Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


116. buschne (válaszként erre: 115. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 16:13
Én is főleg a lakóhelyem környékére jártam órákra, de nyilván úgy tanulsz, ha minél több helyre elmész, ne adj' Isten, becsöppensz 1-2 profi órájára... Időnként kaptam kimenőt a családomtól és messzebbre is eljutottam, pl, Pestre, ami már nekem is messze van, kocsival 1 óra. Meg több kiadás is a puccosabb termekben...
115. weberkitti (válaszként erre: 114. - Buschne)
2010. febr. 5. 16:05
Ja, te külön jártál az ő óráira is. Én gyulai vagyok, nem hinném hhogy a közelben eljutnék az ő óráira! Vagy nem erre gondolsz?
114. buschne (válaszként erre: 113. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 16:03
Az óralátogatások, amiket írtam, hogy az oktatóval alá kell íratni.
113. weberkitti (válaszként erre: 111. - Buschne)
2010. febr. 5. 15:58

Mi ezek az aláírások??

Tudom holnap megtudok mindent, de jobb érzés előre tudni! :D És tényleg köszi, hogy iylyen kedves vagy és segítesz! :D

112. buschne (válaszként erre: 110. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 15:55
Cserkészd be az Árpit:D
111. buschne (válaszként erre: 109. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 15:55

Senkinél nem kell bevágódni, bár ha sokat gyakorolsz, az garantált siker! Mindenki óriási jó fej, ngyon jó őket újra látni a kongresszusokon. Na. A Gyuszó az szokott koreografált steppet tartani. Első óralátogatásom alkalmával gondoltam, tőle szerzek először aláírást. Két órát tartott egymás után. Hú, gondoltam, egyből két aláírás...! Elhelyezkedtem a legelső sorban, hogy mindent jól lássak és persze ő is lássa, milyen szépen csinálom a gyakorlatokat:D Az első óra nem is volt gond, alakformáló, minden o.k. volt. A második órán viszont jött a nagy lebőgés. Ja, megkérdezte, kik az oktató jelöltek, persze úgy jelentkeztem, majg föl borultam. Hát az első 5 perv után úgy elvéreztem a koreográfiáján, ahogy (nem) illik...

Mindenki perdült-fordult a step padon, még a nagy súlytöbblettel rendelkezők is, én meg totyorásztam az újdonsült barátnőmmel együtt, mint a szarógalamb. Néha átugrottam a stepen, meg vissza, hogy legalább a pulzusom ne menjen le:D mekkora égés volt... Azóta persze a Fittarénán is voltam nála és iszonyatos jó érzés volt, hogy az egész órát végig le tudtam követni!

2010. febr. 5. 15:47
Kulcstartó nekem is kell!!! Én gyűjtöm őket! :D
109. weberkitti (válaszként erre: 107. - Buschne)
2010. febr. 5. 15:46
EZt fejtsd ki bővebben légyszi! -ki milyen ire kell figyelni? Hogy lehet bevágódni? :D :D :D NA nem vagyok nyalizós, csak azért már rég jártam suliba, és jó, ha tudom kinél mire kell figyelni! :D
108. buschne (válaszként erre: 106. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 15:43
Igen,igen.
107. buschne (válaszként erre: 105. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 15:42

Mondom, hogy szerzett 2 kulcstartót a gyerekeimnek és a Pati Attila hozta be az órára...

Igen , tavaly májusban végeztem. Tanított a Gáspár Kata ( Atya Isten!), a Horváth Gréta ( tuti piláteszes, imádni fogod!), A Pati is adott órát ( ÚÚÚÚÚ!), a Bátri Anikó, Fí emilia, Kiss Mónika. A Cseresnyés Beához jártam body bollra ( továbbképzés) és a Gyuszóhoz is volt már szerencsém ( tiszta lebőgés volt...)

2010. febr. 5. 15:41
És mi az a beiratkozási csomag, amit kapok? Jegyzetek? MEg van adva, hogy hány óráról hiányozhatok?
105. weberkitti (válaszként erre: 104. - Buschne)
2010. febr. 5. 15:33

Ilyen jóban vagytok? Tök jó!

Tavaly végeztél? Kik voltak a tanáraid?

104. buschne (válaszként erre: 103. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 15:01
Szia! Ne aggódj! Biztos, hogy fölvrsznek. Majd mondd el, hogy most jelentkeztél és pótolod az orvosit. Egyébként felhívtam az Árpit és ő is mondta...:)
2010. febr. 5. 14:44

A dokim igérte, hogy e-mailben elküldi az orvosi alkalmasságit, erre b. ott elküldeni! Délelőttös volt! Szerinted elfogadják anélkül a beiratkozásom?? Vagy mi a szart csináljak??? Tiszta ideg vagyok miatta. Direkt kértem, hogy faxolja, erre nem-nem egyszerűbb neki az e-mail. Ja, csak épp lehet rosszul írta fel a címem, és így már el se jött! ÁÁÁÁÁ



Egyáltalán elfogadják így vagy az eredeti kell nekik??

102. weberkitti (válaszként erre: 101. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 21:00
De ezek úgyis csak miután meg lesz az edzői akkor lesz esedékes. Tehát leghamarabb jövő ilyenkor.
101. weberkitti (válaszként erre: 100. - ZiZi81)
2010. febr. 4. 20:59
Még nem tudom lesz-e fight. Az nagyon tetszik. De a pilates, és jóga is érdekel nagyon-nagyon!!
100. ZiZi81
2010. febr. 4. 16:05
Kitti te mire szeretnél szakosodni?
99. ZiZi81 (válaszként erre: 98. - Buschne)
2010. febr. 4. 16:04

Na majd akkor felélesztem ezt a fórumot-persze csak,ha már senki nem emélkszik rá:)

Mennyi tapasztalt oktató lesz itt:)

98. buschne (válaszként erre: 93. - ZiZi81)
2010. febr. 4. 16:02
Én is bíztatlak!
97. ZiZi81 (válaszként erre: 87. - Buschne)
2010. febr. 4. 16:02
:)Ez jó:DDDD
96. buschne (válaszként erre: 94. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 16:02
:D
95. weberkitti (válaszként erre: 93. - ZiZi81)
2010. febr. 4. 16:01
Ja, bocsi, köszi, remélem sikerülni is fog! :D
94. weberkitti (válaszként erre: 93. - ZiZi81)
2010. febr. 4. 16:01
Na én pont ezért kezdem most!! Még a második baba előtt szeretném, mert ha most nem kezdem, szülök mégegyet, el kel telnie megint 3 évnek. Ez a 10 hónap meg nem olyan sok. Inkább utána. Párom ezzel is nyaggat, mert ő máár rég szeretné a következőt. Mondtam majd ez után!
93. ZiZi81 (válaszként erre: 72. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 15:58

Sok sikert.Én követni fogom az eseményeket.Ugye írsz majd a naplódban róla?

Ki tudja,talán a második baba,na és egy ismételt fogyás után én is belevágok:)

92. weberkitti (válaszként erre: 91. - Buschne)
2010. febr. 4. 15:58
Hála egek!!! :DIgen az a nagy koreografált mutatványok sose jöttek be! A dancet nem tudom milyen. az is van itt, de szombaton, és akkor nem nagyon járok.
91. buschne (válaszként erre: 90. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 15:51

Nem mindenfélét. Megtanulod az alaplépéseket, kapsz koreográfiaötleteket, s Te döntöd el, milyen irányba mész el, mifekszik Neked joban. Én pl. sose bírtam a dance-st, mert valahogy nem ring úgy a csípőm vagy mi. azonkívül roppant szégyenlős vagyok... Szóval a stepet csak mutatóba használtuk.

Jelentem ,már nem sokáig lesz kínai...

90. weberkitti (válaszként erre: 87. - Buschne)
2010. febr. 4. 15:44

Egyenlőre nem tetszik, hogy kínaiul beszélsz, de majd én is megtanulom ezeket a kifejezéseket, és nem fogok keresztbe nézni! :D


Mindenféle óratipust kell majd tartani?? Mert én kifejezetten úútálom a steppet! És a térdem se nagyon bírja(síelős balesetek)!

89. buschne (válaszként erre: 88. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 14:59

Számolni meg beszámolni:D Nyolc, hét, hat, öt, még négy....

Hát a nagy egy nem mindig volt a barátom, olyankor mondta a tanár, hogy " egy kicsit zavart a zene, de jó lesz..."

88. weberkitti (válaszként erre: 87. - Buschne)
2010. febr. 4. 14:52

Na erre a nagy egyre kíváncsi leszek! :D

Számolni?

87. buschne (válaszként erre: 86. - Weberkitti)
2010. febr. 4. 14:49
Olyasmi:) Úgy hatosával kell bemenni, Te kiállsz, a többiek Veled szemben, először megtartod a bemelegítést, azután elővillantod a koreográfiádat, amiben meg van szabva,hány lépésből álljon, mennyi kar legyen, legyen forgás, high impeckt elem stb. És TALÁLD EL A NAGY EGYET... Utána húzod a b tételt és kihúzod, milyen izomcsopira kell erősítő gyakorlatot bemutatni majd ugyanerre nyújtásokat. Szóval tök buli. Legizgisebb mégis az első óra, amikor hangosan kell számolni mindenki előtt és meghallod a saját hangod, hát ettől majdnem dobtam egy hátast!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook