Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Többszázezer forintot találtam az egyik fiókban. Nyilván... fórum

Többszázezer forintot találtam az egyik fiókban. Nyilván... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

30. globus (válaszként erre: 28. - BeYOUtiful)
máj. 14. 22:03
Jó dolog a széf, főleg hátfallal rögzítve. Először magunknak vettünk, aztán még kettőt ajándékba.
máj. 14. 21:46
Én ma csak aprópénzt találtam a táskám egyik részében
28. beYOUtiful (válaszként erre: 15. - Tai)
máj. 14. 21:00
Pedig vannak olyan emberek, mint a FI: váratlanul találnak otthon nagy összeget. Pl. én. Én dugdosom a pénzem ide-oda, mert egy betörésnél egy helyen volt a pénz...:( Azóta az a mániám, hogy ne adjak esélyt, hogy az összeset elvigyék.
máj. 14. 17:28
Szép gesztus! Ha lenne "felesleges" akár csak 50 ezer forintunk is párommal,10-20 ezret biztos elutalnánk jótékony célra. De örülünk ha egyik pénztől a másikig kitartunk. Jó,néha sikerül félre tenni,de mire össze gyűlne amire kezdtük mindig jön közbe valami fontosabb. hát,ez van...
26. timycat (válaszként erre: 15. - Tai)
máj. 13. 22:52
Én elhiszem, én is jártam már így, csak nekem mikor előkerült a pénz, már emlékeztem rá, hogy "kínomban" hajlítottam be oda ahol x idő múlva rátaláltam. Csak én/mi önzőek vagyunk, a talált lóvét - annál is inkább mert nem Ft volt - is elutaztuk 🤷‍♀️ eszembe sem jutott, hogy eladakozzam 🙄
25. Hansika (válaszként erre: 5. - Bichi)
máj. 13. 16:36
Bingó..-DD
máj. 13. 16:33
Nemes gesztus. Több százezer forint nem kevés pénz még ha az embernek milliói is vannak, akkor sem.
23. Tai (válaszként erre: 18. - ,zumba)
máj. 13. 16:14

Ezzel vitatkoznék,nekem is volt anno több millióm is a széfemben,mégis tudtam napra készen mennyi az annyi... :)

Persze van olyan,amikor már önmaga sem tudja mennyi hiányzik,de azt nem is a napi 8 órás munkájával érte el :D

22. Tai (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 16:12
Ó persze...csak a Hoxa népét :)
21. tien (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 16:06
Így már érthető.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Timycat)
máj. 13. 15:41
☺️
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
máj. 13. 15:41
Talán mert jobb a memóriád, mint az enyém. 🙂 Ha most megölnének se tudnám megmondani, hogy mikor raktam oda. És főleg miért. Abszolút nem ott van a helye.
18. ,zumba
máj. 13. 15:40
Több százezer nem hiányzik a sok millió mellett, fel sem tűnik.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Tai)
máj. 13. 15:40
Nem volt szándékomban meggyőzni.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Tien)
máj. 13. 15:39

☺️- köszönöm.


Nem hánytam el. Beleraktam egy fiókba - egyre inkább valószínű, hogy én voltam, a férjem sokkal akkurátusabb nálam.

Nem a komód legalsó fiókjába, nem is egy olyanba, amit évek óta nem nyitottam ki. Abba, ahova a jótállási jegyeket, kézikönyveket, blokkokat szoktam berakni.


A pénzt egy másik fiókban tartjuk.

15. Tai
máj. 13. 15:37

Nem leszek túl népszerű,vállalom!

Én úgy ahogy van nehezen hiszem el,hogy csak "úgy" találunk egy elrejtett pénzt főleg több százezret! Azért azt ne mond már,hogy az a több százezer nem hiányzott valakinek,vagy nem tűnt fel a hiánya....

Úgy már én is jártam,hogy kabát zsebébe pár ezer forintot találtam,mivel elég sok kabátom volt ki tudja mióta lapult benne!

De hogy ekkora összeg csak úgy lapul egy fiókban? Vagy milliomos vagy ( de akkor sem hiszem el,hogy ne tudd naprakészen a pénzedet ) vagy ez egy szép mese így hétfőre!

Bocsánat de engem nem győztél meg,az adakozásod pedig enyhén szólva is nevetséges.....

14. tien
máj. 13. 15:31

Nem szűkölködünk ,de pár száz ezer forintot nem hány el az ember csak úgy.


Egyébként is szeretek kotlani a pénzen ,minden fillért számon tartok.


FI :szép gesztus az adakozás,jó ember vagy.🙂

13. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 15:22
Hogy én miért nem tudok találni többszázezer forintot a fiókomban csak úgy? :)
12. horex (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 15:03

Van helyed alapítvány"

MáriaTerézia óta integrálják őket, oszt mégse' sikerült

11. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 13. 13:10
👍 szuper vagy!
10. globus (válaszként erre: 5. - Bichi)
máj. 13. 10:33
Ez azért lehet, mert mindig a legutoljára hallott tragédia érint meg bennünket. Tavalyi már senkit nem érdekel, így vagyunk összerakva.
máj. 13. 10:31
Önzetlenül segíteni nagy erény.
máj. 13. 10:17
Önző ember lévén, ha találnék valahol a lakás egyik eldugott fiókjában többszázezer forintot, biztos magunkra költeném. Színházba járó ember lévén küldenék annyi összeget a művésznő gyógyítására szánt alapítványnak ( ahogy talált pénz nélkül is fogok), amennyi nagyjából két jegy ára, de a többit felhasználnám, mert lenne nekünk is mire költeni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Panna.33)
máj. 13. 09:22
Végül a felét küldtem neki, a másik felét a Van helyed alapítványnak. Annyi nincs, ahány helyen helye lenne.
6. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Bichi)
máj. 13. 09:04
Valahogy én is nehezen hiszem!
máj. 13. 08:34

Valahogy nehezen hiszem ezt el.

Ha valóban utalni akarnék valakinek ennyi pénzt, biztos nem a "ma hallottam"-ra alapoznék, hanem kicsit jobban körbenéznék, hogy hova küldjem...

máj. 13. 08:23

Szép gesztus.

De én sem erre költeném. Sajnos lenne máshol is helye.

máj. 13. 04:42
Én sem erre költeném, de nagyon szép gesztus tőled! Bízok benne, hogy ezt az égiek is majd úgy ítélik meg és persze a férjed is!😆😉
máj. 13. 03:40
Hát én biztos nem erre költeném. 😄

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook