Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőkád tisztítás fórum

Fürdőkád tisztítás (beszélgetős fórum)


24. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 09:09
Az én férjem tényleg nem végez semmi házimunkát, de azért a kádból a saját mocskát kimossa maga után. Ez nem segítség. Mint ahogy a wc kefe használata sem az.
23. 1a7810dfaf (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 5. 09:04

Az, hogy egy ember kiveszi a saját részét a közös háztartás teendőiből, az nem "segítő férj". Az a minimális minimum, ami elvárható egy embertől.


Aminek a válások számához semmi köze. Talán éppen azért van annyi válás, mert a nők nagy része végre megértette, hogy nem kell többet dolgoznia otthon és eltűrnie, hogy a másik felnőtt ember lusta és igénytelen az otthoni dolgai tekintetében.

jún. 4. 15:47
Köszönöm a segítő válaszokat . A frosch ténleg jó. Vettem levendula illatban is. Örülök ,hogy itt mindenkinek olyan jóó segítő férje van. Csak tudnám miért olyan sok a válás mégis. :)
jún. 3. 23:28
Takarítani nem tudnak? Hagyni kéne, hogy belefulladjanak a mocskukba, bár nem ez volt a kérdés. Házasság nem háztartási alkalmazottat jelent. Kérdésre válaszolva mosogatószivacs dörzsi fele, és cif.
20. timycat (válaszként erre: 16. - Lady Lavender)
jún. 3. 21:00
Ecetsavas, citromsavas Froschnál jobb, halál mindegy mennyi málnaecet van benne, a dolgát teszi és kellemes az illata.
19. Lady Lavender (válaszként erre: 18. - Fortissimafingus)
jún. 3. 20:16
Mint írtam, nem kételkedek a hatékonyságában.
18. fortissimafingus (válaszként erre: 16. - Lady Lavender)
jún. 3. 20:00
Lehet, hogy nem attól, de az egyik legjobb vízkőoldó tisztítószer.
jún. 3. 18:21
Apjok álljon neki.
16. Lady Lavender (válaszként erre: 9. - Timycat)
jún. 3. 17:35
Màlnaecetes :D Ez jó nagy parazsvakítàs. Elhiszem, hogy hatékony, de biztosan nem a màlnaecettől (màr ha egyàltalàn van benne).
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - K-né Zsóka)
jún. 3. 14:06
Köszi.
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:58
Mi amikor megvettük anno a lakásunkat, csak hideg zsíroldóval bírtuk kisuvickolni a kádat, de az aztán levitt minden koszt.
13. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 13:14
Te vedd meg,, ők próbálgassák:))
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Timycat)
jún. 3. 13:13
Köszönöm. Kipróbáljuk. Sergíteni fognak a fiúk. Csak keresem a könnyebb megoldást.
jún. 3. 13:12
Köszönöm. Kipróbáljuk.
10. fortissimafingus (válaszként erre: 9. - Timycat)
jún. 3. 13:00
Málnaecetes Frosch-ra még egy szavazat, nekem is bevált fürdőszobatakarításnál.
9. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 12:46

Málnaecetes Frosch.


Igaz több hetes takarítás kihagyás nálunk nem volt, így ott nem tudom hogy teljesítene.

jún. 3. 11:37

Műtéted volt? Nehogy már te csináld, amikor még nem is épültél fel teljesen.

De ha nem lett volna műtéted, akkor sem csak a te dolgod lenne rendben tartani a lakást.

jún. 3. 11:33
Válás, új lakás, új kád, probléma megoldva :D Az egy dolog hogy a gyerekek nem takarítottak, de egy felnőtt ember hetekig használja anélkül hogy kisikálná? 🤢
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 10:50
Férjkéz spré. Így hívják.
5. globus (válaszként erre: 3. - Channa*)
jún. 3. 10:44

Szerintem sem... bár ha kopott maga a fényezés, akkor el tud színeződni, mondjuk azon súrolás sem sokat segít.

Spricnis flakonból mosogatószer feloldja az összes zsíros szennyeződést.

Szerintem a Cif is karcol, hiába mondják, hogy nem.

jún. 3. 10:42
Eddig Ajax fürdőszoba tisztitó sprét használtam. De már harmadszor fuvom be. De sajnos nem fehéredik eléggé. A fénye se jön vissza. Kellene vmi külőnleges,gyors ,erős spré.
jún. 3. 10:32

Igen, a fiúk és a párod csinálják meg.


Flóraszept- Nem hinném, hogy annyira koszos lenne, hogy különleges tisztító kellene...

2. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 10:30

A fiúk és a párod suvickolják ki. Az ő karjuk nyilván bírja erővel.


Jószándékkal írom: nem a te dolgod utánuk ezt megoldani, különösen nem fájós karral.

jún. 3. 10:26
Keresném a leghatásosabb fürdőkád tisztítót! Pár hétig nem voltam itthon és a kád borzalmas lett.A párom és a fiuk csak használták. Tisztítás semmi. Segítsetek. A karom még mindig nem az igazi. Így az erős dörzsölés nem megy. Köszönöm ha adtok jó tippeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook