Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Örülök, hogy idén végre 4 év után lett annyi sárgabarack,... fórum

Örülök, hogy idén végre 4 év után lett annyi sárgabarack,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 20. 20:06

Milyen lett a lekvár?


Én kaptam barackot befőzni, de inkább megettük 😊 amúgy sem találtam elég édesnek

19. bozsu55 (válaszként erre: 15. - 1a7810dfaf)
jún. 20. 20:04
Na mikor jösz ?
jún. 19. 21:47

Örülök az örömödnek.

Én szeddmagadban szeretnék szedni és lekvárt főzni.

Én szeretek ezekkel bíbelődni. Kikapcsol, örömet hoz.

17. ,zumba (válaszként erre: 10. - 1a7810dfaf)
jún. 19. 15:36
Pff...nem finom, nem jó minőségű a házi készítésű....Szabadidő eltöltés: internetezés vagy házi finomság készítés. Szabadon választható.
16. libikóka (válaszként erre: 15. - 1a7810dfaf)
jún. 19. 14:04
Látom már felesleges válaszolni,,bár igazából nagy jelentősége nem volt.
15. 1a7810dfaf (válaszként erre: 12. - Bozsu55)
jún. 19. 12:50
Van olyan ember, aki azzal szórakozik, hogy több kitalált, arc nélküli nickkel regisztrál, több emailcímről?
14. 1a7810dfaf (válaszként erre: 13. - Libikóka)
jún. 19. 12:48
Pontosan úgy leírom a véleményem, mint más. Más leírja, hoyg ő örül neki. Én meg, hogy nem :)
13. libikóka (válaszként erre: 10. - 1a7810dfaf)
jún. 19. 12:11

Ne is csináld ha nem akarod,, nem baj.

Csak mindig kategorikusan kijelented hogy ez vagy miért nem jó ,,vagy miért nem kell,,vagy kell csinálni.

Nem is tételezed fel hogy bárki is örülhet neki,,és nem feltétlen nyűg az elvégzett munka hanem öröm és elégedettség,,mint ahogy neked is az ha nem teszed.

12. bozsu55 (válaszként erre: 10. - 1a7810dfaf)
jún. 19. 12:05

Hányadik nikked ez? Te vagy a megmondó ember?


Szerintem nem láttál jó példát otthon, ne is válaszolj,ignorállak.

11. globus (válaszként erre: 8. - Libikóka)
jún. 19. 11:50
Tényleg, a szilva! Még azon az ágon is úgy néz ki, beérik, amit a vihar letört, ráfeküdt a kerítésre. Klasszikus kisebb szemű, gombócba való.
10. 1a7810dfaf (válaszként erre: 9. - Bozsu55)
jún. 19. 11:47

Miért ne lenne fogalmam? Van.


Ahogy arról is, hogy rengeteg "házi" készítésű dolog nem finom, nem jó minőségű vagy ha az, magasabb minőségben elérhető és megvásásrolható. Hogy én mennyi "házi" rosszat ettem már ...


Ahogy arról is van fogalmam, hogy mennyi munkával jár és az esetek többségében nem éri meg, mert az igazán magas minőséget előállítani rengeteg munkával lehetséges, ami viszont nagyon nincs ingyen. Így még a legdrágább, legmagasabb minőségű lekvárt megvenni is megéri. Ráadásul sokkal több félét lehet próbálni, enni, kóstolni, mint a házi megoldásokkal.


Így tárolja az üzlet, mindig elérhető és nem kell a munkával tölteni a szabadidőt és a pihenés idejét. Csináld szívesen. Én nem teszem, mert nem éri meg.

9. bozsu55 (válaszként erre: 6. - 1a7810dfaf)
jún. 19. 11:41

Sok mindent nem éri meg....


Fogalmad sincs milyen finom a saját gyümölcsből,saját készítésű lekvár,vagy bármi.


Van akinek megfelel a bolti,van akinek nem.


Én biztos nem háborognék ha (most)lenne 30 kg lekvárnak való sárgabarackom. De majd hamarosan hozzájutok....

és örömmel csinálom.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Globus)
jún. 19. 11:22

Pont így vagyunk,,,örülök én is a sok őszinek ,körtének,szilva ,ringló is lesz,ha nem csapja el valami jég.

Még egy kajszi fa van az kb 40 éves az udvaron,,de pár szemet hoz csak .

7. globus (válaszként erre: 3. - Libikóka)
jún. 19. 11:20

Nálunk sosem volt. Anyu megszámlálhatatlan alkalommal vett csemetét, mindig próbálkozott máshová ültetéssel. Elfagyott vagy nem termett. Ő a megye déli részén lakott, nekünk az északin volt kertünk 20 évig, ott se. 1x mintha akart volna lenni rajta 4 db, zölden leesett.

Őszibarack roskadozik, idén körte is sok lesz.

jún. 19. 10:54

Ebben a melegben pláne biztosan nem főznék lekvárt. Kiváló lekvárokat lehet kapni, nagyon magas minőségben is. És ahhoz nem kell 4 évig gondozni egy fát minimum potyára, hogy ehessem.

Már csak anyagilag sem éri meg.


A friss gyümölcs jó dolog.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
jún. 19. 10:31

Nekünk őszibarackunk nincs, betegek lettek...:(

Neked is jó főzést kívánok.:)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
jún. 19. 10:27
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy melegben érik a s.barack, de az sem mindegy, hogy 22-25 v. 32-35. De mint írtam is, nem számít. Örülök, hogy végre van...
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 19. 09:38
Igaz,,jó főzést:)) Nekem sárgabarack nem lett,,mondjuk nem sírok mert nem szeretem különösebben.Őszibarack sok lesz :))
jún. 19. 09:32
Mondjuk télen nem tudsz befőzni barackot. A barack is a melegben érik, tehát 99%, hogy melegben főzöd.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook