnek, ha igazán partnerek, társak az életben. De ha valaki sorozatosan disznókat választ Ember helyett, akkor ne csodálkozzon...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook