Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontok, vérnyomásingadozás fórum

Frontok, vérnyomásingadozás (beszélgetős fórum)


ma 00:45
a homerseklet valtozasokat igenis egy vernyomasbeteg megerzi/tapasztalatbol beszelek/.nalunk/meleg orszagban elek,de sokszor van le,fel idovaltozas es bizony ezt megerzi az ember.a hideg orszagban a vererek osszehuzodnak ezertis emelkedik a vernyomasod,mig meleg hatasara meg kitagulnak/magyarorszag a te esetedben/.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Regin_a)
tegnap 21:12
És az ugynevezett frontokat nem tapsztalom
4. Regin_a (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:11

Érthetetetlenül irtad. A 93 diasztole kissé magas?De mindig a systoléval együttvetve kell értékelni

Jwllwmzőwn ewffwl/hajnalban 200/100 volt egy időben és dálutánra éement 130/140/80-ra

Egyszer 80/40 volt és káőrázott a szemem ois a szédüléstöl,m Akkor abbahagytam a v.nyomás csökkentőt

160-170- röl indul hajnalban ls aránylag gyorsan lemegy 130-140/80-ra

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Regin_a)
tegnap 20:05
/93 gyógyszerrel nem sok?
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:54

88-90tegnap este 93.ez sok"

Ne izéjj már hogí sok, sőt.....

tegnap 16:58

Tudom már sok téma van ezzel kapcsolatban, de olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akik hasonló problémákkal kuzdenek.

Par hónapja szedek a vernyomasra gyógyszert, otthon Magyarországon jó is volt, nyáron, sőt 120/80 vagy még alatta 110,en így érzem jól magam.

Aztán elkerultem egy hideg hegyvidéki országba, itt már eleve magasabb, gondolom az 1000 miatt is, kérdeztem az orvosom nem e kellene adagot emelni, azt mondta nem. Az első még úgy ahogy jó 130 de volt már 140 is, a második szinte mindig mostanaban 88-90tegnap este 93.ez sok.

Most persze megint két nap alatt csokkent a hőmérséklet, jön a Hideg hétvégére 0 fok, utána megint 18fok...egy nap alatt ezek a változások teljesen kikeszitenek. Alapból szinte mindig fáj a fejem.

Nekem egyébként mindig a diasztoles volt a magasabb még a gyógyszer szedés előtt is.

De én úgy gondolnám, télen főleg itt a hegyekbe a hidegbe soha nem lesz Magyarországi vernyomasom, én azt hittem aki gyogyszert szed annak sosincs baja a hőmérséklet valtozasaival...

Más akinek hasonló problémái vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook