Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2024.07.21. Egész nap az átkozott helikopterek zúgását... fórum

2024.07.21. Egész nap az átkozott helikopterek zúgását... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. lynette3290 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 07:11
Azt megértem, hogy zavar a hang, ha nem vagy jól, de ezt a mentalitást már kevésbé; miért baj, hogy más rajong valamiert, bort iszik, és ínyenc ebédet fogyaszt? Az autósport igenis értelmes dolog, a mókán kívül ott születnek a fejlesztések, amiket aztán a közúti közlekedésben is felhasználnak.
14. Épperrejártam (válaszként erre: 11. - ,zumba)
júl. 22. 21:26
Igen, elsősorban a halláskárosodást szoktuk emlegetni. De úgy általában az idegrendszert piszkálja a zaj és ebből aztán sokféle betegség kialakulhat. Nem is gondolunk rá. Én egyébként utálom az autó-motor sportot. Szerintem hangos, büdös és életveszélyes. :(
júl. 22. 20:28
Azt hittem, valami nagyonfontosember-konferencia lesz és védelmi célból köröznek a helikopterek... De nem, ezek szerint még ennél is "értelmesebb" oka volt: milliomosok transzportálása a rohadt hangos (többször voltam a Magyar Nagydíjon") Hungaroringre ínyencebédet fogyasztani, borral 🤦‍♀️ 😑 Egész nap majd leragadt a szemem és fájt a hasam, de mikor a társasház beleremeg az éppen felette elhúzó helikopter által keltett mittudomén mibe, nem nagyon lehet pihenni.
12. Enissa (válaszként erre: 9. - Amaunet)
júl. 22. 17:16

Most csak kuncogok magamban, hogy a másik fórumon empátiára intettél.

Most van egy fórum, ahol valaki nem érzi jól magát, és jól esik neki kiírni, hogy még erre jön neki ez a zajhatás.

Nem azt írta zuhanjanak le, nem is azt, soha nem lehet ilyen rendezvény, tényt közölt, hogy pont nem esik neki jól.

Erre te írod, menjen vidékre úgy, hogy fogalmad sincs mi a baja. Gratulálok! Tényleg te egy empatikus nő vagy.

11. ,zumba (válaszként erre: 7. - Épperrejártam)
júl. 22. 15:50
Komoly zajszennyezés van a modern világunkban sajnos. A hallás károsodik általa.
10. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 15:02
Szórakozik a NER elit. Így megy ez az EU legszegényebb országában.
júl. 22. 11:55

Arra a napra be kell tervezni egy vidéki kirándulást.

Minden ember kedvére nem lehet tenni.

A F1 nagyon sok embernek nyújt szórakozást (Utazó világcirkusz). Egy napot bírjunk már ki!


Mondom ezt úgy, hogy 10 évig felettem is röpködtek ilyen napokon. Feltettem a fejhallgatót zenével vagy rokont látogattam vidéken.

Az öcsém szintén így jár el, mert a Hősök terén és környékén sok a lezárás nyáron.

8. Enissa (válaszként erre: 6. - Hansika)
júl. 22. 11:14

Ha bem feletted, melletted megy, honnét is tudhatnád? Talán 3. éve létezik ez a szolgáltatás. Tavaly tuti volt már.

Aztán majd lehet élvezni augusztus 20-án és előtte egy hétig a légicsodát.

júl. 22. 07:32
Plusz a repülőgépek, az autók, a "dum-dum" zenék, a fűnyírók és egyéb berregő, kattogó szerszámgépek ... stb. Mindenhol ezerrel zajongunk. Ez nem normális!
6. Hansika (válaszként erre: 5. - Andi6020)
júl. 21. 20:48
Köszi szépen, magamtól sosem jöttem volna rá.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Hansika)
júl. 21. 20:24
Légitaxi a Hungaroringre
4. Hansika (válaszként erre: 3. - Enissa)
júl. 21. 20:07
Mi történt egyáltalán?
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 19:57
Kitartás, kb. egy óra és vége lesz.
júl. 21. 19:38
Abszolút megértelek! Még ha csak hallanám! De itt húznak el a házunk felett!Percenként 4-5 a minimum.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook