Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van jogszabály, hogy a szülő betekinthet a témazáró dolgozatokba? fórum

Van jogszabály, hogy a szülő betekinthet a témazáró dolgozatokba? (tudásbázis kérdés)


6. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2022. febr. 18. 19:54
Ha ír egy rossz dolgozatot, nekem nagyon nem mindegy, hogy csak a jegyet tudjam. Én tudni/látni szeretném, mi az, amit elrontott. Így lehet utána jobban rákészülni, javítani, ha látjuk mik voltak a konkrét feladatok és hibák.
5. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2022. febr. 18. 18:12
Miért kellene belenézned? Nem elég ha tudod, hogy hányasra írta meg a gyerek?
4. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2022. febr. 18. 18:09
Max. az iskola házirendjében tudom elképzelni ennek szabályozását, de leginkább még ott sem... Megkéred a tanárt.
2022. febr. 18. 10:23

Nálunk annó nem adták vissza. Kiosztották az órán, megtekinthettük, akár meg is reklamálhattuk, de óra végén a tanár visszaszedte. Ha a szülő látni szerette volna, akkor be kellett mennie a tanár fogadó órájára.


Nem adják ki automatikusan, vagy te külön kérted és azt tagadta meg a tanár?

2022. febr. 18. 10:22
2022. febr. 18. 09:19
Középiskoláról van szó. Nem adják ki, sokat elektronikus módon írnak, de nem látjuk szülőként, hogy mit, csak a jegyet tudjuk meg. Van valami jogszabály, hogy a szülőnek joga van megtekinteni a nagyobb számonkérések tartalmát? Nem akarok minden tanárhoz egyesével bemenni, arra gondoltam, elkérem emailben, de nem tudom, mire hivatkozzak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook