Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


86. weberkitti (válaszként erre: 85. - Buschne)
2010. febr. 4. 14:43
Mi a gyakorlati vizsga? Órát kell tartani??
85. buschne (válaszként erre: 84. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 14:42
Csak annak nem sikerül, aki nem tanul! A gyakorlati vizsgára mindenki felkészülve jön, ott nemigen van bukás szerintem. A tesztekből is lehet pótot írni. De minek vacakolna vele az ember, ha elsőre is sikerülhet. Az eredményeket mindig felteszik a tanulmányi osztályra a honlapon. Aki kicsit is oddateszi magát, tuti, hogy nem bukik meg, ne aggódj!
2010. febr. 4. 14:33
Csak tudjam végig csinálni! Kb hány százaléknak sikerül? Nehezek a vizsgák?
83. buschne (válaszként erre: 82. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 14:25
Örülök, hogy minden sinen van! Mindent bele!
82. weberkitti (válaszként erre: 81. - Buschne)
2010. febr. 4. 14:20

NA megkaptam az értesítőt. Mehetek du. bankba 40.000et utalni! SZombaton meg 90-et kell adnom. Kicsit húzós így hirtelen!

Megvannak az időpontok, így tudunk alkalmazkodni hozzá.

Első nam edzéselméleti fogalmak, másnap funkcionális anatómia! :D

81. buschne (válaszként erre: 80. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 14:16

Pici, pici, majd összeszoknak..:) Amikor nekem két pici volt egyszerre, mindkettő pelenkás, én akkor is jártam heti 2x tornázni. Az én Drága Uram kicsit finnyás a szagokra, öklendezik is, ha úgy hozza. Szinte KIVÉTEL NÉLKÜL mindig mindkettő telirakta a pelust, alighogy kitettem a lábam...:)

Mire hazajöttem, férjemuram rendben tisztába tette mindkettőt. Végén tökre megszokta.:D

80. weberkitti (válaszként erre: 79. - Buschne)
2010. febr. 4. 14:06

:D


Engem meg mindig rugdosott volna tornázni, most meg! Fél a felelőségtől szerintem, mert azért mégiscsak pici még a lány! :D

79. buschne (válaszként erre: 77. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 13:57
Aranyos:)Szerintem apránként beleszokik, hogy egyre többet besegítsen. Nem tudom, melyik jobb, hogy ennyit eljár, vagy hogy egyáltalán. Az enyém bármit megadna, ha nem mennék tornára, inkább otthon lennék ezaltt is. Mondtam neki, akkor elsorvadok, Drágám! Így vettél feleségül, a tehességeim alatt is tornáztam, most is és ezután is szeretnék. Ő néha pecázni megy. Ennek örülök, mert sokszor lelkiismeret -furdalásom van. Most több napra megy a kollégáival, mondtam rendben, de a tornáim alkalmával vigyázban fogsz állni..:)
78. weberkitti (válaszként erre: 75. - Buschne)
2010. febr. 4. 13:51
Még várok, nehogy aztán "kikapjak", hogy nem bírok a seggem ülni, és várni! :D
77. weberkitti (válaszként erre: 76. - Buschne)
2010. febr. 4. 13:50
Igen ő hetente 2x jár 4órát boxolni, emelett edzeni is megy, és focizni. Szauna, úszás... Én maradja itthon a gyerekkel! :D
76. buschne (válaszként erre: 74. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 13:45
Ja pedig a férjed is sportosnak látszik. Az enyém a sport és wellness közelébe sem megy, nem is érti...:)
75. buschne (válaszként erre: 74. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 13:44
Esetleg hívd fel őket! Az Árpi tök jó fej, egyszer intézett a gyerekeimnek Fitness Company-s kulcstartót:D
74. weberkitti (válaszként erre: 73. - Buschne)
2010. febr. 4. 13:41

NEm enyhült. De nem érdekel, ha látja rajtam a lelkesedést, remélem jobb lesz!


Nem kaptam semmi értesítőt, kezdek aggódni. Most már jó lenne ha válaszolnának! NEm írták mikor érkezzek, mit vigyek.. semmit!!!

73. buschne (válaszként erre: 72. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 13:36

Hú de izgi! Azt biztosan megírták, mit vigyél magaddal. Emlékeim szerint ezen a napon (holnapután!!) megkapjátok a jegyzeteket, aláírjátok a szerződést, megkaptok minden tájékoztatást a vizsgákról, meg a tételeket is.

Férjed megenyhült már?

72. weberkitti (válaszként erre: 71. - Buschne)
2010. febr. 4. 13:16
ANnyi, hogy febr.6 a tanf.kezdete, és a beiratkozás. Írtam e-mailt, hogy pontosan mikor kell megjelenni... Reggel 9 kor, azóta nem kaptam választ!
71. buschne (válaszként erre: 47. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 13:12
Szia! Na jött valami értesítő a teendőkről?
70. realbrigitte (válaszként erre: 69. - Buschne)
2010. febr. 4. 12:42
végre egy megnyugtató válasz.:)
69. buschne (válaszként erre: 67. - Realbrigitte)
2010. febr. 4. 12:39
Szerintem emiatt nem kell aggódnod! Itt nem az a fő cél, hogy " meghajtsanak", hanem hogy a technikát TÖKÉLETESEN elsajátítsd. Hogy a mozdulatokat hibátlanul, profin tudd bemutatni. Megtanítanak koreográfiaépítésre, óravezetési technikákra. Persze megemlítik, hogy azért nem árt, ha egy kicsit jobb kondiban vagy, mint akik az órádra bejönnek, meg megtanulsz kiállni, és látszódnia kell, hogy ha egy idegen bemegy a terembe, ki az oktató. De ha most nem vagy a toppon, formába jössz, az tuti! Egyébként megtanulsz úgy is levezetni egy órát, hogy akár végig ülsz ( mert mondjuk lázas vagy, de a vendégeid félholtan is ragaszkodnak Hozzád...) szóval ez ne tartson vissza!! Nekem egyébként az volt a legnagyobb problémám, hogy itt vidéken nem sok mindent láttam előtte, a háromszöglépésen kívül -ami egyébként a "V-step", egyesek meg már csinálták a mambótól elkezdve a pivo-turn-ig mindent. Hááát, nekem többet kellett gyakorolnom...
2010. febr. 4. 12:33
hát én lelkesedésből tekertem itthon egy órát...:)
67. realbrigitte (válaszként erre: 66. - Buschne)
2010. febr. 4. 12:25

nincs. néha de jó volna.

nekem nem súlyproblémám van, hanem fittségem ramaty. felmegyek az emeletre és kiköpöm a tüdőmet. 1 éve még nem ez volt. azért kérdeztem, hogy mennyire voltál fitt mikor kezdted. meghajtanak a gyakorlati órákon? hogy megy ez?

66. buschne (válaszként erre: 65. - Realbrigitte)
2010. febr. 4. 12:22

Ejha! Én gratulálok Neked és én nézek fel Rád!!!!

Nem is nagyon jutok szóhoz. Én a kettővel is alig bírok olykor...Nincs a közelben egy nagymama? Vagy kettő?

65. realbrigitte (válaszként erre: 64. - Buschne)
2010. febr. 4. 11:39

4 kicsi gyerek, férj hol vidéken hol külföldön több napra.

szerintem fizikailag sem bírnám.

64. buschne (válaszként erre: 63. - Realbrigitte)
2010. febr. 4. 10:04
Miért is? a párod, vagy a gyerkőcök miatt?
63. realbrigitte (válaszként erre: 62. - Buschne)
2010. febr. 4. 09:58
na, akkor ez nekem ugrott.:(
62. buschne (válaszként erre: 61. - Realbrigitte)
2010. febr. 4. 09:53

Hu! Menjünk sorjában. Köszi az elismerést. Az az igazság, hogy tényleg kell hozzá egy megértő társ, aki támogat is ebben, mert ngyon sokat segített a gyerkőcökben, meg egyáltalán, hogy tolerálta. Volt hogy ők teregettek. A gyerekek meg a férjem. Talán sokan megvetnek ezért. A kaját is meg kellett valahogy oldani. Szerencsére a gyerekek is már nagyjából önállóak, csak a tanulás miatt kellett a körmükre nézni, ez is sokszor hárult a férjemre, hogy tutjak tanulni. Mivel ő 3 műszakban dolgozott, volt, hogy egyedül tanultam velük, mentem órát látogatni, kaja legyen és tanuljak is a következő tesztre. Így utólag is csak bíztatni tudok mindenkit, aki ihletet érez.

Fizikailag rendben voltam? Hát volt aki jobb formában volt, volt aki még így se. Évtizedek óta a heti 2 edzésem volt, meg a természetes mozgások: bicaj, munkahelyi lépcsőzgetés...

Hogy renb

61. realbrigitte (válaszként erre: 2. - Buschne)
2010. febr. 4. 09:44

hogy birtad ennyi idősen 2 gyerek után megcsinálni?

gratula hozzá. felnézek rád.

én egy katonakiképzőnek képzelem el. ott halnék meg. fizikailag rendben voltál, mielött elkezdted?

60. buschne (válaszként erre: 57. - 84882672dc)
2010. febr. 4. 09:44
Helyes!:) Addig is csak javasolhatom a kongresszusokat, ha még nem voltál, feltétlenül próbáld ki! Én is kipróbáltam a kangoo-tól kezdve a bosuig mindent, még spiningeltem is párszor...
59. buschne (válaszként erre: 58. - ZiZi81)
2010. febr. 4. 09:40

Akkor Neked is itt az idő!

Szép a lánykád:)

58. ZiZi81
2010. febr. 4. 09:36

Sziasztok:)


Már tegnap óta olvaslak benneteket:)Nekem is megfordult már a fejemben ilyesmi.Spinracing függő vagyok:)

57. 84882672dc (válaszként erre: 56. - Buschne)
2010. febr. 4. 08:59
dejó! :) este elalvás előtt sokat gondolkodtam ezen :))) igazad van, megkeresem a megoldsát :) végülis nem hajt a tatár :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook