Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyan személyek segítségét kérem, Akiknek Szántódon, vagy Marcaliban van nagy ismeretségük, vagy esetleg ott laknak fórum

Olyan személyek segítségét kérem, Akiknek Szántódon, vagy Marcaliban van nagy ismeretségük, vagy esetleg ott laknak (beszélgetős fórum)

2011. jan. 15. 03:03
Hello!Én Marcaliban élek,de semmit nem ígérhetek!
2011. jan. 15. 00:26
:) most találtam ezt a topikot:) remélem megtalálod!! Én ott nőttem fel de már 4éve nem élek ott...
2010. febr. 9. 12:15

Halihó Emberek!!


Segítségre van szükségem!!


Időnként előre kell hoznom a topicom, hogy ne kerüljön hátra, és az újak is lássák, és olvassák...


Komolyan kérdezem: SENKI NINCS, Aki Szántódon, vagy Marcaliban ismerős??

2010. febr. 8. 17:45

Szuzyn kívül, a 206ezer Hoxa-tagból Senki sincs, Aki még tudna segíteni megtalálni Valakit, és több segítség többet tud??


206ezer Emberből SENKI sincs, Akit tényleg arra lakna??

2010. febr. 6. 20:42
Nekem van olyan ismerősöm Marcaliban, aki mindent ki tud deríteni. Ha tudok, segítek.
2010. febr. 6. 12:58
Senki nem tud nekem segíteni?? Pedig annyira szeretném megtalálni azt a csodálatos Pasit, Akit keresek.
2010. febr. 4. 23:37

Hááát... úgy látszik, a 205ezer emberből Senki sem él arra...


Nem kell ám nyilvánosan felfedni a kilétét Senkinek, priviben is lehet írni nekem...

2010. febr. 4. 22:57

Reménykedem benne, hogy sikerül találni valakit aki ott él....


Jó lenne ha tudnánk Neked segíteni...


Hmm..hahó emberek!!! :))))

2010. febr. 3. 12:42

Olyan személyek segítségét kérem, Akiknek Szántódon, vagy Marcaliban van nagy ismeretségük, vagy esetleg ott laknak.


Keresek egy személyt, Akivel jó pár éve után az előző munkahelyemen találkoztam újra, talán nem véletlenül, de mielőtt számot tudtunk volna váltani, lejárt a szerződésem, és el kellett jönnöm, de szerintem Őt is leépítették.


Ő eredetileg Szántódi, de jelenleg azt mondta, hogy Marcaliban él, albérletben.

Pár óra múlva leszek itt ismét, és akkor priviben tudom majd megírni a személyes adatokat az Illetőről. Nyilvánosan nem írom ki.


Aki ismerős arra, az kérem, írjon ide, és priviben megtárgyaljuk a többit.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook