Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kórházban pénz, telefon és egyéb értékeink védelme mennyire megoldott? fórum

Kórházban pénz, telefon és egyéb értékeink védelme mennyire megoldott? (tudásbázis kérdés)


jún. 5. 22:05
Köszönöm a válaszokat!
jún. 5. 14:14
Az Egri kórházba a zárható szekrénybe tettem az értékeimet
5. secret8 (válaszként erre: 4. - Fortissimafingus)
jún. 5. 08:42
Amikor itt voltam, szóltak, hogy a műtét előtt tegyünk be mindent a kulccsal zárhato szekrényünkbe. A kulcs a köntösöm zsebében volt, máshova nem tehettem. Nem tűnt el semmim.
4. fortissimafingus (válaszként erre: 3. - Ancsika4)
jún. 5. 00:19

Budapest, SOTE.

Köszönöm a tippet!

jún. 5. 00:07
Én már rengeteget feküdtem kórházba,de még soha nem tűnt el semmim!Hosszú műtéteim voltak,mindig altattak,és volt nálam ékszer,pénz is!A szobákba nem egyedül leszel,és figyelünk akit pont viszik a műtőbe!A telefonod lekapcsolod,és a ruháid közé teszed!Én egy zárható kis bőröndbe tettem minden értékemet,a kulcsát a pont bent lévő nővérnek adtam oda!Persze melyik kórházba mész?Vidéken nem tudom,hogyan működik!
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fortissimafingus)
jún. 4. 23:48
Van ahol van zárható szekrény, és olyan hely is, ahol semmi ilyesmi. Én pénzt nem vinnék, teljesen felesleges 1 napra, csak a telefon, ami érték, azt sok helyen a nővérpultban el tudják zárni. De hogy mi igaz ott, ahova te mész, azt nem tudhatjuk.
jún. 4. 23:27

Sziasztok!

Nemsokára át kell esnem egy műtéten, elvileg egy éjszakát kell bent töltenem, az altatás miatt. Mivel még sosem volt benne részem, nézzétek el, ha hülye kérdéseim vannak.

Annak utánaolvastam, hogy mit érdemes magunkkal vinni, de ami nem egyértelmű, hogy hogyan tudok vigyázni az értéktárgyaimra.

Azt sem tudom, mennyi készpénzt vigyek magammal (jó eséllyel nem fog kelleni, de sosem lehet tudni); bankkártyát, gondolom, ne vigyek. Pénztárcát, telefont hol tárolhatok, amíg "alszom"?

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook