Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretem a kutyám 💝 Annyira szép, okos, aranyos,... fórum

Nagyon szeretem a kutyám 💝 Annyira szép, okos, aranyos,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
49. Ruslan (válaszként erre: 11. - Fokhagyma)
ma 00:08
Az tényleg igaz, hogy megeszik a halottakat. A macska ha úgy vesszük azért dorombol, mert jól érzi magát, nem akkor, amikor mi érezzük jól magunkat. A kutya viszont hallottam olyat is, hogy a gazdája koporsójánál maradt. Ez a csoportos viselkedésnek tudhtó be. Nekem mindkettő van. A macskák is szeretik a gazdájukat, az enyém legalábbis nagyon szeret engem, néha együtt alszunk. De mivel ragadozók előnyben részesítik a húst mindennél.
48. srcrss (válaszként erre: 47. - Görögtánc)
tegnap 23:00
A szavainkból, és a mozdulatainkból is értenek. A macskáim gondolatolvasók. :D
47. Görögtánc (válaszként erre: 45. - 55Judit)
tegnap 22:45

Az enyém is érti amit mondok neki🥰

Érti, hogy : sétálni megyünk?

Ha annyit mondok vidám hangon hogy: séé! , már kapja fel a fejét😂🙈

Amikor a férjem mondja neki; hol az anya? (Én vagyok az🤡) akkor fut és keres.

Ismeri az autónk hangját. Ha más megáll a kocsifelhajtón nem lesz vidám, de a mi kocsink zajára teljesen megkergül és örül akármelyikünk jön vele haza.

Sosem tanítottunk igazán, kistestű, hagyjuk élni, mégis rengeteg dolgot eltanult tőlünk es rengeteg dolgot ért, mint egy fejlődés alatt álló gyerek. Kis cuki😍😍

46. tien (válaszként erre: 45. - 55Judit)
tegnap 21:50

Nem bizony ☺️


Szőrös kis angyalok.

45. 55Judit (válaszként erre: 44. - K-né Zsóka)
tegnap 18:51
Az enyém is majd elszállt boldogságában mikor azt mondtam neki hogy kutyababám. Danika volt a neve, azt is nagyon szerette. Meg hát egy csupa boldogság az a kutya amelyik szeretve van. Nektek ezt nem kell mondani.
44. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:00
Gondolom ezzel is úgy van mindenki, mint a gyerekével, az övé a legszebb, legtökéletesebb. Néha a mi kutyánk is Ónix baba :D
43. libikóka (válaszként erre: 34. - Tien)
tegnap 15:00

Nem értettem,,írtam is.

Sőt mivel nálunk is téma lett,,múlt hétvégén perverz módon🤪 belenéztünk az 1-be is .

Ez már nem ment végig.

42. libikóka (válaszként erre: 33. - Görögtánc)
tegnap 14:57

Rossz(nekem),,de mégis úgy rossz,hogy csak végig néztük.

Mert azt gondoltam kell legyen valami értelme.

Van is,,hisz mindenhez lehet ideológiát gyártani,,de ez nem tette jobbá számomra.

41. Görögtánc (válaszként erre: 39. - L.luiselotte)
tegnap 14:52
Most pont munkakeresésben vagyok, de ja, amúgy is este szoktam filmezni. Akkor nyomasztanak igazán. Régen jobban bírtam még élveztem is a morbid filmeket.
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Görögtánc)
tegnap 14:50
Igen, kell a megfelelő lelkiállapot. Van olyan időszak, hogy én is csak a limonádét bírom.
39. l.luiselotte (válaszként erre: 38. - Görögtánc)
tegnap 14:49

Gondolom, hogy Te is munka után nézed, éjszaka aztán végképp nem hiányoznak az ilyen rémtörténetek.

Én - amikor te a limonádét keresed, és a Netflixen a Császárnét nézem,

38. Görögtánc (válaszként erre: 35. - L.luiselotte)
tegnap 14:35

Mostanában direkt keresem a gagyi, limonádé vagy nevettetős filmeket. Nem vagyok olyan lelkiállapotban hogy behúzós dolgokat nézzek.


Majd ha elég erősnek és kíváncsinak érzem magam, akkor ráállok mert amúgy szeretem a sokkoló erejű filmeket, csak most passzolom.

37. 55Judit (válaszként erre: 22. - Zena01)
tegnap 14:35
Azért mert valakinek igénye van arra hogy átadja a szeretetét bárkinek, akár kiskedvenceknek is, egyáltalán nem hülye. Egyébként meg ne is foglalkozz azzal ha másoknak rossz véleménye van erről. Ők más világ. Nem lehet hogy ők a hülyék? De! 😉
36. bellabi (válaszként erre: 21. - 55Judit)
tegnap 14:34
Egy idősebb kutya esetleg? :) Tele vannak velük a menhelyek. :(
35. l.luiselotte (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
tegnap 14:31
És egyre több ilyen kannibál feelingű film van a Netflixen. ( PL Túlélők, - egyáltalán nem a reklám helye ! és még egy, azt ahogy felmerült bennem a gyanú, azonnal elzártam.
34. tien (válaszként erre: 31. - Libikóka)
tegnap 14:30

Mert Te sem értetted a végét😁

Egyébként az,de egyszer érdemes megnézni.

Íme az ember!

33. Görögtánc (válaszként erre: 31. - Libikóka)
tegnap 14:28
Jó vagy rossz? (Maga a film) :D
32. tien (válaszként erre: 30. - Görögtánc)
tegnap 14:28

Kell hozzá gyomor ,napokig a hatása alatt voltam.

Érdemes megnézni.

31. libikóka (válaszként erre: 30. - Görögtánc)
tegnap 14:27
Iszonyú:))
30. Görögtánc (válaszként erre: 26. - Tien)
tegnap 14:25

Azt meg nem láttam, de majd megnézem ha eszembe jut.

🤔

29. Görögtánc (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
tegnap 14:24
Azt láttam, pont miatta fogalmazódott meg a gondolat.
28. l.luiselotte (válaszként erre: 22. - Zena01)
tegnap 14:23

ÉN a 2 cicámat Babacicának hivom, ettől szebb becézés nem jutott eszembe. Szépek okosak szeretnek bennünket, ugy, hogy rászolgáltak. Az egyik még tényleg baba, 5

hónapos.

A fiamat pedig születése óta Picicicámnak, pedig már 2 m + és 100 kg +. Szerintem szerető családokban mindenüptt van a becézés, gyerekre, hnázikedvencre egyaránt.

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Görögtánc)
tegnap 14:22
A hó társadalma. Igaz történet alapján.
26. tien (válaszként erre: 25. - Görögtánc)
tegnap 14:20
Pl.Platform c.film.(kőkemény társadalom kritika,ott aztán volt "evészet " és minden más is🤮)
25. Görögtánc (válaszként erre: 17. - Violet18)
tegnap 14:06

Vészhelyzetben az ember is megeszi a társát. Ösztön. 🤷🏼‍♀️


Kutya is csak akkor zabálja le az arcodat ha nem kap helyette más kaját és ha halott a gazdi és be van zárva, akkor nagy valószínűséggel nem kap más kaját.

24. tien (válaszként erre: 17. - Violet18)
tegnap 14:03

Igen hűséges, szeretetre méltó állatok.


Némelyik ember nem érdemli meg a titulust.

Egy sejthalmaz ,ember alatti lény.


És igen, sokkal jobban szeretem a kutyámat ,mint az emberek nagy többségét.



A kutyám nem valószínű,hogy leeszi az arcom,mivel kicsi a valószínűsége,hogy egyszerre haljunk meg a férjemmel.

tegnap 13:34

Volt már hasonló téma.

Ott is elmondtam: én is szeretem a kutyámat. Az enyém is szép, okos.

Az enyém már felnőtt, de amíg kiskutya volt, addig sem mondtam neki soha, hogy "kicsi babám, gyönyörű kisbabám". Attól még ugyanúgy szeretem, családtagnak tekintem. A szeretet mélysége nem attól függ, hogy minek nevezem őt. Én a kutyámat egyszerűen szeretem, és a nevén szólítom. Soha nem kezeltem kicsi babámként.


Ennek ellenére nem zavar, ha bárki kicsi babájának tekinti és úgy is szólítja a kutyáját.

22. zena01
tegnap 13:12
Sajnos nem lehetett gyerekem. Én is mondom a két cicámnak, hogy kicsi babám, szerelmem. Nem érzem emiatt hülyének magam.
21. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 12:18

Megértelek, nekem is volt kutyám. Sajnos a korom miatt én már felelősséggel nem vállalhatok kutyát.

Nevezd ahogyan szereted nevezni. A kutyának a hangsúly számít, amit mondasz az a te lelkednek. Legyen boldog a lelked! És a kutyád is!😉

tegnap 12:13

[link]


☮️🕊️

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook