Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
326. panka314 (válaszként erre: 321. - Fesehuga)
2010. aug. 17. 10:21
Szia fesehuga! Hát sajnos nem vagyok egy internet-őrült, nincs semmilyen msn-em és ehhez hasonló :-( de elég gyakran megnézem ezt az oldalt, hogy kedvet csináljak magamnak a képzés elvégzéséhez... valószínűleg aug.29-én megyek a nyílt napra, te készülsz?
325. r.m. (válaszként erre: 324. - Buschne)
2010. aug. 15. 16:25

kedvcsinálónak ennyi is jó :)

köszi!

324. buschne (válaszként erre: 323. - R.m.)
2010. aug. 15. 12:12

Amit én láttam, az egyik jövendőbeli tanár volt (gyakorlati oktató), a Gáspár Kata és ő sok-sok gyakorlatias információt elmondott a suliról, meg ott volt a Pati is, aki a cégtulajdonos és felváltva beszéltek.

Mivel nekünk pont a Patival lett volna óránk, bejöhettünk az előadás egy részére.

Többet nem tudok:-(

323. r.m. (válaszként erre: 322. - Buschne)
2010. aug. 15. 09:11
a nyílt nap milyen szokott lenni? ott vannak a jövendőbeli tanárok és előadásjellegű az egész, vagy inkább órabemutató, gyakorlati jellegű? Vagy hogy kell elképzelni?
322. buschne (válaszként erre: 316. - Fesehuga)
2010. aug. 14. 20:08

Szia!


Csak jókat tudok írni róla, és csak ajánlani tudom.

ahogyan Kitti írta, a fennmaradó felesleg menet közben leolvad majd, mert nagyon kemények a gyakorlati edzések és sokat is kell gyakorolni.

Vannak házi feladatok is, követelik is a tananyagot, de ez jó, mert ösztönöznek a folyamatos tanulásra.


Javaslom, hogy olvass vissza, nagyon ssok infót megtalálsz ezen a fórumon, de ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok.

Hajrá!


Ui: lesz megint nyílt nap, Kitti Te tudod is talán az időpontot, meg a honlapon is rajta van.

2010. aug. 12. 17:48

Szia Panka314!

Jó lenne beszélgetni róla ha van kedved, esetleg van msn-en címed vagy v.mi hasonlód ahol tudunk dumálni?

2010. aug. 12. 14:42

valaki esetleg jár kőzületek a szinergiába aerobik oktatóira,vagy tudtok róla mondani véleményt?

kőszi:D

2010. aug. 12. 14:32

Sziasztok!


Fesehuga - Kriszta, engem erősen foglalkoztat az októberi tanfolyam. csak nagyon sokba kerül, és nem tudom, hogy össze tudok-e kaparni addigra annyit.

318. weberkitti (válaszként erre: 317. - R.m.)
2010. aug. 11. 14:02
Az F.C.-be járok aerobik edzőire. Sztem nagyon jó. Sokat követelnek, nagyon kell tanulni. Nagyon hajtós pl a gyakorlati hétvége. az én térdem ki is készült, pedig még csak most jön a java!
317. r.m. (válaszként erre: 315. - Weberkitti)
2010. aug. 11. 12:20
tényleg, te hol is tartasz? Ősszel fejezed be a sulit? És te melyikbe jársz? (tudom, biztos volt már, pár hete végig is olvastam az egész topikot, de már elfelejtettem)
2010. aug. 11. 11:35

Köszi!

Akkor Buschne, ha esetleg erre járnál tudnál írni a dolgokról, hogy milyen a Fitness Company és hasonlók!?

És amúgy esetleg nincs itt olyan ember aki októbertől menne oda, mert azzal is szívesen társalognék!:)

Köszi!:)

K.

315. weberkitti (válaszként erre: 314. - Fesehuga)
2010. aug. 10. 22:37
Buschne!
2010. aug. 10. 15:33

Szia!

Igen, csak most találtam rá újra a fórumra:d és most írtam is!:)

Amúgy nem tudom itt a fórumon van olyan ember, aki már végzett a Fitness Companynál?

313. weberkitti (válaszként erre: 312. - Fesehuga)
2010. aug. 10. 13:58

Szia!


Vágj bele, ha nem is megy le addig mind, akkor a tanfolyam ideje alatt tuti megszabadulsz tőle! :D


Jól látom 2006-ban regisztráltál, és ez az első hsz-ed?? :D

2010. aug. 10. 13:43

Sziasztok!

Szeretnék én is aerobic edző tanfolyamot végezni!

Éppen egy nagy elhatározás közepén tartok, mert fogytam 20 kg-ot, de szeretnék még legalább 10-et(csak ez elindított bennem valami olyan dolgot a sport iránt, hogy kezd a lételemem lenni és talán személyes példával jobban tudnék az embereknek segíteni), de nem biztos, hogy az októberig a tanfolyam kezdetéig lemegy, mert most bizonyos dolgok hátráltatnak!

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy merjek-e belevágni és nem lesz ebből gondom vagy mit tegyek? Van aki hasonló dolgokkal kűzd/kűzdött de mégis meglépte és azt mondja nem bánta meg?

Kérlek segítsetek, előre is köszönöm!

Kriszta

311. buschne (válaszként erre: 309. - Weberkitti)
2010. júl. 28. 07:02

Szia Csaje!

Már megijedtem, hogy vmi baj van, mert mindig láttam, hogy voltál itt, de semmi reakció (az üzit megkaptam).

29-ig kell befizetni, én már 3-4 csajt gyűjtöttem magam köré, megyünk ezerrel!


Már nagyon várom a találkozást.


Biztos nem lehet könnyű a kiscsajjal, de hidd el, hamarabb elszalad, mint gondolnád.

Én az enyémeket pont 1 napja nem láttam, mert mire hazaértem, leléptek uncsitesóhoz aludni.

Egyébként is hol itt alszanak, hol ott, csak ne itthon:-)

De ha még is itthon, akkor hol a Nóra., hol a Bogi, hol meg a Juli alszik itt.

Legyen szép nyaruk, nem igaz...?


Szóval, kitartás!!!!

310. buschne (válaszként erre: 308. - Weberkitti)
2010. júl. 28. 06:57

Szia Noémi!


Én nem is tudtam, hogy Te meg voltál hízva!

(Nem nagyon szoktam naplókba olvasni:-( )


Szóval, most megnéztem, miről ír a Kitti.


Hát...még meg is könnyeztem:-) Annyira jó lett az interjú!

Most aztán ez ad erőt a megtartáshoz, bár úgy nézem, elszántabb vagy most bárkinél.


A blogod nagyon igényes, pont olyan színvilággal, amit öröm olvasni, de a naplód is az volt.


Én is szeretnék Veled talizni. Remélem Kitti összehoz egy pár mondat erejéig.

309. weberkitti (válaszként erre: 302. - Buschne)
2010. júl. 27. 23:38

Még nem fizettem be. Talán holnap jár le az akció? Ha jössz, akkor befizetem és talizunk! :D

Azt hiszem utána lévő hétvégén nekem már írásbeli vizsgám lesz!!! Vagy akkor?? Csak nem teszik egy időpontra a vizsgánkkal?!


Tesztet vmikor szept-ben írunk legközelebb. Addig még egy házit kell leadni, meg eddig összesen 40 aláírást! Az az igazság, hogy Lizkóm iszonyat anyá mostanság és sehova nem enged el. Már arra is gondoltam magammal viszem, és addig ha megunta vki majd sétál vele az udvaron... Nem tudom. Amúgy meg szeptemberig szünet van!

308. weberkitti (válaszként erre: 293. - Noémi 23)
2010. júl. 27. 23:33

Hali!


Mi van csajszika, sztár leszel?? :D TV, újság... Tök jó! Jó volt látni! Na persze nem élőben láttalak, hanem a blogodról néztem meg, de szuper lett! Annyira csinos vagy, már-már túl sovány! :D Jó lenne szeptemberben talizni, már ha elkezded a sulit!!

2010. júl. 22. 20:38
most néztem meg a ponthatárokat,valószinűleg az egyetemen egy felsőfokú szakképzésre vettek fel,külgazdasági üzletktőnek[ez is okj-s az egyetemen belül].Emellett szerintetek csinálhatnám a suli keretein kívül egy másik suliban az okj-s aerobik edzőt ingyen nappalin?
306. r.m. (válaszként erre: 305. - Bujamaja)
2010. júl. 22. 20:29

szerintem igen. Legalábbis nekem volt OKJ-s papírom, mielőtt elkezdtem az egyetemet és soha senki nem szólt, hogy fizetnem kéne ;) Jelenleg is államilag finanszírozottan tanulok.

Bár ki tudja, hogy van ez az új rendszerben. Felvin kéne érdeklődni szerintem.

2010. júl. 22. 14:04
azt nem tudjátok hogy ha nem vesznek fel egyetemre,akkor jelentkezhetek e jvő szeptemberben újra államilag támogatott képzésre,ha a kimaradt egy évben elvégzem az okj-s aerobik oktatót?
2010. júl. 22. 14:02
és testépítés -fitnesszről tudtok valamit?itt úgy van hogy nappalis és egy év alatt elvégzed a testépítőt,másik szeptemberben pedig leteheted az aerobik edzőt is..egy tantárggyal külnbőzik az aerobik.és így egy év alatt szakmám lenne:D cska konditeremben nem vagyok annyira jártas.1évig jártam csak,de az aerobik az életem,fizetősre pedig nincs pénzem:S
303. r.m. (válaszként erre: 301. - Buschne)
2010. júl. 22. 11:13
godnolkodom, gondolkodom. Kezd megjönni a kedvem az aerobikhoz :) MÁr csak a bátorságot kell a kedv mellé felzárkóztatni ;)
302. buschne
2010. júl. 21. 18:44

Jut eszembe, Kitti, hahó!!!


Jössz az őszi kongresszusra?

Én ma fizettem be a CD-re a pénzt. Biztos Te is tudod, hogy akkor ingyen jegy jár mellé, sőt, Te talán többet is tudsz...


Mi van Veled?


Hogy mennek a tesztek?


Mindet megírtátok már?


Hogy megy a koreográfia?


Gáspár Kata? Gréta? Házik?

301. buschne (válaszként erre: 298. - R.m.)
2010. júl. 21. 18:41

A Fitness Companynál végeztem és ha én megoldottam a koreográfiát, Te is meg fogod:-)

Egyébként nagyon érdekes megtanulni így kezdő szintről az alaplépéseket. Ezeket jól be kell gyakorolni és összeáll majd a koreográfia. Ha levizsgázol, utána már nem kell erőltetned a dolgot...De addigra meg meg fogod szeretni és alig várod majd a kongresszust, hogy beállj a sztárprezenterek óráira:-)

300. buschne (válaszként erre: 299. - Bujamaja)
2010. júl. 21. 18:37

Nem tudok róluk véleményt mondani, nem ismerem őket. Viszont jól látom, hogy a nappali képzés ingyenes?



Amit priviben küldtem, az fizetős, de a legtutibb!

2010. júl. 21. 17:10

én tegnap eltt iratkoztam be a MIOK-ba.

Mivel nem lehetett aerobikra ezért Testépítés-fitnessz szakágra,és ha ezt elvégzem utána letehetem hónap mulva az aerobik oktatót is azt mondták..szerintetek?

298. r.m. (válaszként erre: 297. - Buschne)
2010. júl. 21. 15:54

hát, végső célom a személyi edzői, de ahogy észrevettem a képzéseket, először el kell végezni egy aerobik vagy fitnesz/testépítő edzőit és csak utána lehet a személyi edzőit.


Egyrészt nem nagyon hiszem, hogy tudnék guggolgatni 40-50 kilóval a nyakamban, viszont eléggé béna vagyok a koreográfiákat illetően. mindig csak bénázom a tömegben :( Olyannyira, hogy évek óta nem is próbálkoztam....


Mennyi anatómia volt nálatok? Mert engem az eléggé érdekel..

És meg tudtátok oldani, hogy csak egyszerű koreográfiákkal "túlélni a képzést"?


(te melyik suliban is végeztél - bocs, a tegnapi darában teljesen összemosódtak az információk)

297. buschne (válaszként erre: 296. - R.m.)
2010. júl. 20. 21:34

Úgy érted, hogy az aerobik edzőit, vagy a személyi edzőit?


Ha nem szeretsz nagy súlyokat emelni ( én sem :-) ) akkor válaszd az aerobik oktatóit szerintem.

A koreográfiát majd megszereted, legalábbis ahová mi jártunk ott esélyem sem volt nem szeretni, pedig előtte sosem voltam koreografált órán és hát nekem sem volt egyszerű, de megérte!

Ha mégsem nyerné el a tetszésed, még mindig tarthatsz ezer másfajta órát...

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook