Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 26. 13:42
Pótoltam a naplómban. Sajnos most ide nincs nagyon időm újra leírni. Elég részletes, nem merem részletesebben, nem tudom az szerződésszegés lenne-e, de nem válallom pontosabban, mégiscsak egy nyílt fórum, napló... :D
2010. febr. 26. 10:15
Jövök majd, de még semmire sem volt időm, tegnap jöttünk haza a kiscsajommal vonattal. Most vonatozott először! :D
144. buschne (válaszként erre: 140. - Weberkitti)
2010. febr. 21. 07:46

Valóban! Utánanéztem, nálunk is így volt! És vannak az év végi ZH-k, ami 5 kifejtős kérdésből állnak, ( mind az öt fő tantárgyból) és ott megfelelt vagy nem felelt meg eredményt lehet elérni. 5 kifejtős kérdést kell érdemben megválaszolni. Húúúh!

Bocsi csajok, közben megműttettem a szemem és lábadozgatok!

Kitti, légyszi számolj be, mi volt a hétvégén!

Sziasztok! Kati

143. ZiZi81 (válaszként erre: 142. - Weberkitti)
2010. febr. 17. 23:47

Sok szerencsét!

Majd beszámolsz?:)

142. weberkitti (válaszként erre: 141. - ZiZi81)
2010. febr. 17. 23:45
Nálam még meg van! :D Holnap megyek fel megint. szo-v. megint órám lesz! :D
141. ZiZi81
2010. febr. 17. 23:42
Na mi van csajok?Hová lett a lelkesedés?:)
2010. febr. 12. 09:18

Köszi!

Az évközi nálunk 70%!

Igen nekünk is kell anatómia atlasz!


Sporttörvény?? Ilyenről még nem volt szó!

139. buschne (válaszként erre: 137. - Weberkitti)
2010. febr. 11. 16:31
A gyakorlati az amit régebben leírtam, az írásbeli azt nem tudom már fejből, emlékeim szerint az volt a 120 kérdéses teszt, amit elég magas pontszámmal kellett megírni, azt hoszem, 90 %-ra. De a tájékoztatóba benne van. Az évközi teszteknél emlékeim szerint 80 %-ot kell elérni.
138. buschne (válaszként erre: 136. - Weberkitti)
2010. febr. 11. 16:26

Nekünk is csak hármat adtak. Ne aggódj, mindent le fognak adni, ami szükséges a vizsgákhoz. Ezen kívül ajánlanak szalirodalmakat. Szerintem leglényegesebb az anatómiai atlasz, ennek egyébként hasznát veszem a mai napig is, mert a lányaim felváltva viszik be a suliba, mikor valamelyik szervről tanulnak vagy a csontokról. Tegnapelőtt 18+24 db csontvázat másoltam a jegyzetemből...

Sportpedagógiából és -pszichológiából mindent órán vesztek, a vizsgakérdéseket, mindent. Meg a tanf. vége fele az Attila még lead pár órát ilyen marketingről, menedzselésről meg vállalkozásvezetés-félét, rendezvényszervezést.

A sport törvényt kell hozzávenni, azt le tudod húzni az internetről.

Ja köszi a felkiáltójelet. Már tök rég nem írtál, ezért nem láttam értelmét belépni.

137. weberkitti (válaszként erre: 136. - Weberkitti)
2010. febr. 10. 21:34
A NAGY VIZSGA milyen?? Nem a záró vizsga (bár az is érdekelne), hanem az okj-s!
136. weberkitti (válaszként erre: 131. - Buschne)
2010. febr. 10. 21:33
Nektek is csak 3 jegyzetet adtak?? Az elég volt? Megnéznéd nekem milyen tantárgyaid voltak? Nekem gimnasztika, edzéselmélet, anatómia.
135. palacsinta (válaszként erre: 134. - ZiZi81)
2010. febr. 9. 22:14
:))
134. ZiZi81 (válaszként erre: 132. - Palacsinta)
2010. febr. 8. 22:59
Sajnos az nem én leszek.
133. ZiZi81 (válaszként erre: 131. - Buschne)
2010. febr. 8. 22:58

Köszönet érte a férjemnek:)

Nekem ez a kikapcsolódás.Szeretek mozogni és tök jó érzés,hogy már nem akarok meghalni egy-egy óra után!

Fénykoromban volt,hogy heti 5-6x is mentem:)


Szerintem olyan feles lehetett az óra,mert volt amikor kész koreográfiára ugráltunk a steppadra:) és volt amikor kitöréseket csináltunk vagy súlyzóztunk vagy a padra támaszkodva volt hajlított lábemelés a legvégén meg pici hasprés is.


2,5-3 év lesz a gyerekek között.Juhhh a 15 hónap nem piskóta korkülönbségnek:)De túlélted úgy látom:)

A férjem nem a sport szerelmese,de szeretném ha a gyerekeim is megszeretnék majd.Luca minden este tornázik velem.Emelegeti a lábát és számol,hogy "egy-egy-egy-egy"-ő már tudja,mi az a nagy egy:DDD


Gyönyörű lányaid vannak!És csodaszép hajuk van!!!Az én lányomnak alig akar nőni.Ebben a korban már a második fodrászkodáson is túl szoktak lenni a gyerekek,mi meg lehet,hogy majd 3 éves korában jutunk el először:D

2010. febr. 8. 22:27

Sziasztok!

Engem is érdekelne,ha a fiam majd elkezdi az ovit szeptemberben.

Esetleg valaki nem szeretne ősszel kezdeni,én benne vagyok persze ha indul:)))

Kitti ügyes vagy nagyon !!!

131. buschne (válaszként erre: 125. - ZiZi81)
2010. febr. 8. 21:52
Ez igen, ennyi sport egy hétre kisgyermek mellett... És milyen step órán voltál? Erősítős, vagy koreografált step volt? Ha összejön a tervetek, mennyi korkülönbség lesz a kettő között? ( Nálunk 15 hónap van. Nem volt könnyü, de ma már " nyomatják" a R.Rékára...)
130. buschne (válaszként erre: 127. - Weberkitti)
2010. febr. 8. 21:49

Látod, mondtam én, hogy összeszoknak:) Egy reggeli még nem a világ, délben úgy is pótolta, neki még lehet dupla adagot, nem?:D

Szóval, belevágtatok az anatómiába, sejtek, csontok meg ilyenek...

Akkor nem küldtek el az orvosi miatt?

Kaptatok kulcstartót?:D

Megkaptátok az óralátogatási papírokat? Mondták, hogy lesz a Fitness Companys kongresszus majd áprilisban? Ott több aláírást is lehet mejd begyűjteni...

129. ZiZi81 (válaszként erre: 127. - Weberkitti)
2010. febr. 8. 14:42

:D

Ezek a férfiak:D

128. ZiZi81 (válaszként erre: 126. - Weberkitti)
2010. febr. 8. 14:42
Hamarosan nem csak terv lesz:)
127. weberkitti (válaszként erre: 124. - Buschne)
2010. febr. 8. 14:37

Azt hiszem Kovács Bea?! Most jött újra ide tanítani. 2001-2005ig volt itt, aztán vmiért elment, de most újra itt van. Jó fej!


Szállás: anyámék Pest mellett laknak yígy az nem volt kérdéd!

A drágám meg nem reggeliztette meg Lizit, aki délben bezabált, és fel se tűnt neki, hogy a reggeli kimaradt ezért ilyen éhes! :D A ház, mint ahol bomba robbant! Kérdeztem is, hogy nem csináltál semmit?? Mire ő: Lizivel volt! Ja, mondom oké, én is csak vele szoktam lenni, és mégis rendbe a lakás! :D

126. weberkitti (válaszként erre: 125. - ZiZi81)
2010. febr. 8. 14:34
Jön a kistesó?? Vagy csak terve van? NEkem egyelőre nagyon tetszik, de keményen kell tanulni úgy tűnik! :D
125. ZiZi81 (válaszként erre: 123. - Weberkitti)
2010. febr. 8. 14:28

Sziasztok:)


Jöttem egy kis információ áramlásra:)

Örülök,hogy tetszett!Amúgy teljesen felcsigáztatok!Mivel nálunk hamarosan lesz kistesó,így első lépésben elmentem életem első step aerobic órájára:)Jó volt.Így heti 3x járok már(2 spinning,alakformálás+1 step) és tök jól birom.

Ha a szülés után is ekkora lesz a lelkesedésem biztosan belevágok!Addig meg jövök néha élményeket olvasni:)

124. buschne (válaszként erre: 123. - Weberkitti)
2010. febr. 8. 09:46

Nagyon örülök, hogy minden O.K. és hogy tetszik! Mondtam Neked, hogy tuti az alakod ehhez. Nekem is volt 1-2 nagyon kigyúrt csoport társam, köztük is volt aki beképzelt volt, el is kerültem. Ha teheted, ki ne hagyd az első gyakorlati órákat.

Milyen Bea volt aki az anatóniát tartotta? Nekünk nem ő volt. Hogy tudtad a szállást megoldani?

Na és a férjed? Helytállt az apai-anyai teendőkben?

2010. febr. 7. 22:23

Halihó!


Megjöttem!

Nagyon szupi volt!!! ELső nap Patival volt óránk, ma meg vmilyen Beával(Gyógytornász csaj) Nagyon jófej volt, és tök érdekesen adta elő az anyatómiát! Tetszett nagyon. Én féletm tőle, hogy kövér leszek, de én még a sovány kategóriába tartozom. És iszonyat sok műpicsa is van! Együtt vagyunk az Izom Gyurkákkal. Na van egy sch. Norbi imitátor, nagyon hasonlít rá, és marha beképzelt, hülye gyerek.


Nagyon örülök, hogy elkezdtem. Persze kiderült, hogy márc. 6-7-i időpont már nem jó, mert akkor síelünk, én eddig csak a 7-ét tudtam, ma derült ki, hogy 6-án megyünk. Én mondta, max vasárnap du-án megyek! Aznap lesz az első szakmaigyak.!

122. buschne (válaszként erre: 121. - Weberkitti)
2010. febr. 6. 07:39
Képbe voltam.:)
121. weberkitti (válaszként erre: 119. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 21:19
Ja, bocs, a lányom szó lemaradt a délutáni alvás előtt! :D
120. buschne (válaszként erre: 119. - Weberkitti)
2010. febr. 5. 21:03
Jól van, akkor vasárnap! Minden jót!
119. weberkitti (válaszként erre: 117. - Buschne)
2010. febr. 5. 20:54

Nem tudok előbb lefeküdni, mert későn ébredt a du-i alvásból, és így később tudom csak lecsapni! :D


Vonattal megyek 4 kor kelek! :( Előre rosszul vagyok tőle, nem bírok korán kelni. Mikor legutóbb így mentem fel egész éjjel nem aludtam!

Vasárnap jövök haza, majd akkor írok!!! Köszönök mindent! :D


Pasi?? :D:D Tök jó! :D

118. buschne (válaszként erre: 68. - 84882672dc)
2010. febr. 5. 20:22
Szia Anita! Hova tekertél? Mert azóta nem hallottunk felőled:)
117. buschne
2010. febr. 5. 19:45

Szia Kitti! Ma feküdj le időben!:)

Mindenképpen írd meg, mi volt, nagyon kíváncsi vagyok!

Képzeld, ma volt benn egy pasi is az órámon...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook