Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért teszi ezt velem a családom? fórum

Miért teszi ezt velem a családom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Ágio8405)
aug. 25. 12:56
Koszonom kedves vagy😊
63. Ágio8405 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 11:10
Ez a lényeg. Nagyon erős csaj vagy, ebből is látszik. Többet ilyen nem lesz. Megérdemelt a boldogságot.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - L’Engel)
aug. 25. 10:13

Persze en megertem oket ha nincs 10.000 ftjuk ram 10 eve de ha lenne se fogadnam el vagy vennem el mikor tudom hogy nekik alig van. Csak legalabb a szandek lett volna meg . Vagy csak egy kis szeretet torodes maskepp nem anyagilag. Sajnos enis nagyon lagyszivu vagyok szoval amikorar pofatlanul manipulaltak es kildtem penzt azert volt buntudatom h h viselkedhetnek igy velem ha nemet mondtam akkor meg azert es akkor gyors kuldtem csak ne erezzem azt a fele buntudatot. Egyiksem volt

Jo. Mara mar par fokkal jobb . Koszi

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Ágio8405)
aug. 25. 10:10
Igen es szerintem azert mert lelkileg annyira gyengek vagyunk es vagyunk a szeretetre amit a csaladtol sose kaptunk meg hogy konnyu minket manipulalni es egy narcisztikus manipulal. Es a szeretet adas es elvevessel iranyit. De mar tanultam belole. Koszonom
60. L’Engel (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 09:43

Ez így eléggé egyoldalúnak tűnik. Megeshet, hogy ők sem tudnának segíteni neked, de legalább érdeklődhetnének a hogyléted felől.

Én nagyon lágyszívű embernek tartom magamat, de ezek után, ha fordul a kocka, akkor én sem támogatnám tovább őket.

A rossz családi kapcsolatokat is el kell gyászolni, de hidd el, ha elengedted, utána szabadabb leszel!

59. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 25. 07:40

Sajnálom. Nagyon erős vagy, ez nagyon nehéz időszak. Kívánom hogy minél előbb jobb időszak jöjjön.

Sajnos annyira tipikus hogy pont az ilyen családi háttérrel rendelkező emberek esnek áldozatul a nárcisztikusoknak☹️

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Ágio8405)
aug. 24. 23:55

Igen de nagyon friss a kapcsolat mert egy 6 eves narcisztikus mergezo kapcsolatbol nagyon nehezen de vegre sikerult kilepnem. Ugyhigy most kb 3 honapja vagyok egyztt az uj parommal szoval meg ismerkedo fazisban vagyunk.

Igen egyedul vagyok munkamat elveszitettem legjobb baratnomrol kiderult hogy a narcisztikus exemmel aludt … ugyhigy se csalad se baratno se senkim. De ez van majd lesz jobb. Koszonom hogy erdeklodsz

57. Ágio8405 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 22:20
Sajnálom hogy ilyen a családod ☹️ párod van?
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Ágio8405)
aug. 24. 19:34

Mar volt hogy kertem neki csaladallitasra idopontot ki is fizettem elment de nem eleg egy alkalom. Ha akarok rajza ilyen szinten segiteni h pszichologus vagy barmi meg se akarja hallani sajnos.


Apam? Haha vele sztem evente ha 3 mondatot beszelek mert o tenyleg csak akkor ir ram fbn ha penzre van szuksege viszont o visszaadja de csak akkor ir . Mar mondtam neki h havonta 1 x legalabb beszelgetnenk de semmi nem valtozott en kerestem hivtam stb akkor beszeltunk de o magatol soha nem keres csak a penz miatt. De mar azert se nert mondtam h ne keressen ha csak ezert tud irni. Sztem masfel eve nem lattam . Es kb fel eve h beszeltem vele utoljara mikor kolcson kert.

55. Ágio8405 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 19:10

Valószínűleg valami pszichés problémája van. Bipoláris, mániás depressziós vagy valami ilyen fincsiség. De mindenképp bántalmazó sajnos te pedig ezt el viseled csak mert az anyád.

Apáddal mi a helyzet?

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Csikil4ny)
aug. 24. 18:13

Tudom 10 eve erzelmi zsarolas van egyebkent sajnos …. Es hiaba tudom engedek mert az anyukam es szeretem . Meg a tesomat is de tesom annyira nem is gaz inkabb anya csinakja ezt.

Viszont vannak idoszakok amikor meg teljesen maskepp viselkedik olyankor a vilag legjobba anyukaja de tenyleg. Nagyon valtozo

53. csikil4ny (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 17:04

Jól teszed, hogy nem adsz, nem zsákmányolhatnak ki. Egy dolog, hogy segítesz, más, ha elvárás.


Hát ezt a fajta kommunikációt nem érdemes folytatni, csak elmérgesedik. Viszont készülj fel, hogy most jön az érzelmi zsarolás.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Csikil4ny)
aug. 24. 16:52
Penzt mar nem adok senkinek. Mar nem tudnak tovabb manipulalni par honapja.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Srcrss)
aug. 24. 16:52
Elhiszem en ehhez tul gyenge vagyok lelkileg . Persze most en is kemenyen oda mondtam nekik de ok ra kontraztwk szoval csak hagyom.
50. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 15:07
Nem fogod tudni anyukádat megváltoztatni, csak azon tudsz változtatni, hogy neked ne fájjon. Az más kérdés, hogy én pl. megpróbálnám a pénzbeli segítséget feltételhez kötni. Persze megvalósítható feltételhez.
49. srcrss (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 14:32
Úgy beolvasnék nekik, hogy megsemmisülnének. Nem lenne erejük rám nyomni a telefont. :D
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Semleges)
aug. 24. 14:15

Anyukam azt hogy en csak b*szogatom ot es ramnyomja a telefont.

Tesom pedig azt hogy ha en igy gondolom nem muszaj beszelgetnunk.

47. semleges (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 12:32
És mit mondtak?
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Csikil4ny)
aug. 24. 11:20
Igen persze sokkal jobb mint volt de nem teljesen . Koszonom
45. csikil4ny (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 24. 06:51
Te is érzed, hogy ez nincs még feldolgozva. Ha fel lenne, akkor nagyon ritkán fájna, másfele tudnál fókuszálni. Sok önismereti munka, de megéri. Sajnos ezt a munkát nem lehet megspórolni. Azaz lehet, csak...
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Csikil4ny)
aug. 24. 00:26
1 even keresztul beszeltem pssichologussal mas ugyben is de ezzel kapcsolatosan is …annyit segitett h mar tudok nemet mondani es nem kuldok penzt es nincs folyamatosan buntudatom.
43. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 22:51
Van már lehetőség online magyar pszichológusra. Segítene neked feldolgozni a helyzetet, s tovább lépni. Van ami fáj, de jobb kilépni belőle, mint egy olyan szekér után futni, ami nem vesz fel, még akkor is, ha anyukád. Csak találgathatunk, hogy mi okozza anyukádnál ezt a viselkedést, de ezzel nem leszel előrébb. Jogod van egy boldog életre!
42. tien (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 20:30

Köszönöm,és kívánom legyen szép életed a továbbiakban.

Meglátod minden jóra fordul.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Tien)
aug. 23. 19:08
Nagyon koszonom neked kedves vagy .. minden jot neked is 😊
40. tien (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 17:50

Küldök egy virtuális ölelést.


De jól vésd a fejedben,nem a Te hibád.

Megtettél mindent (sőt többet is)értük.


Kezdj új életet nélkülük.

🤞

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Tien)
aug. 23. 16:50

Igen kb 1 evig el sem mondtam nekik hogy vettem egy lakast.

Megfogadpm tobbek tanacsat is es nem keresem most oket viszont ahogy tegnap es ma ezen osszevesztunk sajnis azt mondtak hogy ha en ezt igy gondolom nem muszaj beszelgetnunk ugyhigy ok nem fognak keresni ami nekem nagyon faj ….

38. tien (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 16:33

Remek,ügyes vagy.👍

Azt hittem,hogy csak a családod tartottak el folyamatosan.


Lépj hátra egy ideig,és ha nem keresnek akkor sajnos csak a segítséget fogadják el tőled ,téged nem.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Tien)
aug. 23. 13:43
De vettem egy lakast van egy autom tehat halistennek van mit felmutatnim…. Csak ez a viselkedes velem szemben kiborito es szomoru…
36. tien (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 11:44

Most nincs munkád.

Nincs megtakarításod.

Tíz éve külföldön élsz és azon kívül,hogy nyomod pénzzel a családod nem tudsz semmit felmutatni.

Csodás.


Szép a családi összetartás,de ha hülyének néznek és lesz@rnak én nem adtam volna nekik egy fillért sem.

Oldják meg!

aug. 23. 10:10
Mindketto azzal vedekezik hogy nekik nem volt penzuk. Stb … en nem ertem meg hogy nekik nincs nem volt penzuk repjegyre stb stb
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook