Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha Messengeren írok a háziorvosi rendelő Facebook fiókjába, kinek címezzem az üzenetet? fórum

Ha Messengeren írok a háziorvosi rendelő Facebook fiókjába, kinek címezzem az üzenetet? (beszélgetős fórum)


okt. 1. 20:29

Köszi.


Végül azt írtam, hogy “Üdvözlöm!”


🥹😊

8. xochipilly (válaszként erre: 5. - Nyuszko0072)
okt. 1. 08:23
Sajnos igazad van, már magánban is elértük azt a "szintet", hogy nem válaszolnak az emailekre (az asszisztens sem) viszont legalább telefonon se lehet elérni őket.
okt. 1. 07:43

Ma eljutottam odäig, hogy szeretnek egy face book oldalt nyitni magamnak

Ha sokan vannak ugyanazzal a nevvel, akkor honnan tudjäk az erintettek, hogy en en vagyok?

szept. 30. 21:44
Szerintem ha az orvost szólítod meg, azzal nem lőhetsz mellé, nem jön ki furán, ha az asszisztens olvassa. Én emaileket szoktam nekik írni, mindig Kedves Doktor úr!-ral kezdem, de ha a körzeti nővér válaszol hogy felírta, akkor amikor visszajelzek hogy köszönöm, megkaptam, akkor már őt szólítom meg. 🤷‍♀️
5. nyuszko0072 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 30. 21:30
Teljesen mindegy, kinek címzed, én teljesen biztos vagyok benne, hogy az orvos a környékére sem dugja az orrát, de simán megoldható név nélkül is, egy Üdvözlöm-mel...
szept. 30. 20:26

Kedves/Tisztelt Címzettek!

?

3. elbb
szept. 30. 20:04
Nekünk email cím van rendszeresítve, én Dr. XY! megszólítást írok. Pedig nálunk is az asszisztens végzi az adminisztrációt, de szerintem mégis csak az orvossal íratod fel.
szept. 30. 19:48
Nálunk az asszisztens olvassa el, mondjuk én tudom a nevét, így azon szólítom meg. De egy 'Jó reggelt!'-tel nem lősz mellé.
szept. 30. 19:40

Rendszeres gyógyszerírásra van lehetőség, most üzennék először így.


Amennyiben az orvos nevét írom a megszólításba, nem jön ki furán, ha az asszisztens olvassa, mert ő írja ki a rendszeres gyógyszereket a betegeknek?


Az asszisztenst sem akarom megszólítani - nem is tudom a nevét -, mert ha az orvos nézi az üzenetet, az még rosszabbul jön ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook