Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisbaba várással kapcsolatos fájdalmak egyike (vesekő, vesegörcs terhesség alatt) fórum

A kisbaba várással kapcsolatos fájdalmak egyike (vesekő, vesegörcs terhesség alatt) (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 10:26

Olvasgattam itt a témák között, de nem találtam sehol a vesegörcsről/vesekő terhesség alatt,így szeretném leírni és segítséget kérni friss tapasztalataimról!Sajnos sok mindent nem tudtam meg erről az egészről, hogy hogyan vészeljem át ezt az egészet!Mire kell odafigyelnem, és hogy hogyan tudok ezzel együtt élni!

Sziasztok!

Még új vagyok itt köztetek, de nagyon szeretném ha segítenétek,és reményt adnátok nekem ebben a dologban!

Tehát,múlt hét szerdán reggel kezdődőt minden!

Mondjuk előtte két nappal már jött a rosszullét, hányás,és persze nem is értettem!Alig ettem v.mit is.Pedig aztán a picivel nagyon jó étvágyunk volt!

Na,szóval szerda reggel, tompa még alig érezhető fájásaim voltak,nem nagyon foglalkoztam vele!

Tettem a dolgomat,elvoltam egész nap,de olyan d.után 3-4 fele, elkezdet erősödni a fájdalom, és megijedtem..A jobb oldali bordám alatti résznél..Tompa,majd egyre erősödőbb!Elmentünk hát az ügyeletre,hogy ott a doki mondd majd v.mit..Mondtam neki,hogy egy pontban nagyon fáj,és a fájdalom kihat az egész oldalamra..megütötte azt a pontot,és mondta valószínű hogy vesekő lesz...Sok folyadék,és két fajta gyógyszer.Én nem szerettem volna gyógyszert bevenni,de mondta,hogy ez abszolúte nem fog semmilyen mértékben hatni a babára...

Hát nem nagyon szerettem volna akkor sem a gyógyszert,de a fájdalom erősebb volt...

Éjszakára el is múlt...

De jött a másnap,és egyre rosszabb lett,háziorvos,ott vizeletvizsgálat,aztán elküldött az urológiára,ott is vizeletvétel , veseultrahang, de követ nem mutatott ki.. Ő is mondta a két gyógyszert és mondta ha láz lesz,akkor azonnal menni kell...

Nem is kellett több ,pénteken 38 fokos láz,és bent fogtak..Antibiotikumot adtak szurin keresztül,és a tünetek enyhültek, de nem múltak el.

A vizeletem normális és rendszeres volt, hozzá teszem!

Átváltottak antibiotikum gyógyszerre...és ami a legfontosabb a négykézláb testtartás minden órában...

Étvágyam nem is volt,csak szomjas voltam.

Egész végig csak a baba járt a fejembe,hogy ne legyen semmi baja...Bármit megteszek,csak őt mentsem...

Mivel 48 órán keresztül nem volt lázam hétfőn haza engedtek..

Fájásaim még mindig vannak,de már jobb egy picivel.

Az étvágyam viszont még mindig rossz..:(

A gyógyszert 10 napig kell még szednem,és utána meglátom mi lesz...

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

Mennyi ideig fog ez tartani?

Minek tudható ez be? Vesegörcs, vesekő?

Kérlek írjátok le élményeiteket ezzel kapcsolatban!

Előre is köszönöm ha elolvastad, és válaszoltál is rá!

Egy aggódó kismama első babájával!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook