Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem bírok kinyitni egy üveg sört fórum

Nem bírok kinyitni egy üveg sört (beszélgetés)


1 2
40. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
ma 09:34

Már megint popsit csinálok a számból, mert azt gondoltam, hogy nem szaporítom tovább a hozzászólásokat. De most már mindegy. 🙂 Volt már ilyen; gondolom, még lesz is. Ezért nem ígérem meg, hogy több hozzászólásom nem lesz kamu témákhoz.


Értem én, hogy nem igazán van élet mostanában a Hoxán, és hiányoznak azok a fórumok, amik szórakoztatóak is, meg nem is annyira idétlenek, hogy már fájnak - talán ezért is született meg ez a fórum.


Mondjuk - így visszaolvasva - a 14. hsz azért mindent visz. És lám, igazam lett. Már tényleg készül a limonádé.

39. Kacsahercegno (válaszként erre: 37. - Fokhagyma)
ma 09:11
Hihetetlen, hogy valaki ezzel tölti az idejét, hogy ilyen sztorikat talál ki (mondjuk én meg azzal töltöm, hogy ezeket olvasgatom :DD), nem tudom, ez a rosszabb, vagy az, hogy ha esetleg tényleg igaz...
38. barai
ma 09:10
:)
37. fokhagyma (válaszként erre: 34. - Lady Lavender)
ma 09:07
Ezt hogy érted? Csak az első mozzanatnál volt kamu? Az egész sztori az volt, FI elszórakoztatta az embereket. Csodálkozom, hogy ennyien komolyan elhitték.
36. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Srcrss)
ma 07:59
Érdekes megoldások. Csak akinek direkt sörnyitóval nem megy, annak szerintem így sem. Talán még a csavarhúzós megoldás a legjobb a felsoroltak közül, persze az sem megy egyből. Tapasztalatom.
35. lolita2112 (válaszként erre: 28. - ~ Luna ~)
ma 01:45
ki is lehet nyitni!igazad van!
34. Lady Lavender (válaszként erre: 32. - Fokhagyma)
ma 00:07
Csak az elso mozzanatnal.
33. Lady Lavender (válaszként erre: 29. - Gigi>)
ma 00:06
A 4 méternél érezted, vagy az után, hogy a hoppantott sor nem spriccelt?
32. fokhagyma (válaszként erre: 29. - Gigi>)
tegnap 21:38
Biztos, hogy az. FI játszott egy kicsit.
tegnap 21:15
2balkéz
tegnap 21:14
ajtófélfa zárnyelv lyuka
29. gigi>
tegnap 20:31
Szerintem kamu sztori😅
tegnap 19:24
Most eszembe jutott, hogy 20 éve a konzervet is kinyitottam mindenféle eszköz nélkül 🥲
tegnap 19:13
Azért kösz mindenkinek aki segíteni próbált
tegnap 19:13
Na, megoldódott. Volt itthon nyitó, csak azt hittem nincs. Most már hazaért a család, megmutatták hol van. Azt rajtam röhögnek.😄
tegnap 18:50
Ő legalább kinyitotta. 😂 Ennyire nem unatkozhatsz...
tegnap 18:23
Egy fizika fifikáira fittyet hányó vígjátékba el is menne egy röpke jelenetnek ez az elkeseredett küzdelem.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bozsu55)
tegnap 18:18
Nem. Eddig dobozost. Az könnyen megy. De még így is több eszem van mint a kollégámnak, aki a fogával nyitotta ki, és le is pattant a fogának a sarka.
tegnap 18:04

Na kérem, itt van a vasárnapi limonádé. Sör helyett...


Lehet ízlelgetni a limonádét. Már annyira hiányzott egy ilyen téma! Ja, nekem mondjuk nem, de azért eggyel mégiscsak illik szaporítani a hozzászólások számát. Megtettem. ✅

21. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:32

Ajtófélfához csapdostad? Miért?

Van az a zárnyelv rés. Oda beilleszted az üveg száját és azzal feszíted a kupakot. Jesszusom.

20. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 17:08
Eddig kocsmába ittál csak? Mivel azt írtad ilyen nem történt még. Vagy most kezdtél el inni? Mindegy is, anyámasszony katonája vagy.
tegnap 16:55
😂😂 Mit olvastam jesszus... Menj ki a helyi mindenes boltba aztán vegyél egy nyitót, ne haragudj de ennyit vergődni egy üveg sör miatt te jó isten..... :D
18. srcrss (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 16:50
Vannak olyan pici szilánkok, hogy észre sem veszed őket. Remélem, viccnek szántad. Mindegy. Ha nem tudod kinyitni, ne igyál. Nem puhányoknak való. 🤣
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Brandy85)
tegnap 16:48
Az jó ötlet, de mivel. Kemény a teteje
16. brandy85 (válaszként erre: 15. - Brandy85)
tegnap 16:48
Vagy csavaros. A heinekken ilyen becsapós.🤣
tegnap 16:47
Lukaszd ki a tetejét.
tegnap 16:44
A szilánkokat kikerültem volna. De mindegy, 4 m mégis túl magas, és esélyes hogy mellé ejtem. Úgyhogy 1 m magasból dobtam, nem tört el, csak meglazult a kupak, és szívárog, aztán abbamar mindig. Úgyhogy inkább az ajtó félfához csapdostam, de úgyis csak habzott a teteje, 1-2 ml kicsöpögött a pohárba, aztán elapadt. A kupak természetesen még mindig rajta. A bútorokat összekarcoltam, de nem jött le. A kés meg nem elég erős ahhoz hogy alámenjen, meg ahoz se hogy lefejezze az üveget. Pedig ajándékba kaptam, de hamarabb kinyitnám ha pinkóddal nyílna. Én nem tudom ki gyártotta le ilyenre, de nagy kihívás. Nem bírom kiegyenesíteni az újaim, össze karistoltam a bútorokat, össze saraztam a kertbe a lábost, azért hogy a habjából kóstolhassak 1 kortyot. Ja és a másik csattanót nem mondam, a rózsabokorba volt rejtve. Kaptam egy sms-t hogy ott vár egy meglepi. Össsze szúrta a kezem, már ott összeszedtem sérüléseket. És volt még egy ajándék állítólag ott, de az nincs meg. Valószínű ellopták, mert ez a kerítésen kívül van. Hát, így jártam.
13. srcrss (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 15:53
Üvegszilánkkal szereted?
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 15:48
Igyál vizet a csapból!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Kacsahercegno)
tegnap 15:45
A lábosba összetörik, és kifolyik
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2025, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook