Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Takarékoskodás a háztartási gépekkel, az ECO mód fórum

Takarékoskodás a háztartási gépekkel, az ECO mód (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Takarékoskodás a háztartási gépekkel, az ECO mód

5. Lady Lavender (válaszként erre: 2. - ,zumba)
júl. 2. 18:49
Olyan gépet, amit nem lehet magára hagyni, nem lenne szabad tartani. Vagyis jobb lenne nem tartani. Mert ha nincs más...
4. globus (válaszként erre: 3. - ,zumba)
júl. 2. 14:40
Nekem szimpatikusabb lett volna a villanytűzhely, de átalánydíjas a gáz. Miért tekerném a villanyórát, ha gázt bármennyit használhatom ugyanannyiért. Mosott ruha ingyen megszárad, szerencsére nincs asztmás a családban. Mosnivalót összevárom, hirtelen más energiafaló nem jut eszembe. Klíma van, nem szeretjük, idén még nem kapcsoltuk be. Hűtők A+++-osak.
3. ,zumba (válaszként erre: 2. - ,zumba)
júl. 2. 14:05
Gáztűzhely van, mikrohullámú sütő nincs.
júl. 2. 14:04

Működő gépet nem hagyok sem éjjelre, sem munkaidő alatti távollétre egyedül soha! Mosogatógép használat nélkül évtizedek óta sikerül egészségesen tartani a családot. Most is ebéd után rögtön elmosogattam, elpakoltam: rend van.

Mosás: aminek idő és meleg víz kell, annak kell. Olajos munkásnadrág/tiszta térben viselt blúz-ing.

1. niit
júl. 2. 09:35
Elém került egy szakember írása a háztartási gépek használatáról, az úgynevezett ECO módról, a sokféle vélemény késztetett, hogy megírjam a személyes tapasztalataim, kíváncsi lennék a ti véleményetekre.

Ugrás a teljes írásra: Takarékoskodás a háztartási gépekkel, az ECO mód

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook