Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 0,50 mg Frontintól el lehet álmosodni? fórum

0,50 mg Frontintól el lehet álmosodni? (beszélgetős fórum)


aug. 3. 15:17
Regi, te mitmondasz?
14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Simple)
júl. 22. 18:07

Minden bizonnyal butaság - számodra. Én nem minősítem a te bejegyzésed.

Nyolc órát az agyammal dolgozom, nyolc órát a kertben + az állatokat gondozom.

Hidd el, este kilenckor már nagyon vágyom az ágyat!

És akkor még jön egy kis agytorna, mert van kollega, aki éjszaka aktív és vele is együtt kell dolgozni.


A sport pedig nem egyenlő a fizikai munkával. Egészen más mozgás, más intenzítás.

13. simple (válaszként erre: 5. - Amaunet)
júl. 22. 17:56
Ez nagy butaság. Átlag napi 3 órát sportolok intenzíven, és soem vagyok fáradt. Ha az agy pörög, hiába fárad el az ember fizikailag, nem fog tudni elaludni.
12. segítőjótündér (válaszként erre: 8. - Ági0830)
júl. 22. 17:33

Az alvás-ébrenlét ciklusért a hormonjaink felelősek. Főleg a progeszteron támogatja a normál alvási ritmust. Kár, hogy az orvosok erre csak legyintenek, és nem vizsgálják ki az okokat, csak elfedik Frontinnal az indokolatlan álmatlanságot.

Engem a vészesen alacsony progeszteronszint (a ciklus 2. felében) miatt kínoz álmatlanság egy sor vérvizsgálat és endokrinológiai kivizsgálás szerint.


Egy kis olvasnivaló:

[link]

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ági0830)
júl. 22. 09:19
Az jólenne!
10. Ági0830 (válaszként erre: 9. - Loretta16)
júl. 22. 09:16

Somnol.

Én ha beszedem, 6 órát alszom vele folyamatosan. Utána másnap jól vagyok, semmi bajom.

Januárban írták fel (30 db), és még van benne pár. (Csak hogy érzékeltessem, hogy mennyire gyakran szedem.)

9. Loretta16 (válaszként erre: 8. - Ági0830)
júl. 22. 08:44
Szia! Leírnád a nevét? Nekem is ilyesmire lenne szükségem.
8. Ági0830 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
júl. 22. 08:23

Vannak emberek, akiknek ez nem ilyen egyszerű. Lehetnek problémáik az elalvással vagy az átalvással.

Én például szombat éjjel max 2 órát aludtam, utána vasárnap fizikailag kellően lefaradtam (jobban,mint egy szokásos sportolós napon), aztán este 11 körül elaludtam ugyan, mert nagyon álmos voltam, de arról szó nincs, hogy reggel hétig egyben aludtam volna. Felébredtem közben többször, mert átalvási nehézségeim vannak.

Én mondjuk nem szednék frontint, mert az másra van. Altatót szedek be alkalmanként, olyankor jól kialszom magam. Nem szokok rá, mert csak alkalmanként használom, de megnyugtató a tudat, hogy ott van a fiókomban. Ez már korszerű altató, ami nem okoz függőséget ha nem folyamatosan szedjük, gyorsan kiürül, ezért másnap sem okoz fáradtságérzetet

7. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 07:55
Anyám alkalmanként szedi, neki segít elaludni.
6. jucika33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 06:25
Egyszer pár hétig szedtem. Az első két tablettától elálmosodtam. Utána már nem. Viszont jobban koncentráltam tőle. Feltűnően jobban.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 16:58

A nélkül is lehet elálmosodni és jól aludni.

Csak kellően le kell fizikailag fáradni.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 16:28
Igen
júl. 21. 16:27
Embere válogatja.
júl. 21. 16:24
igen
júl. 21. 16:24
Lehet aludni tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook