Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még a Virágkarneválra sem mentem, nyomorúságos életem van,... fórum

Még a Virágkarneválra sem mentem, nyomorúságos életem van,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

aug. 20. 20:49
Gyógyuljatok szépen ☺️
16. Ghost👻 (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
aug. 20. 20:15
Köszönöm!
aug. 20. 19:48
DRukkolok, hogy sikerüljön.
14. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 19:47
én is sajnalom,hogy nem mentem,de az egészségem előbbre való...Ne búsulj,majd jövőre! ;)
13. Ghost👻 (válaszként erre: 10. - L.luiselotte)
aug. 20. 19:43

Csőtopokat hordok,hogy azèrt ne meztelenül legyek.

Tegnap sikerült először segìtsèg nèlkül megfürdenem.

Lassan,baromi lassan de javulgatok. 6 hónap a teljes gyógyulás. Azt nem várom meg. Ìrni tudok,a másik karom működik. Csütörtökön rádumálom a háziorvosom,hogy mehessek dolgozni vègre.

12. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 19:43
Megtehettem volna már többször, annyiszor el is terveztem, hogy megnézzük, de a hőség teljesen elveszi a kedvem.
11. Enissa
aug. 20. 19:41

Akinek fáj a karja, lágylézer kezelést kapott már rá?

Szerintem fantasztikusan jó hatással máködik.

10. l.luiselotte (válaszként erre: 9. - Ghost👻)
aug. 20. 19:39

Ha nem nyári ruhákat vennék fel, én sem tudnék, igy is nehezen. A munkám az H office lesz, amit sosem szerettem.

Bringán hazatolom a cuccot a spárból, ez az összes kikapcsolódásom. Ja és annyit mint az elmult pár napban félév alatt sem hoxáztam.

9. Ghost👻 (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
aug. 20. 19:30

Èn felöltözni sem tudok. Olyat aminek ujja van arról csak álmodhatok.

Èn is megőrülök itthon.

8. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - L.luiselotte)
aug. 20. 19:28
FI-nek : a hűvös szobából azért lényeesen jobb lehetett nézni a Virágkarnevált, mint a dögmelegben, élőben a tömegből.
7. l.luiselotte (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
aug. 20. 19:25
Irigyellek, szombat óta az én jobb kezem sem működik,de kezdek már megőrülni az itthonlétbe ( vezetni , még biciklizni sem tudok, ill nem merek )
aug. 20. 19:24
Az éves internet előfizetésed árából elmehettél volna 😅
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 19:23
Ha csak ennyi a nyomorúságod,,akkor ne búsulj:))
aug. 20. 19:21
Sehova sem mentem. Az egyik karom nem működik de ennek ellenére szuper kis èletem van. 🥰
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 19:09
Semmit sem vesztettél. Nem a virágokról szól. Pár szalmavirág figura, 1-2 hagyományos csokor, ennyi, semmi különleges. Csalódás volt pár éve, pedig jó sokat utaztunk érte.
aug. 20. 19:04
Ne sajnáld. Egyszer voltam, elég is volt egy életre. Nem ettől érzed magad vacakul. Menj ki a szabadba sétálni, biztosan van egy park a közeledben, ülj le egy padra, és nézd az embereket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook