Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szívem szerint az összes galambot kinyúvasztanám, mert... fórum

Szívem szerint az összes galambot kinyúvasztanám, mert... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. tien (válaszként erre: 20. - Utolsó betyár)
aug. 16. 22:23
😁
20. Utolsó betyár (válaszként erre: 19. - Tien)
aug. 16. 21:52

- Kisfiam, menj le a boltba, hozz hurkát, de ne véreset!

- DENEVÉRESET??!

19. tien
aug. 16. 21:50

Nálunk is előfordulnak galambok, denevérek és baglyok.


Sajnos sok kis énekes madár nem mindig éli túl a kis terroristámat🐕

18. Ruslan
aug. 16. 20:33
Nem éltem soha panelben, de azt tudom, hogy a párkány fölé kifeszített vékony drót, damil miatt nem szállnak le oda.
aug. 16. 20:07

Mióta sátorban lakik az autóm csak kétszer kellett lemosni a madárszartól

A korábbi autóm festését fémig lemarta a szarjuk. Bizonyára valami kénsav tóra járnak inni

16. timycat (válaszként erre: 13. - Globus)
aug. 16. 18:59
Irtó mocskot csinálnak ez tény, állítólag terjesztenek egy csomó nyavalyát is
15. timycat (válaszként erre: 12. - Enissa)
aug. 16. 18:58

Ismeretségi körben ez a normál kategória.


Én 2 hétig istápoltam a hátsó garázsban egy szirti galambot, nekirepült az üvegnek, kellett neki 2 hét mire újra repülni tudott. Irtó mocskot csinált, de hát csóri nem tehet róla, biztos nem jókedvében zúzta magát össze nálunk. Madaras emberrel állítottuk össze az étrendjét, hogy ne betegedjen bele a tiszta búza étrendbe és fitt, röpképes maradjon. Csak búza/triti étrend kicsinálja a beleit. De tényleg grammra mértem és állítottam össze mikor mennyi búza, triti, pattogatni való kuki, szotyi, búzacsíra, saláta, tojáshéj, lenmag, hajdina, köles. Fene se gondolná, hogy mennyire trendin táplálkoznak ezek a városi "tollas patkányok". Párszor még visszanézett az udvarba, gondolom kaját várt, hozta a barátait is, ücsörögtek a garázstetőn, de elhajtottuk őket.

14. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Enissa)
aug. 16. 18:48
persze.
13. globus (válaszként erre: 9. - Timycat)
aug. 16. 18:47
Amikor gyerek kicsi volt, estéről reggelre kész lett a pöpec fészek, ruhacsipeszes tálban. Meghagytuk, de az a guanó, ami körülötte lett?
12. Enissa (válaszként erre: 9. - Timycat)
aug. 16. 18:40
Nagyon rendes a kartásnő.
11. Enissa (válaszként erre: 10. - Tumbo2)
aug. 16. 18:39
De azok nem városi galambok voltak, hanem dúcban nevelték őket.
10. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Bigus2)
aug. 16. 18:34
régen mi is ettünk galamblevest,de nem szerettem.
9. timycat (válaszként erre: 8. - 55Judit)
aug. 16. 18:10
Városban szeretik az erkélyeket. Kartársnőnél egy 2 hetes nyaralásból hazatérés meglepetése volt a belvárosi hangos, zajos erkélyen a galambfészek, snasszul lerakva a földre. Amíg ki nem reppent (ez esetben pottyanni nem tudott) a fióka nem használták az erkélyt. Fióka kirepült, fészket kidobták, erkélyt lefertőtlenítették és behálózták. Élni és élni hagyni
8. 55Judit (válaszként erre: 5. - Globus)
aug. 16. 18:06

Én is nagyon szeretem, ide járnak a kis tóhoz inni.

Nem fészkel a párkányodra, fán, eldugott helyen neveli a fiókákat.

7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 16. 18:04
Galambhàló?
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 16. 17:57
Fiatal galambból csodás levest lehet főzni. Aztán a húst süsd tovább sütőben. Isteni.
aug. 16. 17:51
3 napja a hálószobám ablakában is szunyókál egy, annyira szép! Tény, hogy reggelre trutyis lett a párkány, azt száradás után lekotortam, és már ragasztottam le újságpapírt. Egyelőre nem fészket rakni akar, azt tényleg nem engedném meg. De jó nézni, és amikor becsukom, nyitom az ablakot, nem ugrik el, szinte meg lehet simogatni.
aug. 16. 17:49
ha az összeset nem is, de a bűnösekért nem lenne nagy kár. Nálunk a macska jutalomfalatot kap az elejtett madarakért, mert autót biciklit,kinti munkvégzésnél a gépeket, kiteregett ruhákat, sőt, bennünket sem kimélnek
3. Bigus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 16. 17:44

Akkor neked nincs is szíved.

A hozzád járó galombok ellen találj ki valamit, de nem nyúvasztást.

aug. 16. 12:34
Oszt veled mivan azóta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook