Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 22. 12:48

A csak csajokban voltak, de ő csak táncikált, egy srác beszélt a bailarról! :D


Kata meg folyton Gizizett. Mármint: "és akkor jön a Gizi, vaságygal 40 kiló, és próbálná felemelni a 120-at..." Ilyenek. Így a Gizi, úgy a Gizi. :D Vicces volt! :D


Námbörván-ra nem emlékszem! :( Nálunk Gizi volt a sláger!

175. buschne (válaszként erre: 174. - Weberkitti)
2010. márc. 22. 11:31

Melyi műsorban?

Most dolgozom, de otthon megnézem!:)

2010. márc. 22. 09:50
Gréta most van az rtl-en! :D
173. buschne (válaszként erre: 172. - Weberkitti)
2010. márc. 21. 20:09

Ja, majd várd ki a gyakorlatot:DDDD


Na és "Námbörván" volt? No.1?

172. weberkitti (válaszként erre: 171. - Buschne)
2010. márc. 21. 20:01
Nem, ilyet nem hallottam. De szarrá röhögtük magunkat sokszor!!! Edzés elméletet tartott.
171. buschne (válaszként erre: 170. - Weberkitti)
2010. márc. 21. 19:50

Szia!


Mondta, hogy mi van, szexikéim...?

Én is nagyon, nagyon bírtam őt!!!!

2010. márc. 21. 19:46

Hali!


Most jöttem haza. Holnap írok bővebben!

Te, ez a Gáspár Kata egy állat! De én nagyon birom a stílusát! :D :D :D Azért remélem nem kerülünk össze egy gyakorlati órán se!! :D :D

169. buschne
2010. márc. 21. 16:17

Szia! Foglalkoztál már a házival? Próbálgatod már a nagy egyet? Leléped a házidat, amit írtál/írsz?

Mondjuk ilyen szép időben...:)

168. weberkitti (válaszként erre: 167. - Buschne)
2010. márc. 18. 10:25
:D
167. buschne (válaszként erre: 166. - Weberkitti)
2010. márc. 18. 10:21

Hát, küldj 130,-Ft-ot az új CD-re:D

Dehogy!


Örülök, ha tényleg hasznos. Igazán örülök!!!!!!



Ja és mondd az Exter-nek, a hülye nem is volt benne:DDDD

2010. márc. 18. 10:13

Kati!!! MEgjött!!!! :D :D :D

Hogy a pi.ba háláljam meg ezt neked?? Komolyan kérdem!! :D


SZuper vagy pussz! Mindjárt hallgatok is bele!

165. buschne (válaszként erre: 164. - Weberkitti)
2010. márc. 17. 14:51

Hihihihi!

Persze, hogy írásbeli.

Lehet, hogy a teszttel kezdtek. Bementek a kis termbe, s miközben a nagyban nyomatják a spininget, mely nem gyengén áthallatszik, öletekbe kapjátok a step padot és már írhatod is.


Az is lehet, hogy először egy kicsit gyakoroltok és pihenésképpen írjátok mag a tesztet...


Én mindig azt hittem, hogy ha teszt, majd ikszelgetek, mintha lottóznék, de neeem!

Kifejtős kérdésekre készülj.

Aki nem tanul, annak fizikai képtelenség elérni a 70 %-ot....


Ja és nem "szakmaiak, csak "szakma" közepén csinálod:)

164. weberkitti (válaszként erre: 163. - 80c382d2a8)
2010. márc. 17. 14:32

Nagyon drága vagy! Remélem holnapra ide is ér! :D



Milyenek ezek az évközi tesztek?? Szakmaiak? Csak mert a Lurdy, meg a Pólus van megnevezve helyszínül! Én azt hittem ezek írásbeliek lesznek.

163. 80c382d2a8 (válaszként erre: 162. - Weberkitti)
2010. márc. 16. 21:54

Hát pedig de! :D

Remélem, lesz benne hasznos.:)

Jó éjt!

162. weberkitti (válaszként erre: 161. - Buschne)
2010. márc. 16. 21:44

Nem mondod??? :D :D :D


:D:D:D:D:D:D:D

161. buschne (válaszként erre: 160. - Buschne)
2010. márc. 16. 14:24

Szia Kitti!


Megy! Ajánlva!

160. buschne (válaszként erre: 159. - Weberkitti)
2010. márc. 15. 18:17

Erre gondoltam én is.


Megpróbálok alkotni Neked valami zenét így hirtelen:)

2010. márc. 15. 17:28

Nagyon szuper vagy! Köszönöm szépen!! :D


Az is lehet persze, hogy mások a tételeink. Mintha mondot volna a Pati olyat, hogy folyton változtatnak vmit a vizsgaelőírásokon, így azon is mit kérjenek vissza a hallgatóktól. Gondolom azért javarészt marad a régi, de lehet új tétel is.

158. buschne (válaszként erre: 157. - Weberkitti)
2010. márc. 15. 15:27

Nem, nekem már homályosabbak az emlékeim...



Írtam az e-mailodra!!!!!!

Lehet, hogy küldtem is valamit:-D

2010. márc. 15. 14:39
Ez is lineáris, de a fő részt kell. Vagy én értelmezem rosszul, és mást kell csinálni???
156. buschne (válaszként erre: 155. - Weberkitti)
2010. márc. 15. 10:07

Nekünk az első házi lineáris óraterv volt.

Amikor az alaplépések simán követik egymást.


A high impact nekem sem a kedvencem , sőt, ahogy "korosodom", egyre inkább nem az, ezért a kangoo-t is csak kipróbáltam ,de nem lesz a kedvencem soha:)Nem vagyok már tinédzser:(


Értem, hogy miről beszélsz az aláírással kapcsolatban. A falubéli edző meg is volt győződve, hogy akkor neki már nem is kell átjárnia a másik faluból, mert én fogok itt tartani...Végül megnyugodott és segített is, ha kellett.


Szerencsére megadatott sokszor, hogy vad idegen helyre mentem, ott meg nem foglalkoztam senkinek sem a lelkivilágával.


Van már zenéd?

Gondoltam, hozzájárulok egy CD-vel a tanulmányodhoz:)


Köszi koktélt:)

155. weberkitti (válaszként erre: 154. - Buschne)
2010. márc. 14. 23:34

Még a gyak. előtti órán leadta a házit, utána vettük az alaplépéseket, meg a high impactokat, és nem a bemelegítést kéri elsőre, hanem a főrészt. 40 percet!!!! Már most ki vagyok, hogy hány órát kell lepasszolnom a jánykámat anyósomra emiatt.

JA! High impact- ÚÚÚÚTTÁÁÁLOM!!!!!



Síelés jó volt nagyon, sajna csak 4 napot síeltem, mert közbe esett Lizkóm szülinapja, és akkor nem mentünk el. :D De imádom ezt a sportot.


Kicsit félek, hogy utálattal fognak rámnézni akikkel alá akarom majd iratni a papíromat! Errefelé mindenki úgy félti a munkáját... meg hát nők azok is... Na mindegy megoldom.

Mennem kell, mert nekem meg az "uram" gépfüggő, és bár kettő van mindig az kell neki amivel én szórakozok! :D

Jó éjt!


(Bocsi a felkiáltóért!)

:D :D :D :D :D

154. buschne (válaszként erre: 153. - Weberkitti)
2010. márc. 14. 12:37

Már a koreográfiépítést tanuljátok? Nem semmi!

Gondoltam, bemelegítést kell írni:)

Akkor azon már túl vagytok?

És hogy mennek az alaplépések?

Hogy sikerült a síelés?

Írtam privit is!

153. weberkitti (válaszként erre: 152. - Buschne)
2010. márc. 14. 09:44

Adott házit is, meg kell írni egy koreot, és 2A4-es oldalt kell kitölteni vele. Nem tudom hogy fog ez menni.

Aláírásokat, és a házit márc.29-ig kell leadni. Nekem ez a hét teljesen kiesett, mert síelni voltunk, így 2 hetem van az első 10-es leadásáig. :D Nem mondom elég sűrűnek ígérkezik a köv. 2 hetem! :D

152. buschne (válaszként erre: 151. - Weberkitti)
2010. márc. 13. 19:49

Szia!

Megvallom, most nem terveztem! Mostanában túl gyakran voltam. Nemrég volt a Fittaréna...

De Te mindenképp menj el!!!! Már lehet gyűjteni az aláírásokat?

Mert ott akár ötöt is szerezhetsz neves oktatóktól:)

Ha mást nem tudsz elvinni, beszélj össze esetleg az osztálytársaiddal.

Nekem is a Gréta volt az ofőm.

Már adott házi feladatot?

Ugye milyen tuti egy ilyen nap után a kádban lazulni?

151. weberkitti (válaszként erre: 149. - Buschne)
2010. márc. 13. 19:42

Kati, te jössz a tavaszi kongresszusra??


Valaki nem jön???

2010. márc. 13. 19:40

Sziasztok!


Ma jöttünk haza. Beszámolót holnap írok. Röviden az egy hét síelés után viszonylag könnyűnek tűnt az első (mai) gyakorlati nap. Hangsúly a tűnt-ön van! :D Most vettem egy forró fürdőt, hogy mozdulni bírjak... Nem tudom mi lesz holnap.


Az "ofőnk" a Gréta lett, vele fogunk a legtöbbet találkozni, nagyon szimpi csaj! Múlthét szombaton is vele volt óránk, utána indultunk Ausztriába és vettem útközbe egy fitt infót. Lapozgatom, ki van benne?? A Gréta! :D Nagyon vicces volt, hogy ott láttam, mikor nemrég még vele volt órám! :D


Ja, és meg volt a NAGY EGY! :D Meg szereznem kell cd-t!

149. buschne (válaszként erre: 146. - Weberkitti)
2010. febr. 28. 17:23

Szia! Végre géphez jutottam. Eddig csak a párommal kellett egyeztetnem, most már a lányaimmal is meg kell küzdenem. Szerencsére még lehet korlátozni őket, hogy meddig, azt nem tudom.

Szóval, elolvastam a naplód. Jó érzés volt, mintha még én is járnék. Én is mindig elöl ültem és mindig szereztem padot magamnak:-).

Az anatómia órák szerintem is nagyon érdekesek és hasznosak. Tényleg, a pedagógián és a s.pszichológián tanultakat a mindennapjaimba én is beültettem.

148. buschne (válaszként erre: 147. - Weberkitti)
2010. febr. 28. 15:58

Szia! Azt hittem, már nem is fogsz írni. Majd elolvasom a naplód, de a gyerek itt liheg a nyakamban, hogy mikor állok már fel:-) .

Köszi az infót a sógornődről, jó tudni, hogy vannak tutira sikerült műtétek, egyenlőre az enyém is 125 %, de ez egy másik fórum:-).

147. weberkitti (válaszként erre: 144. - Buschne)
2010. febr. 26. 13:44
A sógornőm is megcsináltatta 5 éve, azóta olyan, mint egy sas! Sokkal jobban lát, mint bárki akinek jó a szeme, és nincs megműtve. Bátor vagy! Én nem merném bevállalni, bár ki tudja, ha nagyon kellene... De nagyon rémisztő dolog!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook