Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendszertelen vérzés fórum

Rendszertelen vérzés (beszélgetős fórum)

4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 14:39
PCO? Én is túlműködök, de hízok mellé.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 07:48
Tipikusan progeszteron hiány tünete. Ha pl rák lenne nem csak peteérés után lenne. Így hogy ahhoz köthető egyértelmű hogy hormonális eredetű. Myoma is hormonok elcsúszása miatt alakul ki, és megfelelő életmóddal csökkenthető, eltüntethető.
2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 20:10
Szerintem nyugodj meg. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. A mióma is okozhatja.
szept. 8. 18:59

Sziasztok.


4. hónapja járok abban a cipőben, hogy peteérés napján elkezdek pirosas vérzést produkálni, és onnantól kezdve a menstruáció napjáig napi fél tisztaságbetétnyi vér gyűlik össze (nem az van rajtam reggeltől estig, cserélem, csak így határolom be), illetve mensi szerű apró görcsök vannak, nagyon sokszor izzadok ilyenkor, egyik pillanatban semmi, a másikban szakad rólam a víz.

Pajzsmirigy túlmukodesem van, de érdekes módon csak hízok..

Egy 5 centis myomarol tudok, ami jó helyen van, de nem piszkálják, mert ahhoz szét kéne kaszabolni a méhemet, ahogy fogalmazott az orvos még fél évvel ezelőtt.

1 éve nem élek nemi életet.


1,5 éve volt p4-em, amit sikeresen kikezeltek.


Orvoshoz csak novemberben jutok, sajnos most nem opció a magánrendelés anyagi okok miatt..


Folyamatosan aggódok, hogy rákos lehetek vagy valami, volt valaki hasonló szituációban?


Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook