Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazásra egyedül menjek-e vagy sem? fórum

Utazásra egyedül menjek-e vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2
júl. 18. 10:53
Dehogy ciki. Nekem van párom és mégis szeretek egyedül utazni, megyek is néha. Volt, hogy külföldre is egyedül mentem, és hatalmas élmény volt, rengeteg jó tapasztalattal gazdagodtam. Egyébként szoktam baráti trsasággal, családdal is utazni, de az is más fajta kikapcsolódás. :)
32. Plútó00777 (válaszként erre: 29. - Nagykriszti20)
júl. 17. 08:49
Hajrá :)
31. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Nagykriszti20)
júl. 16. 21:14
Na akinek ilyen pasi kell, vigye. Nem hiszem, hogy egy ilyen felszínes fax, aki támogatás helyett cseszegeti a feleségét, hatalmas főnyeremény lenne.
30. globus (válaszként erre: 25. - Fincsi5)
júl. 16. 15:05

Jó ötlet! Nincs annál szörnyűbb, mikor ott lődörög mögötted, láthatóan minden baja van, mintha temetésen lenne, tipródik. Ha már 2 dolgot megnézek, azt mondja: mi van, kell vagy nem kell, vedd meg, azt' menjünk. Ruhát venni húsz éve NEM jöhet velem, nekem ez nem hiányzik.

Érdekes, amúgy meg be tud vásárolni, rendszeresen megteszi, de csak amit ő akar.

29. nagykriszti20 (válaszként erre: 24. - Plútó00777)
júl. 16. 14:57
Bátor vagy, jövőre lehet meglépem. Indulok Hévízre
28. jennyvagyok (válaszként erre: 3. - Mizantróp)
júl. 16. 13:41
Én is. Nem ciki. Néha egész jó!
27. nagykriszti20 (válaszként erre: 23. - Panna.33)
júl. 16. 13:34
De a pasasok a kinézetre mennek, hogy legyen mit mutogatni. Egyszer egy pár azon veszekedett a fürdőbe, hogy a feleség elvolt hízva, aztán az ura tette neki a megjegyzéseit, hogy nézd meg anyuka létére milyen csinos. Ott leste az asszony mellett a jobb nőket
26. nagykriszti20 (válaszként erre: 23. - Panna.33)
júl. 16. 13:32
Nem tudja, hogy viselkedem ha nem szólít meg
júl. 16. 13:20

Még a férjemmel is csak a buszon megyünk együtt, aztán mindketten amerre akarunk.

Régen sokat jártunk az Inters.ba, de ott is szigorún külön; órákat egyeztettük, s megbeszéltük, hogy 40 perc múlva a zöldségosztálynál találkozunk. Aztán összepakoltunk 1 kocsiba, ő beállt a sorba, én meg kimentem a kocsihoz.

júl. 16. 09:39

Simán mehetsz.Én évek óta egyedül kirándulok.

Pestre.Állatkertbe,Dunára,Balcsikra mindegy.

Akkor indulsz amikor akarsz oda ahova akarod.Azt eszel szol amit akarsz.Nem kell alkamazkodni senkihez mikor induljatok.Ez nem kell,az nem kell,erre ne menjünk,ide ne üljünk stb.

Sokkal szabadabb vagyok így szeretek arra menni ülni ahova teszik :)

23. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Nagykriszti20)
júl. 15. 22:43
Sokkal inkább a viselkedésen múlik, mint a szépségen, hogy szólnak-e az emberhez.
22. Regin_a (válaszként erre: 13. - Nagykriszti20)
júl. 15. 20:36

Ne izéjj már

Azt nem te döntöd el hanem rajtad kívülállók. Ha senki nem szólít le az se jelenti azt hogy ronda lennél. Ez butaság pontosabban gátlásosság

Rázd meg magad :)

21. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Nagykriszti20)
júl. 15. 20:31
En inkabb egyedul mennék, mint alkalmazkodni vkihez, akit nem is ismerek.
20. fortissimafingus (válaszként erre: 1. - Nagykriszti20)
júl. 15. 20:11
Nem ciki. A legjobb. Nem kell senkihez alkalmazkodni, oda mész, ahová akarsz, akkor, amikor akarsz.
19. nagykriszti20 (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
júl. 15. 19:50
😅😅😅
18. fincsi5 (válaszként erre: 15. - Globus)
júl. 15. 19:43

Tanultatok belőle, gondolom. Még egy sima hétköznapon is mások az igények, nem még nyaraláskor.


Egy házaspár ismerősünknél minden nyáron vita van, mert a nő a várost szereti, a férje meg lazít egész nap a parton.

A bankkártya óta megoldódott a problémájuk.:))

júl. 15. 19:11
Szerintem ahhoz is rövid az élet, hogy azon aggódjunk, mit szólnak olyan emberek ahhoz, amit csinálunk, akiknek nincs köze hozzánk, és talán nem is látjuk őket többet. Pl. én ezért megyek strandra túlsúlyosan, mert nem fogom mások pillantásai miatt feladni a vízparton levést és a fürdést, amit úgy szeretek. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda, de úgy veszem észre, amúgy sem foglalkoznak annyira egymással az emberek. Szerintem ez vonatkozik az egyedül utazásra is. Aztán majd idős korodban jó lesz arra visszagondolni, merre jártál, milyen élményeket szereztél, nem pedig azt sajnálni, hogy nem valósítottad meg, amit szerettél volna, mert tartottál ismeretlen emberek véleményétől, akik már rég nincsenek körülötted.
16. loch ness (válaszként erre: 13. - Nagykriszti20)
júl. 15. 19:07
Ne add fel! Azt meg nem hiszem, hogy ronda vagy, mindenkiben van valami vonzó.
15. globus (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
júl. 15. 18:57
Amíg gyerek kicsi volt, egy másik családdal jártunk Balatonra. Folyton vásározni, shoppingolni akartak, ruhákat hajtogattak a vállfákon, kutyavásár, meg tök tudja mi. Várni kellett rájuk, egy óráig vakaróztak, leizzadtunk, mire egyáltalán elindulhattunk. Gyertek ki, most csináljuk ezt, meg azt, áááá...!
14. l.luiselotte (válaszként erre: 12. - Fincsi5)
júl. 15. 18:55

Nem tudom több napra megtenni, mert nyárra is van már közös propram,sőt lehet, hogy m.korsárban/ hordozóban visszük a macskát is. ( senkink nincs, akire rá lehetne bizni. ) Te érted, miről beszélek, akármennyire is kedves a család és az együtt töltött idő, jó lenne néha egy kis egyedüllét

Ezért írtam, hogy FI örüljön, ameddig csak a maga ura és akkor és odamegy, ahova akar.

13. nagykriszti20 (válaszként erre: 10. - Matutinem)
júl. 15. 18:37
Én ronda vagyok hozzám nem szól senki
12. fincsi5 (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
júl. 15. 18:30

Ezt még most is nyugodtan megteheted! Én pl. ha bemegyek a városba, akár venni is valamit, vagy csak sétálni, fagyizni, kifejezetten egyedül megyek.

Lenne 3 ember, aki jönne velem, de nem szeretem, mert ha már ketten vagyunk, biztos akar a másik olyan helyre menni, amit én 10 percig sem bírok ki. pl. anyagok vásárlása, mert egyik varratja a szoknyáit, ruháit.


Ha már elmegyek otthonról, akkor is érezzem jól magam.

júl. 15. 18:04

Fiam mikor ismerkedi akart hogy legyen barátnője, arra panaszkodott hogy nincs hol ismerkedni. Mindenhova barátnővel, vagy csapatosan mennek a lányok, akinek társasága van, ahhoz nem lehet odamenni.

Szerintem bátran mehetsz egyedül bárhova. Még neked is megtetszhet valaki.

júl. 15. 17:55
Nekem az a tapasztalatom, hogy egy nő, aki egyedül utazik, hát nem sokáig marad magában. Mindenhol van egy-két lovagias férfi, aki társul szegődne. :)
9. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Nagykriszti20)
júl. 15. 16:33
Van ismerős nő aki egyedül jár nyaralni és élvezi.
8. simple (válaszként erre: 1. - Nagykriszti20)
júl. 15. 16:17
Ciki-e? Dehogyis. Ha az lenne sem érdekelne. Én már mindenhova elmegyek egyedül, rájöttem rövid az élet ahhoz, hogy mindig arra várjak jön-e esetleg velem valaki. És még jobb is így, nem kell alkalmazkodnom senkihez. Éppen jövőhéten indulok 9 napra fesztiválozni egy nagy 100 ezres létszámú esményre. Imádom, évek óta egyedül megyek.
7. Mizantróp (válaszként erre: 5. - Nagykriszti20)
júl. 15. 16:12
Nem. Miért unatkoztam volna? A fejem mindig tele gondolatokkal. Élveztem, hogy nem ugat bele senki, mit csinálok, mikor csinálom és miért. Nem kellett alkalmazkodnom senkihez, nem szólt hozzám senki.
júl. 15. 16:09

Néhány évvel ezelőtt nekem az volt a leggyönyörűbb legszebb tervem, hogy 3-4 napra elutazok távol a családtól macskáktól, nem kell főzni, vásárolni, inkább én sem eszek és nézelődhetek kedvemre, ami engem is érdekel ( a családot természetesen nem )

Sajnos csak terv maradt, de gondolatnak csoda szép volt, még most is jó visszagondolni.

5. nagykriszti20 (válaszként erre: 3. - Mizantróp)
júl. 15. 16:02
Szia. Nem unatkoztál?
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Nagykriszti20)
júl. 15. 15:59
Szerintem nem ciki egyedül menni, és ismerkedni is lehet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook