Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuálisan fantáziálok egy házas férfiról, annyira megtetszett. fórum

Szexuálisan fantáziálok egy házas férfiról, annyira megtetszett. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 16. 19:25

Teljesen egyetértek! Ha nem felel meg a kapcsolat, akkor megoldást kell találni! Mind két félnek jó legyen! Ha szeretünk valakit, nem csaljuk orrba szájba, hanem leülünk beszélni, hogy ezt érzem, változás kell! Az más téma, ha nincs rá nyitott fül! Én évekig kérleltem a változást! Egyszer félre kettyintettem, megtudtam, hogy a szexet másként is lehet csinálni, és leléptem! Azóta élvezem az életet és a testem!

A fantázia viszont teljesen belefér! Az jó játék!

7. OldPinokkio (válaszként erre: 6. - Bbf45bb770)
2022. júl. 16. 19:15
Miért undorító ha tetszünk valakinek?
6. bbf45bb770 (válaszként erre: 5. - OldPinokkio)
2022. jún. 18. 06:48
Na én erre nagyon ugrok... Nem gond hogy ha megunom a másikat vagy ha engem megunom másik De akkor legyen annyi vér benne hogy nem megcsal, hanem kilép a kapcsolatból. És tadam szabad a vásár kefé.lhet jobbra balra szabad ember létére. Nekem pont most volt egy ilyen konfliktusom. A való életben rám kattant egy nős férfi. Helyi. Még jól is nézett ki...Nem győztem leépíteni. Undorító
5. OldPinokkio (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. jún. 18. 05:09

A megvalósulás sem rossz.

Hiszen azért fantáziál róla, mert van egy kis űr otthon.

Jó dolog a hűség, csak épp unalmas egy idő után.

2022. jún. 18. 00:41
Egyetértek a Többiekkel, a fantáziában még semmi rossz nincs.
2022. jún. 17. 15:49
Amíg csak fantáziálsz róla, addig nem baj.
2022. jún. 17. 15:42
Nem értem a sok kukoricát, Fantáziálni már csak lehet... Nincs abban semmi amig megmaradt plátói szinten...fantáziálhatok én Kevin Costnerről is ...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook