Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
296. r.m. (válaszként erre: 294. - Buschne)
2010. júl. 20. 21:00

sziasztok lányok!

új vagyok a fórumon, a ti topikotok miatt regisztráltam :)


én is szeretnék edző lenni és még vacillálok, hogy mit válasszak, az aerobik edzőit vagy a fitneszedzőit. béna vagyok a koreográfiákban, viszont nagy súlyokat sem szeretnék emelni. Szerintetek mi lenne a jobb?

2010. júl. 13. 10:45
sziasztok!Én segítséget szeretnék kérni.2éve aerobikozom,18éves vagyok és ősszel mennék egyetemre ha felvesznek.sajnos elég rossz szakot jelöltem be és már megbántam.Lehet hogy úgy döntök ,hogy inkább hagyom az egyetemet míg nem vagyok biztos benne mi akarok lenni és helyette ősztől okj-s aerobik edző szakra megyek 1éves nappali képzésre szegeden a MIOK-ba.Ti mit szóltok hozzá?el lehet vele helyezkedni?megérné?VAgy tud valaki valamit erről a suliról vagy másikról ami jó szegeden?fontos lenne!!!köszi a válaszokat:)
294. buschne
2010. jún. 5. 08:12
Jobbulást mindenkinek, Csajok!
293. Noémi 23 (válaszként erre: 292. - Weberkitti)
2010. jún. 4. 19:46
Hasonló nálunk...egyenlőre 37,5 a hője....szerintem elkapta tőlem:(
292. weberkitti (válaszként erre: 290. - Weberkitti)
2010. jún. 4. 19:21
Na nem is biztos, hogy megyek, mert Lizim a du-i alvásból lázasan kelt, adtam neki most egy lázcsillapítót, és már alszik. :( Remélem nem lesz éjjel láza, és mehetünk reggel fel.
291. Noémi 23 (válaszként erre: 290. - Weberkitti)
2010. jún. 4. 14:45

Biztos tök jó lesz! :) és szupi koreot lesz!:)))


Már alig várom az őszt...már 90% hogy menni fogok:))

2010. jún. 4. 14:43

Holnap megyünk hajnalba(6kor) kocsival! Pestre. :D

Még sosem mentem Pestig egyedül kocsival! :D Mármint, hogy én vezessek! :DKicsit izgulok, de nagyon várom. Anyum jön a Lurdyhoz Liziért. Amúygy 9re megyek. GYakorlat lesz a Patival! Ez is nagyon izgi. Egyedül kell majd mindenkinek órát tartani! Lesz lebaszás szerintem rengeteg!! :D Készülnöm kéne rá! Megyek is összerakok a fejembe vmi koreot! :D

2010. máj. 29. 20:04

Halihó!:)))


Kitti suli??? Alakul a dolog?

288. buschne
2010. máj. 26. 21:34

Akkor ez már sajna megváltozott :-(


De akkor is tanulj rendületlenül, mert még ott vannak az ötkérdéses, kifejtős dolgozatok, na az mind az 5 tárgyból és a nagy, 120 kérdéses...


Írtam privit.

2010. máj. 26. 19:22
Biztos jó lesz:))) drukkolunk nagyon:)
2010. máj. 26. 18:24
És már csak a gimnasztika van hátra, és ki tudja, hogy sikerült az edzéselmélet. Azt nem érzem túl jónak. :(
285. weberkitti (válaszként erre: 283. - Buschne)
2010. máj. 26. 18:23
Sajnos már csak 3 teszt van, és mind3 átlaga kell. :(
2010. máj. 26. 10:50
Persze, tuti jó lesz a vége...hisz kitti annyira elszánt:)))
283. buschne (válaszként erre: 282. - Noémi 23)
2010. máj. 26. 08:30

Lehet:-)

Én úgy emlékszem, 5 volt. De a lényeg, hogy a legjobbakból képeznek átlagot, szóval még nincs veszve semmi, annál jobban fog tanulni. Legalább is én mikor felocsúdtam az elkeseredésemből, pont ezt tettem:-)

Ja és pont a Pati vígasztalt ezzel az átlagolással.

2010. máj. 25. 22:12

Halihó:))


Kitti a többi sokkal jobb lesz...


Nem azt mondta a Kitti Buschne, hogy már csak 3 teszt van...de lehet rosszul emlékszem.


Már nagyon várom az őszt!:))

281. buschne (válaszként erre: 280. - Weberkitti)
2010. máj. 25. 21:26

Ne aggódj! Még nincs veszve semmi.

Az 5 tesztből a 4 legjobb átlagát veszik.


Ha ez megnyugtat, én pont így jártam, csak edzéselméletből.

Végül 5-ösre vizsgáztam a Katánál:-)


Szóval csak tanulj szorgalmasan és minden renbdben lesz!

2010. máj. 25. 21:03
Na vazze 55%-os lett az anatómiám. :( Kicsit el vagyok keseredve!!! Ennél azért jobbnak éreztem. De tényleg igaz, hogy hamarabb kell tanulni, nem előző nap! (Később esik le!)
2010. máj. 22. 19:37

Hiányzik a torna...


Nyomtam egy Zumbát és egy kis combot...de hiányzik a komplett torna, de még fája karom!!!:((

2010. máj. 16. 20:05

Halihó:)


A pati brutális? Miért??:) nekem szimpi, tetszik a sítlusa:))


Gáspár Kata....nagyon kész voltam a csajtól, szakadtam a röhögéstől, annak ellenére h mondta nagyon kemény a suli közben, d ejó humora van, sztem.


Valamilyen Anikó...szép szőke hölgy, Ő sport pszihologiát tanít elvileg majd..


és Edit...Ő gyesen van, személyi edzősködik mert gyesen van jelenleg otthon 2 kicsivel.


Minderől, a suliról, milyen tárgyak vannak, mennyibe kerül, milyennek kell lenned, szívből csinálni, kell a tudás, de valahol a személyiség a legfontosabb, hogy tartsd meg a vendégeket, hogy kommunikáld magad...minden ilyesmiről, nagyon tetszett...


nagyon úgy tűnik megyek ősszel...:))) és az aerobic edzőit fogom megcsinálni és arra személyi edzőt..abban van cardiótréning és az életmód rész is:))

2010. máj. 16. 19:33

igen. Mi alattatok voltunk elvileg. A másodikon a folyosó végén. :D Akkor tetszett?? :D Mit mondtak el?? Csak a Pati volt ott?


Ja! Engem kiráz a hideg attól az embertől! Szerintem nagyon brutálisan néz ki!!! :D

2010. máj. 15. 21:40

Ktti egyszer volt basszus 10 p szünet...nekünk is pisire volt elég...fent voltunk a 3.-on...


Mondta az Attila, hogy ott vagytok, mert bent volt nálatok...

2010. máj. 15. 21:40

Hali csajok:))


OLYAN SZUPER VOLT!!!!!:D


Remélem anyagilag is megoldjuk! A Lányomtól elvett időt pedig ugy "kárpótlom" hogy maximális a legtöbbet kihozom magamból!:))) Remélem sikerül elkezdenem ősszel:))

274. buschne (válaszként erre: 272. - Weberkitti)
2010. máj. 15. 20:06

Ja, az...


Már írtam, hogy az első óralátogatásomat ő írta alá és nem kicsit égtem be...


Két órát tartott egymás után, a legelején megkérdeztwe, hogy kik az edzőjelöltek, majd föl borultam, úgy jelentkeztem és legelőre álltam, hogy mindent lássak...


Az első óra erősítés volt, azzal nem is volt gond.

Na de a második...uhh, az volt még valami, a koreografált step...

Soha életemben nem láttam még ilyet, és hiába ismertem az alaplépéseket, csak toporogtam, mint a szarógalamb. Nem tudom, mikor égtem ekkorát utoljára...az első sorban...



Azóta a Fittarénán végignyomattam az óráját:-)

273. buschne (válaszként erre: 269. - Noémi 23)
2010. máj. 15. 19:59
Nem túl messze Tőled, de majd priviben megírom:)
272. weberkitti (válaszként erre: 270. - Noémi 23)
2010. máj. 15. 19:32
Állítólag Ő szuper steppes!
2010. máj. 15. 19:31

Hali!!


Voltál?? Nem láttalak! Hol voltatok? Nem igen láttam mozgolódást, bár nem is volt szünetünk délelőtt csak 5 perc, az meg csak pisire elég! :(

2010. máj. 14. 20:56

Volt időm és visszaolvastam az eddigi bejegyzéseket...:))


Most Kitti, hogy már ott vagy mit mondasz? vannak teltebbek, vékonyak, edzettek és kevésbé edzettek??? nekem még van kis időm (ha összejön a pénz) októberig kicsit rádolgozok.


Bár már így is kész a Férjem, a heti 6 edzéstől..bár ebből 2 cardió a durvább, a többi "csak" itthoni erősítés. Fogyi egyenlőre nem szeretnék, elég volt ez a 36 kg első körben:)))


Képzeljétek a Varró Gyula (ugy tom Ő tanár a Companynél) tart órákat itt Érden...el is mennék, de délelőtt tartja az meg nekem nem jó...este viszont vannak box és spinning, cardió mix, alaformáló, step edzések...mind mind ki szeretném próbálni a suli kezdése előtt.

2010. máj. 14. 20:42

Szija,


Buschne jó lenne veled is talizni...egyébként te merre laksz? és te milyen képzést végeztél el?

268. buschne
2010. máj. 14. 20:25

Csajok!

Most aztán irigykedek ám :)

2010. máj. 14. 20:24

Szia:)


Holnap Nyílt nap....megnéztem a képeidet...remélem megismerlek..:)) De jó lenne:))


puszi

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook