Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Libidó hiánya.... mikor áll vissza szülés után? fórum

Libidó hiánya.... mikor áll vissza szülés után? (beszélgetős fórum)

9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Bichi)
júl. 8. 22:57
Ennyi idő után nem is csoda hogy zavarja. Nekem is a béka feneke alatt volt a libidom meg kellemetlen is volt a behatolás mint írtam, de azért voltunk együtt....
8. Bichi (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
júl. 8. 21:10
Ha utolsó gondolata lenne, akkor gondolom nem lenne ez téma nála...
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 8. 15:56
És nem is beszéltetek azóta róla hogy miért nincs? Vagy te azért aktivkodsz neki csak közös nincs?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
júl. 8. 13:08
Tavaly októberben szültem, 3 hónapja nem szoptatok, és még nem voltunk együtt azóta. Én magamhoz nyúlni próbáltam kissebb nagyobb sikerrel. De érzésre is más mint szülés elött. Sikosítót mindenképpen fogok venni mert úgy érzem mintha egy sivatag lennék. :( Segitségem nincsen sajnos. Az önbizalmam kezd helyreállni úgy érzem de az első 6 hónapban a béka segge alatt volt. Fodrászhoz járok :) az mindig feldob. Sminkelni nem szoktam magam. Szőrtelenítés :D ha nem vagyok hulla a nap végére akkor megcsinálom. De van hogy nem érem utol magam. Köszi a tippeket.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
júl. 8. 12:58
Igen bent volt.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Bichi)
júl. 8. 11:18
A hormonok ezt nagyon befolyásolják. Nekem sokáig (egy évig minimum) kellemetlen volt és sikosito is kellett. Aztán idővel vissza állt. Szoptatás miatti hormonok is hatással vannak rá. Hasonló állapotban van a nők szervezete mint klimax után,így a hüvelyszárazság is gyakori. Az sem mindegy milyen alvó a baba. Ha zombi az anyuka a nem alvástól persze hogy utolsó gondolata a szex.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 8. 11:13

Mikor szültél? Szoptatsz? Voltatok azért már együtt szülés óta?

Egyébént a szakirodalom is írja ezt, főleg ha szoptat az anyuka. A hormonok meg a fáradtság meg az egész nagy változás miatt ez természetes. Ilyenkor egy időre a nő középpontjàba a baba és az ő gondozása kerül. Persze azért jó ha probálkoztok. Az is normális ha sikositó kell. A nedvesedés ilyenkor a hormonok miatt van, hogy nem úgy működik mint régen. Az is normális ha kellemetlen a behatolás ha fáj egy kicsit. Próbáljátok nyíltan beszélni erről. Lehet a férjed nem mer próbálkozni. Te pedig mondd el hogy szeretnéd, de nehezebben megy. Az is természetes hogy fél füled a gyereken van. Ha nagyon nem tudod ezt kikapcsolni és van lehetőség vigye el valaki sétálni addig vagy bármi. Ha van segítséged, nagymama, rokon barát személyében ne félj kérni. Ha nincs segítség akkor marad az, hogy igenis fel füllel ott vagy, de nyugi meghallod ha felébred akkor félbe hagyjátok és kész.

Ha az önbizalmaddal is van gond, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz vagy ilyesmi. Sminkelj enyhén otthon is, szőrteleníts. Öltözz fel valami normális ruhába, ne mindig csak otthoniban legyél. Ezek segítenek vissza találni a nőhöz is aki vagy és könnyebb lesz nem csak anya üzemmódban létezni.

De fő tippem a sikositó, semmi ciki nincs benne de nagy segitség.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 8. 10:21

Én pont az ellenkezőjét éltem meg, alig vártam, hogy leteljen az a 6 hét, ameddig tiltva van.

Szerintem pszichés eredetű lehet nálad, máshol van a fókusz. Az meg, hogy a férjed sem tekint úgy nőként rád, mint régen, az tudat alatt is csak fokozza a problémát. Bent volt a szülésen?

júl. 8. 09:41
Eszembe jut a szex, de nem megy még ha maszturbálok se :( vagy nagyon nehezen és akkor sem megyek el. Emiatt nem is nagyon próbálkozok. Ennyire megváltoztatja a szülés a testem? A férjem sem jön úgy oda mint régen. :( Nekem sem úgy megy a közeledés sajnos. Félig mindig a baba felé van a fülem is, a gondolatom is. Mit tudok tenni? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook